RPG hrdina

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:454
Počet zobrazení:6 405

Máte rádi RPG hry? Až uvidíte dnešní video od College Humoru, možná vám dojde, že se ve hře také občas chováte dost bezcitně.

Přepis titulků

Podívej se na to, Martho. V novinách píšou, že armáda goblinůOhnivého pána přebírá moc nad královstvím. Tak to se asi každou chvíli objevínějaký vyvolený hrdina. To bude asi on. Vítám tě, vyvolený. Jak se máš? Žádná odpověď?To mě nepřekvapuje. Nechtěl bys čaj, limonádu, mléko, sýr, máslo nebo něco jiného?Ne, radši nám...

obrátíš dům vzhůru nohama? To nic.Klidně si vezmi naše životní úspory. Stejně jsme se letos nechystalina žádnou dovolenou. Omlouváme se, že toho není moc. Museli začít šetřit znovu,protože nám to tu minulý týden vybílil jiný hrdina. Neviděli jste mou medicínu?

Babičko, ptáte se nás pořád dokola. Máte ji v jedné z těch nádobu támhleté zdi. Moje medicína! Teď už je jeho. Co? On se pomátl. Je to skříň. Otevírá se zepředu.

Co jsi tam našel, vyvolený? Žádný kouzelný meč? Jenom nějaké staré hadry? Zajímalo by mě proč. Možná proto, že jsme rolníci,ty de*ile! Waltere! Co je?Stejně nás neposlouchá. Jsme pro něj jen součásttéhle zku*vené hry.

Panebože, to jsou moje svatební šaty. Jak ti tyhle šaty pomůžouzachránit království? - Waltere, zastav ho.- Co je mi po nějakých šatech? Asi to jsou jednyze sedmi legendárních šatů, které musí najítnebo nějaká podobná kravina. On už odešel? Nechápu, co se to děje! Ty odnášíš mou babičku?Proč?

Možná je to jednaze sedmi legendárních babiček, které musí najít. To by stačilo! Teď mě poslouchej... Přestaň! UŽ TOHO MÁM PO KRK ZNIČIL JSI VŠECHEN NÁŠ MAJETEK BABIČKA TO NEJSPÍŠ NEPŘEŽIJE CELÝ TÝDEN BUDEME MUSET DÁVATDŮM DO POŘÁDKU Tak jo.

Chvíli to trvalo, ale asi jsme si konečně všechno vyjasnili. MARTHA: TO JSME PŘIŠLIO VŠECHNO, CO NÁM ZBYLO? WALTER:UŽ MÁME JENOM JEDEN DRUHÉHO WALTER: TEN ZKURVY... Překlad: BugHer0www.videacesky.cz HRDINA ZÍSKAL MEČVYROBENÝ Z BABIČEK

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

LOL, meč z babiček to zabil :)

210

Odpovědět

kdysy sem hral gothica 2,a tam me prestalo bavit okradat nebohe lidi....kazdej mel totiz mec :D :D

230

Odpovědět

meč z babiček :-)

190

Odpovědět

Zbytečný obírat chudinu, stejnak nemaj nic cenýho. Když už přeco člověk chce něco lepšího, zajde si si za bohatou šlechtou a až nikdo nebude kolem, tak se otevře pár truhel. Ale i tak, erou se jen svitky, magické itemy a prachy..

Nejlíp se ale kouzelné itemy a prachy získávají z questů, buť jako odměna, nebo jako pěkný loot v nějaké jeskyni...

180

Odpovědět

má tam jenom 6 legendárních babiček :D

220

Odpovědět

ten to tam dobre vylootoval xD

210

Odpovědět

Jirik, tak za prvé, nauč se česky, protože je to ZKURVYSYN. Za druhé, musíš to sem psat? Každý, kdo se na už koukl o tom ví. A ti, co se na to koukají poprvé si nechtějí kazit překvapení...

212

Odpovědět

uz mame jen sami sebe(jak na ni spadla ta strecha)...ZKURVISYN!

1932

Odpovědět

Ahoj mam problem chtel bych toto video stahnout ale kdyz to dam do sveho programu tak se mi objevi unknown protocol nemohl byste mi nekdo poslatna email bery.jan@seznam.cz url kod nebo okaz na youtube s ceskymi titulky..

DÍKY

189

Odpovědět

v Morrowindu byli lidi nasraní a útočili, když se jim braly věci.. nebo nedejbože jste jim prodávali jejich vámi ukradený :D

200

Odpovědět

Těm lidem to je u p****e, až bude nějaká hra kde mě ty lidi zastavěj a budou brečet třeba tak jim to tam nechám :-D, ale třeba v takovém Falloutu 3 jim to tam nechávám všechno, pač tam toho je tolik a tak nepotřebných věcí..

195

Odpovědět

Já si hry vždycky zreálňuju tím, že takovéhle věci nedělám... Když krást, tak né těm lidem na očích ;)... Navíc, když hrajete za dobrého hrdinu, tak těm lidem nemáte brát nic ;)... Asi jsem divný :D

220

Odpovědět

Skvělé video, vždycky mi bylo rpg rolníků líto, když jsem jim raboval dům :D

200