Meditační Mortal KombatCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:561
Počet zobrazení:6 644

Mortal Kombat je jedna z nejnásilnějších her už od doby, kdy vznikla. Možná je to trochu zbytečně přehnané, tak se pojďme podívat na video od College Humoru, které bere Mortal Kombat z jiného konce. Těšíte se na nový díl Mortal Kombatu? Má vyjít již v prvním kvartálu 2011 ;)

Přepis titulků

Tři, dva, jedna... Boj! Počkat! Co to děláme? Všechno to násilí nás ničí. Musí existovat lepší způsob. Tři, dva, jedna... Zhluboka se nadechněte a zamyslete se, co jste udělali!

Omlouvám se. Nechoval jsem se správně. - Nemusíš se omlouvat. - Funguje to! Tři, dva, jedna... Běž se projet! Co to zas děláš, Sub-Zero? Víš... Já vím. Tři, dva, jedna...

Popros svého poradce, jestli by mohl být prostředníkem! Dobře, budeme používat tvrzení obsahující "Cítím se..." Dávejte pozor na řeč těla! Tři, dva, jedna... Pád důvěry! Neboj, mám tě. Tři, dva, jedna... Objímačka!

Pojď sem! Jsi pro mě to nejdůležitější na světě! Tři, dva, jedna... Zkuste si vyměnit role! Já jsem Liu Kang! Liu Kang chce, abys to bral vážně. Jasné? Tři, dva, jedna... Najděte si společný koníček, abyste znovu přišli na to, co se vám líbí na tom druhém.

Tak tohle je pořádný pastýřský koláč! Tři, dva, jedna... Vyražte si někam večer společně... Bez dětí! Mám obě nohy levé! Možná, ale Goro milovat obě! Přečti mu básničku o svých pocitech!

Hej, ahoj! Haló! Omluvte mě... Zaplatil jsem za tyhle lístky fakt hodně a tohle je Stevova rozlučka se svobodou. Steve, postav se. Čau, jak se máte? - Nestyď se, řekni svoje jméno. - Vždyť jsi ho... Jmenuju se Steve. Chci říct, že tohle je zku*vená nuda.

Mohli byste... - se zabít? - Víš ty co? Máš pravdu. Omlouvám se. Dokonči básničku o svých pocitech... A pak dokonči jeho! V dobrém i zlém, doufám, že zříš, tvé přátelství, je pro mě vším. Přeložil: Rizyk Korekce: scr00chy www.VideaCesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To nebyla narážka na Landovu příslušnost, ale na jeho film... (pokud se mu nelíbí co je zde, možná by se mu líbil tento "film").
A nick je věc číslo II, až za výrazivem co chlapec používá ve vícero komentářích.

181

Odpovědět

Na CH jsem tu už dlouho čekal a tohle bylo velké zklamání, pointa možná dobrá, ale zpracování mne nenadchlo. A těch co se tu do někoho naváží kvůli nicku je mi líto, to že někdo takovou přezdívku třeba s nadsázkou dostal, či ji z nějakého důvodu využívá přece neznamená že tím vyjadřuje nějaký názor. Jo a ještě něco, Landa není a nikdy nebyl příznivcem žádné extrémistické skupiny typu neonacistů či podobně, tak proč ho tu někdo (Linda) tahá do diskuze netuším.

181

Odpovědět

Já se hodně zasmál! Na MK jsem vyrůstal.

180

Odpovědět

Video hodně super náhodou. Pád důvěry mě fakt dostal:D

180

Odpovědět

Mortal Combat je podle me hovadina ale video dobrý :-)

182

Odpovědět

Yeah, I lost the Game too :-/.
Mně se tohle video docela líbilo, i když už je to fakt dávno, co jsem MC hrála, ale jen krátce, nikdy mi to nešlo a nebavilo mě to :D

180

Odpovědět

D: To je vtip??? RickRoll spojený s Hrou? Teď jsi mě ale vážně naštval! :D Pro ostatní: I've lost the Game.

180

Odpovědět

Nechápu tu spoustu negativních komentů, College Humor je vždy skvělej a tohle je od nich jedno z nejlepších videí...

180

Odpovědět

Rizyk : taky neříkám,že sem to pochopil jako že je nejbrutálnější..

180

Odpovědět

Bože AngelofPain když už chceš přispívat komentama, tak si to necha aspoň opravit Wordem, jinak video je vážně podprůměrný, což je škoda, protož hra je cool ... :/

181

Odpovědět

trapnýýýýýýýýýý

182

Odpovědět


Odpovědět

Messiah: Věřím, že chápeš co znamená "Je jedna z..." ;)

180

Odpovědět

ste vy normalní řešíte tu nick nejdho kluka to jako kdo ma jakej nick to odpovídá otom jakej je jo ? to je ale stašna blbina ! uvažovaliste nad tím že ho to jen tak mohlo napadnou že to někde slišel tak se donho nenavážejte každej ma právo vyjádřit svůj nazor a pokut se vám nelíbí ztak to nemusíte komentovat... inak video je docela povedeny :)

181

Odpovědět

ummm...dle mě docela ubohost

videa od Coledge mám rád ale tohle bylo o ničem

182

Další