Freemanovo setkání s agentemDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:780
Počet zobrazení:7 312

A máme tu další epizodu s agentem. Ten si tentokrát pozval na pokec tichého hrdinu populární herní série Half-Life, Gordona Freemana. Jak jejich setkání dopadlo, uvidíte právě teď.

Přepis titulků

Vidíš, co dělám, Gordo? Přesně tak. Tancuju do hudby tvejch mozkovejch vln. Buchty milujou nerdy a trička s obrázkama a to je fajn. To mi ke štěstí stačí. Máš v sobě kupu talentu a já ti ho pomůžu vysypat na nějaký lidi. Těším se na naši spolupráci. Velmi si vážím vaší práce. Nemáš náhodou něco v krku?

Ne. Proč? Jen tak. Už jsme s tebou podškrábli smlouvu? Jo. - To bude nehoráznej provar. - Cože? Říkám, že jseš normální a můžu s tebou pracovat. Jdem radši něco splácat do kupy. Dobrá. Napadla mě hra se silným příběhem.

Já bych byl vypravěč... Jo, jo, jo! Boží nápad, chlape. Co takhle udělat přesnej opak? Za žádnejch okolností nikdy ani necekneš. Ale jak to chcete udělat? Budeš silnej a tichej typ. Promluvíš jen občas a budeš nosit klacek. Jako ten prezident, co má teď ksicht na skále.

Ty budeš ale mít místo klacku páčidlo a místo mluvení občas budeš držet zobák, protože zníš, jako by Mickey Mouse znásilňoval eunucha. Dobrá, teď jsem tě nejspíš urazil. Radši zmáčknu rychle reset a začnem naši schůzku od píky. Právě teď! Vidíš, co dělám, Gordo? Přesně tak. Tancuju do hudby tvejch mozkovejch vln.

To budeme vážně dělat celý rozhovor znova? Nemáš náhodou něco v krku? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejlepší díl xD

191

Odpovědět

nemluví Gordona náhodou batman??

200

Odpovědět

Is there something in your throat? :D Tak to mě dostalo, hodně dobrej díl. :D

190

Odpovědět

Za Gordona mluví páčidlo :D

211

Odpovědět

tak tohle je ten důvod proč už Freeman ve hře ani neceknul :D

212

Odpovědět

páčidlo a Freeman patří k sobě - to je jako bys chtěl abys šel někam Simon Belmont bez biče

190

Odpovědět

KniHovna: Dokazu si predstavit ze je to kvuli lepsimu ztotozneni hrace s charakterem kterej hraje. Ve druhym dile na to vtipne narazi ostatni postavy ktery Gordon potkava.

191

Odpovědět

furt jsem čekal, že to páčidlo tam není položený jen tak:D

200

Odpovědět

Ale na druhou stranu, viděli jste někdo Nuclear Dawn ? To je Source který vypadá líp jak přesaturizovanej Frostbite který vypadá supermoderně jenom díky tuně bloomu a HDR.

193

Odpovědět

GGG - Kdy Valve naposledy něco plánovalo nebo oznámilo dopředu ? Ne, já myslím že bude další ARG. Mimoto vzhledem k tomu jak pokrokový byl Source tak čekám engine který bude vypadat líp jak Avatar.

191

Odpovědět

agent je nejlepsi :D pripomina mi Denholma z IT CROWD nevim proc :D

192

Odpovědět

Vite nekdo proc gordon nemluvi?

1824

Odpovědět

Half life vydání neni plánovanej eště několik let a pochybuju, že daj source engine na další episodu. Bude Half life 3.

191

Odpovědět

jen takový drbnutí - neni nahodou HL 3D? pak by freeman mel byt taky 3d, dyt i fatality ve smash bros udelali 3D protoze hra je 3D ale.....nu....radsi na to zapomeneme.


9/10 kvuli grafice freemana

1820

Odpovědět

priste chci sonik u agenta

192

Další