Mario je zrůdaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:6 761
Snad jste si nemysleli, že celou dobu hrajete za kladného hrdinu...

Přepis titulků

Panebože! Matthew! Matthew! Ježíši Kriste! Zavolejte záchranku! - Co to znamená? - Panebože! SOUD S VRAHEM MALÉHO GOOMBY NAPLÁNOVÁN NA PŘÍŠTÍ ROK ZVRÁCENÝ INSTALATÉR SE HÁJÍ POKUSEM O KRÁLOVRAŽDU SOUD DEN ŠESTÝ Můj chlapec, můj Matthew...

Moc rád chodil zleva doprava. Říkával: "Mamko, jednoho dne projdu zleva doprava úplně celé království." Nejlepší student v ročníku na Goomba univerzitě. K čertu s tebou, vzal jsi mi mého chlapečka. Jak to, že v porotě jsou jen tyhle postavy? Neboj, tohle zvládnu. Čas na toadí charisma. Za nevyprovokovanou vraždu nevinného malého goomby jste byl odsouzen k smrti na elektrickém křesle.

Máte nějaká poslední slova? Ať je to rychlé, prosím. Udělal jsem spoustu zlých věcí. Tohle si zasloužím. Prima. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když jsem klikl na hlavní stránce na tohle video, vyskočila mi nová karta s jakýmsi reklamním výzkumem či co (gasurvey.gemius.com). Tyhle praktiky se mi opravdu nelíbí a nemyslím si, že byste měli tyhle způsoby inzerce vůbec zvažovat jako zdroj peněz na chod stránek.

55

Odpovědět

Doporučuji si gemius v adblocku úplně zablokovat a máš naprostý klid. Od té doby co jsem si tuhle stránku zablokoval mi všechny weby nabíhají rychleji, protože bez adblocku mi často načítání stránky zůstalo vyset právě na gemius. Kdo má doplněk Privacy Badger nebo Ghostery tak nemusí nic řešit.

00

Odpovědět

00:19 - Zvrácený instalatér se hájí pokusem o královraždu. (tj. že se snažil zabránit královraždě)

Šlo by to napsat víc česky, tohle je doslovnej překlad, ale furt lepší než ten nesmysl v titulách.;-)

10

Odpovědět

Díky za upozornění, nějak jsem si tam k tomu "defence" v hlavě přimyslel "self", opraveno – jen si myslím, že se hájí tím, že se sám pokoušel o královraždu (což je pravda), ne že se jí snažil zabránit ;-)

20

Odpovědět

+XardassAha. Ona ta věta tak sice vyzní, ale taková interpretace mi přišla nesmyslná, tak jsem ji, neznav lore Maria, dezinterpretoval. :-)

00