Setkání upírůCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:906
Počet zobrazení:9 512

Po velice úspěšné písni Stmívání stojí za prd, videu Jak mělo skončit Stmívání a traileru Tři vlci a měsíc tu máme další video, které poukazuje na to, že každý upír jiná ves. ;-) Hrabě Drákula svolal na svůj hrad všechny upíry, od Edwarda Cullena přes Angela až po hraběte Čokulu. Drákula jim chce prezentovat svůj plán na ovládnutí světa, ale ostatní upíři řeší problémy sobě vlastní.

Přepis titulků

Překlad: ScreaMaker Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Mí bratři... blíží se veliká bitva. Po staletích utajování zaujmeme své místo jako vládci tohoto... - Ano, Edwarde, co se děje? - Pardon, jen jsem si říkal... Co mám dělat, když se zamiluju? Jsme nemrtví, Edwarde, my se nezamilováváme. Vy to nechápete, nedokážu se ovládnout.

Zkus to. Dnes povečeříme krev našich nepřátel... Pardon. Zase já. Já lidskou krev nepiju, jen zvířecí. - Ale jsi upír. - Jsem vegetarián. Měl bys zkusit Pravou krev. Nepoznáš ji od skutečné. Díky, Bille, mohu pokračovat? Víš, Draku, mně se ta bitva moc nezamlouvá.

Když jsme, my upíři, loni vyšli na veřejnost, slíbili jsme, že se budeme chovat slušně. Počkej. Lidé vědí, že existujeme? - Jasně. Luxusně spolu šu*áme, nemám pravdu? - Poslechni, můžu s tebou počítat, nebo ne? - Řekl někdo počítat? - Ne, jen jsem říkal Billovi, že... Spočítám tu upíry. Jeden. Jeden upír. Dva. Dva upíři. Tuto noc uctíme svou vlast Transylvánii. Louisianu.

Vyhněte se slunci, protože jsme kvůli němu slabí. Třpytiví. Pozor na ty, kdož nám chtějí ublížit česnekem. - Pinzetou na obočí. - Čtyři. Čtyři upíři. Ale no tak! Co jste to za upíry? - Ani nemáš tesáky! - Aspoň nevypadám jako Angel. To je to vážně tak vidět? Šest.

Šest upírů. Součást vyvážené snídaně. Už dost! Tuto noc se staneme tváří zla. Lidé se budou třást strachy a žadonit o smrt při pouhém pohledu na nás. Nikdo nás nezastaví, nebude se nás na nic ptát, nikdo nás nenajde. Všichni víme, jak je zabít, že jo? Jistě. - Kolík do srdce.

- Useknutí hlavy. Antikoagulant EDTA. No teda.

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Angel to zabil XD XD.

250

Odpovědět

při Angelovi sem málem spadla ze židle :D

230

Odpovědět

Fakt dobrý. Skvělá parodie. :D

210

Odpovědět

four-four vampires! :D

210

Odpovědět

Bože, já chcípnu smíchy :D

210

Odpovědět

ten konec jak je tam blade,buffi a van helsing to me zabilo

211

Odpovědět

To je divný, mě to funguje jenom někdy...

200

Odpovědět

Nefungujeeeee :( - Not found or access denied

191

Odpovědět

je tam six:D

190

Odpovědět

Jo, já nepoznala Van Helsinga. Už vim :D ... Jinak jako Edward to zabil. Třpytíme se ... alespon nevypadám jako Angel. ... To je to tak vidět? :D:D:D Nemohla jsem, suprový.

201

Odpovědět

To je tím, že přes tesáky šišlají nebo to předstírají :)
Znalci Prattcheta mi dají za pravdu.

190

Odpovědět

Tak jsem to opravil. Omlouvám se, fakt jsem mu rozuměl špatně. :D

190

Odpovědět

Za ten konec dávám hvězdičku navíc :D

190

Odpovědět

six. six vampires :) isto 6 a nie 5 :)

190

Odpovědět

Mám dojem že říká six, ale tak to není tak podstatný ;)

190

Další