Mario je moc mainstreamovýDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:399
Počet zobrazení:5 936

V dnešním vydání pravidelného seriálu Dorkly Bits uvidíte Maria a jeho setkání s kolegy z her Braid a Limbo. Budou si mít co říct?

Přepis titulků

Tim! Tim ze hry Braid! Ano. My se známe? To jsem já, Mario! Jo, ahoj! To je Mario! Těší mě, že tě konečně poznávám. Jsem rád, že můžu mluvit s kolegou skokanem z plošinovky.

- S kolegou? - Jo, tvá hra je jako ta má! Promiň, ale Braid nemá se "Super všichni si mě kupte 5" nic společného. - Co prosím? - Braid je umělecké veledílo a tvá mainstreamová hra pro děti se s ní nemůže rovnat. Ale taky zachraňuješ princeznu z hradu. Má to podtext, to bys nepochopil. Ale taky skáčeš na chodící houby. Připomíná ti tohle houbu?

Ano. Tak jo, tak jo, hele, já nejenže skáču, - já umím taky vracet čas. - Jako Princ z Persie. Jo, ale přidej k tomu ještě nějaké ty puzzly. Takže Banjo-Kazooie. To stačí. Stejně bys to nepochopil. Jsi jen další kravaťák. Ty na sobě máš právě teď oblek i s kravatou. Já tě snad...

Tak jo, vydrž. Takže Banjo-Kazooie. Hele, my indie hry jsme moc unikátní a originální na to, abys nás pochopil. Hej, unesli mi přítelkyni! Radši bych ji měl jít zachránit skákáním! Jo, nechtěl jsem tě přerušovat, ale já to musím dělat taky. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hru Braid jsem nikdy nehrál, ale teď jsem se kouknul na popis a zjistil jsem, že jsem hrál hru velmi podobnou -- Bubba Time (http://www.kongregate.com/games/killa_bunnies/bubba-time-final-release), je vydaná později než Braid, pravděpodobně je to tedy napodobenina, každopádně dost dobrá a zadarmo.

181

Odpovědět

Ten Super Meat Boy :)

180

Odpovědět

Limbo je libová

202

Odpovědět

už se těším na jubilejní 100 díl

180

Odpovědět

Limbo! :) svělá hra, akorát byla až moc barevná

220

Odpovědět

Meat Boy!

180

Odpovědět

Nějak se mi kompletně vybavilo Indie Game :D

1910

Odpovědět

Mimochodem Limbo a Braid všem doporučuji. Skvělý hry :-).

192

Odpovědět

Jj ještě Deadlight,Unepic a FTL jsou hodně dobré indie hry ;)

192

Odpovědět

Super Meat Boy je taky hodně zábavná hra, ale to předpokládám už každý zná. :-D
Můžu ještě přihodit The Binding of Isaac, to mě dost baví.

181