Barevní Strážci vesmíru

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:923
Počet zobrazení:12 695

Většina z vás si určitě při čtení titulku vzpomněla na své dětství, protože tehdy byl seriál Strážci vesmíru velkým hitem. Dneska už jsme všichni vystřízlivěli a víme, že to je pěkná sra*ka. Nicméně autoři tohoto videa si dělají ze Strážců vesmíru srandu a předvedou vám scénu, ve které jim jejich "nadřízený" Zordon přiděluje barevné kombinézy a vysvětluje, podle čeho barvy jednotlivým členům vybral.

Přepis titulků

Osobití teenageři, povolal jsem vás kvůli bitvěproti velkému zlu. Nemáte se čeho bát.V každém z vás vidím obrovský potenciál. Wille, v tobě vidím ohromnou sílu a odolnost.Proto tě obdaruji silou mocného mastodonta. Nezklamu tě, Zordone. Jenn, tvá kočičí mrštnostbude odpovídat tvému duševnímu zvířeti.

Šavlozubému tygrovi. Jsi žlutý strážce. Já na to mám, Zordone. A tvé matematické znalostinám určitě přijdou vhod. Já vlastně nejsem moc dobrá v... Jdeme dál. Edwarde,existuje mnoho důvodů, proč si myslím, že z tebebude skvělý červený strážce. Asi už chápu, o co tady jde.

Jsem Indián. Ano? Takže rudoch... červená. A černý strážce,protože jsem černoch? Ne, ne. Ne. Černého strážce jsem z tebe udělalna základě tvého duševního zvířete. Co já?

Jsem žid, takže si tipnu...Budu zelenej jako bankovky? Ne! Budeš zelený, protože máš sílu potřebnouk vyvolání mocného draka. To snad není možný. A co Victor? - Jakou barvu přidělíš jemu?- Páni. Victor je... Victor se stane druhým černým strážcem. To je směšný.

Takže budem mít dva černý strážcea dva bílý strážce? Ne. Kyle bude bílý strážce,protože je to vůdce. A ty budeš růžový strážce,protože jsi holka. Chci říct něco něco pterodaktyl. Vážně jsem nejvhodnější pro pozici vůdce? Viki byla předsedkyní studentské rady.Nebyla by lepší? Holka vůdcem? To je blbost. Promiň, ale nemyslím si,že bys Lorda Zedda vyděsila měsíčkama.

To snad nemyslíš vážně. Všichni se okamžitě uklidněte. Bílý je vůdce.Kdyby nosil růžovou Kyle, vypadal by jako buzna. A na tom by bylo něco špatného? Teplej žid? Kristepane! Jamesi, začínám z tebe cítit velký... asi strach... a bojím se,že bys mohl přeběhnout na stranu zla. Na stranu zla?Jak tě to napadlo?

Takže vypadáváš ze hrystejně jako ten druhý černoch. Kam zmizeli? Cos jim udělal? Teď je nás málo. Ne, není, protože tohlejsem měl od začátku v plánu. Vidím totiž velkou sílu v Chorchém! - Co?- Chorché! Síla sombrera! No tak. Vždyť to ani není oblek strážce. Tohle je kravina.Mizím odsud.

Pojďte. Kam všichni jdete? Nikdo nemá sílu vzdorovat mocnému...Wille? Opovaž se mi při odchodu něco šlohnout! Překlad: BugHer0Časování: Oudžejwww.videacesky.cz Jsem z Connecticutu!

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejede :(

00

Odpovědět

Nejede

00

Odpovědět

Opraveno!

00

Odpovědět

naprosto NEMÁ chybu :D

450

Odpovědět

ne že tady něco šlohneš :D

450

Odpovědět

tuto je nejvic :D

291

Odpovědět

Epic!

280

Odpovědět

Video opět funkční.

220

Odpovědět

Tohle proste nema chybu :D... Citim z tebe strach... myslim ze bys mohl prejit na stranu zla... plny pocet

350

Odpovědět

toto je tak strasne rasisticke, ze obdivujem tych ludi, ze do toho isli :D prekrocili vsetky medze a opat nam ukazali, ze su proste najlepsi :D

320

Odpovědět

power of sombrero a chčiju

271

Odpovědět

tak to je megapecka :D

270

Odpovědět

pali87: Opraveno. ;-) Díky.

210

Odpovědět

a sakra : video not found... :(

181