Princezna Peach se mstíDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:469
Počet zobrazení:7 126

V dnešním vydání pravidelného seriálu Dorkly Bits se dozvíte, jak by to dopadlo, kdyby princezně Peach ruplo v bedně a rozhodla se pomstít smrt Maria. Prozradím jen, že to bude síla...

Přepis titulků

Tak jo, ukaž se, Peach. Tady Želvák. Víš, co máš dělat. Šup do únosáčku. Pane, máte tu nějaký balíček. Králi Koopo, dnes mě bohužel zřejmě neunesete. Po tom, co jste udělal Mariovi, mě vytěžují hrdinské povinnosti. A kruci. Přepsal jste pravidla. Mario vás několikrát úspěšně přemohl.

Žijete jen proto, že vás nechal žít. Já stejnou chybu neudělám. Páni. Ale nezemřete dnes. Budete si muset počkat. Nejdřív vás připravím o všechno, co máte. V tomto hradu vládne král Koopa. Účel návštěvy? Jen tak procházím...

skrz tvůj krk! Do hajzlu! Co se to děje? Hrad je v obležení, ale ničeho se nebojte, já vás ochrá... Prosím, neubližuj nám! Já jsem vám nepřišla ublížit. Já jsem vás přišla rozjebat na totální sračky! Peach jede!

Ne! S láskou vaše princezna Prašivka. Peach! Páni, to je... pěkně nechutný. To snad ne, to snad ne!

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To má být trailer na nový film od Tarantina? Jen měli na konci dodat:

Starring Uma Thurman as Peach, and Christoph Waltz as Bowser!

214

Odpovědět

Želvák? Prašivka? To si děláte srandu ne?

2021

Odpovědět

Neděláme. ;-)

202

Odpovědět

+BugHer0Já teda taky nechápu proč jedno jméno překládat a druhé ne. Jejich jména: Peach je jméno používané pro japonský trh a Toadstool pro americký (v čem je taky součást vtipu) stejně tak Bowser, který se jmenuje celým jménem Bowser Koopa. Stačí se podívat na wiki http://en.wikipedia.org/wiki/Bowser_(character). Vážně nechápu proč je potřeba překládat půlku jména a druhou půlku nechat.

200

Odpovědět

Rozhodně Peach (Toodstole) je lepší zabiják než Mario. Ona aspoň ten důvod uvede :-D Mario je jen vraždící zabiják a jeho díl byl drsnější. Ale jen tím, že zabil všechno co mohl tím nejbrutálnějším způsobem. Peach dokonce umí mluvit, Mario pokud vím taky. :-)

190

Odpovědět

Já vám nepřišla ublížit. Já vás přišla rozjebat na sračky. :)

1910

Odpovědět

tos vymyslel sám? měl bys psát texty profesionálně..

1939

Odpovědět

únosáček :D, skvělý překlad :D

221

Odpovědět

Peachario

190

Odpovědět

:D:D to zní jako zábavní park pornohvězd :D:D

210

Odpovědět

:D Kristova noho, vy mě dneska pěkně ničíte VČ.

191

Odpovědět

Mario verze Kill Bill? :)

190