Agent Nicolase CageCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 295
Počet zobrazení:16 104

Nicolas Cage byl kdysi skvělým hercem, ale v posledních letech se stal spíš terčem vtipů a posměchu. Co za to může? Jeho filmový vkus a děsivý výběr filmů. Alespoň takhle jednoduše to vidí College Humor.

P.S. Pokud se budete dívat pozorně, všimnete si nejen zajímavých plakátů na Nicolasova "natočená veledíla", ale i zvyšujícího se počtu cen a trofejí v kanceláři jeho zoufalého agenta. Je obecenstvo taky bez vkusu? A na který z diskutovaných snímků byste šli do kina vy? :)

Přepis titulků

Dobře mě poslouchej - jsi Nicolas Cage! To ti nikdy nikdo nevezme, ale po Čarodějově učni, Nebezpečném cíli, Proroctví, Ghost Rideru, Next a Rituálu by sis měl víc vybírat, co natočíš, Nicku. Vybírat, Garry? Tak například, tohle nám dneska přišlo. Poslouchej. Hrál bys vězně, co požádá dozorčího, aby ho propustil - a on souhlasí.

- A pak mě propustí? Přesně tak. Nic moc děj, - takže tohle je příklad filmu, který bys neměl... - Beru to! - Cože? - Beru to! PROPUŠTĚNÍ Z VĚZNICE SHAWSHANK Na jednom filmu nezáleží, PROPUŠTĚNÍ Z VĚZNICE SHAWSHANK ale tvoje reputace je v ohrožení, musíš být trochu kritičtější. Rád točím filmy, Garry. To já pochopitelně chápu, ale některé musíš odmítnout. Jako tohle - hrdina je nacista, - který mluví jen v příslovcích.

- Beru! Ale no tak, Nicku! HÁKŘÍŽOVĚ Tohle si dobře rozmysli. HÁKŘÍŽOVĚ - Hrál bys Superman... - Výborně! Nech mě to doříct - Supermanovu kočku. Byl bys Supermanova kočka. Skvělý námět, Gary. SUPERMANOVA KOČKA A všichni v autobuse zvrací. SUPERMANOVA KOČKA - Kromě tvojí postavy, která má průjem.

- Pošli mi smlouvu. AUTOBUS PLNÝ ZVRATKŮ - Komedie pro teenagery snímaná od pasu dolů. - Rozhodně! BEZEDNÁ DÍRA - Naučný dokument o lupech režírovaný M. Night Shyamalanem. Výborně! LUPY Astronaut ztracený v kosmu, jehož tělo vybuchne. Kromě jeho zadku, který si zachová vědomí a chce se dostat zpátky do lodi. Brilantní! VESMÍRNÁ PRDEL - Oskar Schindler není akční hrdina!

- Prozatím! SCHINDLEROVA PĚST Obecenstvo nechce vidět remake Purpurové barvy hraný výhradně bělochy! To mají smůlu. PURPUROVÁ BARVA - Chlápek má v penisu černou díru... - Jo. ČERNÁ DÍRA V PENISU Vydlabaná dýně oživne, namaže si chleba marmeládou a vrátí se na zahradu. Hitovka! VYDLABANÁ DÝNĚ Právník se vzbudí se zadkem místo penisu a jeho zadek na něj mluví španělsky.

Od autora Vesmírné prdele. Ne! Správné rozhodnutí, Nicku. Najdeme ti lepší scénář... Promiň, můj pes mi kousal tkaničky u bot. To, cos teď popisoval, beru. OBRÁCENÝ ZADEK Je to ten samý akční film, jen zase změnili název. SCHINDLERŮV HNĚV Film Jako zabít ptáčka, ale ten černoch ji tentokrát opravdu znásilnil. JAKO ZABÍT PTÁČKA Proč to točíš?! VÁNOCE S MAO CE-TUNGEM Jsi nemocný?!

90 MINUT REKLAM NA NEMOVITOSTI Jsi magor! ZASRANÍ ASIATI! Poslouchej mě. ZASRANÍ ASIATI! Tohle zničí tvoji kariéru. Jsi chlápek, co umí mluvit s delfíny, a díky tomu je loví! Ano! - Je to němý film. - Ano! Je tam scéna, kde máš skutečný sex se štěnětem! Ano, ano, ano!

A nebude se to natáčet na film, ale na roli žvejkačky! - Ano, ano, ano! - Nicolasi! Tohle si vymýšlím! Vymýšlím si! Nemůžeš to točit, protože to vůbec neexistuje! Nevadí. Přizveme k tomu Bruckheimera... Ne! Nicku, dávám výpověď! Jsi zasraný hovado bez vkusu!

- Cože?! - Zasraný hovado... ZASRANÝ HOVADO Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (60)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

BTW - všimli jste si, jak to krásně navazuje na toto video? http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/the-onion-poznejte-muze-uvnitr-nicolase-cage ... možná je tohle skutečný důvod, proč točí takový s***ky :D

10

Odpovědět

Nemohl mě někdo varovat, abych si před videem odskočil? Malem jsem se počural :D ... a chci mít ve své sbírce "90 minut reklam na nemovitosti" :D

20

Odpovědět

ja bych rád viděl Schindler's Fist a jeho sequel Schindler's Pissed! :D :D

320

Odpovědět

tak to je výborný.... a vzpomněl jsem si na "bees, no beeeeeeeeeeeeeees" :D:D

230

Odpovědět

Ta "Vydlabaná dýně" musí bejt super. Nevíte, kdy to bude v kinech ?

260

Odpovědět

Tak pravil Doktor Kláda ;)

230

Odpovědět

V Kick A*s taky bůhvijaký výkon nepředvedl. Jasně, film super ale jako důkaz hereckého umění ne.

205

Odpovědět

Perfektní! Mimochodem fakt by mně zajímalo, co na to video říkal Nicolase Cage. :o)

260

Odpovědět

ten dokument o lupech a Vydlabaná dýně na to bych hned vyrazil do kina :D

210

Odpovědět

MlaW: Ano já vím, proto jsem taky napsal poslední 4 filmy ve kterých jsem ho viděl ;)

190

Odpovědět

College Humor to umí :)

211

Odpovědět

Kdyby nehrál v Kick A*s tak promarnil několik let filmové kariéry, už teď je mi jasné že většina filmů které připravuje jsou propadáky a to jsem u některých ani neviděl trailer. Opravdu lepší výběr by mu neuškodil, kde je ten starý Nick?

221

Odpovědět

Přeložený je to svižně a vtipně. Hnidopichové, kteří poznali pár slov a teď dělají děsně oduševnělý jsou ,,useless assholes". Jak říká JCMurphy - slovo od slova to umí přeložit kdejakej dement. A komu překlad jó hodně vadí, tomu nic nebrání v tom jít na YouTube, na video se podívat v originále a pak se v komentářích svou bezpochyby bravurní angličtinou rozepsat o tom, jak je ten Nicolas Klec vlastně super!!

212

Odpovědět

říkám do závorky, samozřejmě jako nadávku nechat zasraný hovado :-x

195

Odpovědět

Legendary: Ehm v Kick A*s ale neměl hlavní roli...

195

Další