Scott Pilgrim vs. The Matrix

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:820
Počet zobrazení:8 790

Na začátek se omlouvám, že jsem z časových důvodů nestihl přeložit nějaké obsáhlejší interview nebo pohled do zákulisí. Dnes tu pro vás mám jen takové kratší zajímavé videjko. Jedná se o mash-up trailer, jehož autorem je YouTube uživatel AEmovieguy, který vcelku zručně sestříhal scény z Matrixu a vložil je do zvukové kulisy traileru k filmu Scott Pilgrim proti zbytku světa. Jak to dopadlo, posuďte sami.

Přepis titulků

Překlad: somerset www.videacesky.cz Před nějakým časem... Nazdar, jak se vede? Už tě nechám na pokoji. Neviděls holku, co má tyhle vlasy? - Jo, to je Ramona Flowers. - Na tu nemáš. Znáš ji? Řekni! Právě se přistěhovala.

Pracuje u Amazonu. Objednám si něco hodně cool. Scotte, ty čekáš na balíček, který sis právě objednal? Možná. Scott Pilgrim? Ahoj, chtěl jsem tě někam pozvat, ale pak mi došlo, jaká by to byla blbost. To je jedno. Můžeš to podepsat? Takže bys se mnou šla? Když řeknu jo, podepíšeš to?

Takže v osm hodin? Přijď na souboj kapel. - Ty hraješ v kapele? - Jo, jsme hrozní. Raz, dva, tři, čtyři... Pane Pilgrime! Jsem Ramonin první zlý expřítel! Co? Počkej!

To bojujeme o Ramonu? Nečetl jsi můj informační email? Jen zběžně. O co tam šlo? Pokud máme randit, budeš asi muset porazit mých sedm expřítelů. Páni! Takže chceš říct... že spolu chodíme? - Asi.

- Takže se můžem líbat? - Jasně. OD REŽISÉRA JEDNOTKY PŘÍLIŠ RYCHLÉHO NASAZENÍ Scotte Pilgrime! Za chvíli pocítíš hněv Ligy zlých expřítelů. A SOUMRAKU MRTVÝCH - Ramona chodila s dvojčaty? Najednou? Pokud o něco opravdu stojíš, musíš se o to rvát. Jdi do toho, Scotte. - Vyrukuj se slovem na L...

- Lesbička? S tím druhým... Lesbičky? LETOS V LÉTĚ TO VYPUKNE JAKO DONKEY KONG - Co to děláš? - Beru si život navíc. Ty se mnou chceš bojovat kvůli ní? - Proč bys to proboha dělal?

- Protože ji miluju. Scott Pilgrim proti zbytku světa. Možná by bylo lepší si příště nevybírat holku s jedenácti zlými expříteli. - Sedmi. - Tak to není taková hrůza. JIŽ BRZY

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to barney: v traileru je to Monika Bellucci

181

Odpovědět

Parádní kousek,

183

Odpovědět

No tak to je naprosto dokonalý :-D

182

Odpovědět

dvojcaty :D

183

Odpovědět

Alison Pill.

180

Odpovědět

Nevite jak se menuje ta herecka co rika : Ramona chodila s devcaty .

184

Odpovědět

:D Hodně povedený.

183

Odpovědět

LOL, hodně dobrý, ještě by to mohl otočit a udělat trailer z Pilgrima s dabingem z Matrixu.

192

Odpovědět

Tak tohle je luxusní :D

183

Odpovědět

Martin2195, tedi, Danar: Nemáte pravdu. Přesně jak říká Maarek - "skim" znamená zběžně proletět očima a ne smazat. Ale líbí se mi s jakou jistotou jste to odsoudili jako špatný překlad (tedi a danar) a přitom nevíte, co to slovo znamená. :D

182

Odpovědět

Luxus

182

Odpovědět

Proč vymazal? Skimming je proces kdy člověk letmo přejede text očima, aby získal základní informace, o čem daný text vypovídá.

182

Odpovědět

Máš sice pravdu, ale i v kině to bylo přeložené jako Jen zběžně a hádám, že překladatel se řídil podle toho :)

182

Odpovědět

martin2195: máš pravdu

184

Odpovědět

V 1:11 sa mi zdá, že by tam nemalo byť "Jen zběžne" , ale "Vymazal som ho".....ale je to len návrh. :D

188

Odpovědět

Pěkně mu sedl ten mutující hlásek :D

182

Další