Ukradený den svatého PatrikaCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:549
Počet zobrazení:6 703

Po delší době se k vám vracím s touto scénkou od CollegeHumoru. Je to parodie na píseň What's This? z filmu Ukradené Vánoce Tima Burtona. V něm se dozvíme, co se mohlo stát, kdyby Jack Skellington v kouzelném lese zamířil do dveří ve tvaru zeleného trojlístku...

P.S.: Člověk, který nazpíval Jacka, není nikdo jiný než Streeter, kterého můžete znát ze seriálu Prank War.

 

Přepis titulků

Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz Co je to? Co je to? Všude je zlatavý mok. Co je to? Každý se chová divně. Co je to? Nevidím tu svátek, jenom spoustu pití, chci taky, tohle je nefér! No fuj! Co je to? Co je to? Všude je tu zelená. Co je to? Mluví strašně neslušně. Co je to?

Ulice lemují lidi, kteří zvrací, a jakým se to smějí vtipům? Co se tady ku*va děje? Co je to? Co je to? Všude řev a plno rvaček, co je tohle za svátek? V kostelech je prázdno, knězi porušují svůj slib. Asi si dám ještě jedno, s námrazou na sklenici. Jak ho piju, cítím, jak mě teplo prostoupí. No ne!

Co je to? Obsluha je v zelené. Slečno, tohohle chci víc. Osvěžen! Posiluje to všechny mé stránky, to jen z toho pití! Co je to? Co je to? Ten den. Už ho konečně chápu. Má ctít obsah téhle sklenice. Páni. Tady ho ctí mnoha zvláštními věcmi, klobouky a tak, ten každého spřátelí. Patrik byl patron zábavy a pití - i z černocha je Ir! Co je to?

No ne. Co teď? Ten zrzek tady spí. Bez postele a přikrývky. Má dost! Žádné dárky a kostýmy, co ho ruší, otravná rodina, po jeden jarní den existuje pouze pití. Co je to? Chce se mi tancovat a jíst smažená jídla. Taky bych mohl mít výkyvy nálad. Opilci se najdou při každém svátku.

Ale jen při jediném jsou přímo oslavováni. Koukej! A poslouchej! Všechno je vzhůru nohama. Hledá se podlaha. Bože! Tohohle dne mám asi konečně dost. Co šlo dolů, jde teď zpět. Stálo mi to za to, že mi je jako bych se topil? Já musím jít, jen nevím, co je to za nápoj? Co je to? Zdravím, strážníku.

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ja mam radši Mrtvou nevěstu :)..

201

Odpovědět

Vajcik:co to k***a..

180

Odpovědět

PC HRY, XBOX 360 HRY A PLAYSTATION 3 HRY - to vše na http://gamehut.cz , a to vše za nejnižší možné ceny!

1853

Odpovědět

taky mi to nefacha

186

Odpovědět

to BugHero: pridali jste to sem az potom co jsem to okomentoval

185

Odpovědět

Jsem jediná, komu to nefunguje? :(

185

Odpovědět

originál miluju a tohle teď taky :)

190

Odpovědět

Mistrovský.

180

Odpovědět

wow to muselo dat praci...me se to libi :D

190

Odpovědět

Nevím proč, ale připomnělo mi to Barneyho Stinsona :D

184

Odpovědět

No... tomuhle se říká parodie na úrovni. :)

180

Odpovědět

Jedna z nejlepsich parodii co sem kdy videl :D Skvely narazky :D

180

Odpovědět

Dokonalý, díky

181

Odpovědět

Leoric: Ten odkaz máme v textu. Stačí kliknout na "What's This?", takže ta výtka není moc na místě. :-)

180

Odpovědět

Je to bezva, akorát nechápu proč do informací nedáte originální video, obzvlášť když ho tu máte přeložený. Pro zájemce: http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy-videoklipy-hudba/co-je-tohle

1836

Další