Hrozivá pravda o ToadoviDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:3 577
„Mario, princezna je v jiném hradě.“ Toadova nesmrtelná hláška. Ale ve kterém hradě? Co, Toade? Ve kterém hradě?!

Přepis titulků

Díky, Mario, ale naše princezna je v jiném hradě. Aha, dobře, ve kterém? - No, co? - Ve kterém hradě? Zdá se, že toho víš hodně o tom hradu, ve kterém je princezna. No, jakože, ne, já jenom… Tak počkat, kde jsou stráže? Nevěřím, že by tu nechali vězně bez strážných, tedy pokud… Ty v tom jedeš taky?

Co? Mario, no tak, prosím, to je šílené. Šílené? Myslíš, že tohle je šílené? Tak to se připoutej, hochu, protože já ti ukážu, jak vypadá skutečné šílenství. POZDĚJI Ve kterém hradě? Jdi do p**i! Pusť to do něj, brácho.

Uvidíme, jak moc toho zvládne. - Už budeš mluvit? - A proč? Stejně už ses rozhodl. Jsem vinen, že? Pokud mám umřít, tak tě nenechám žít bez bolesti. Řeknu ti, ve kterém hradě je. Je v každém hradě! S Bowserem jsme ji naporcovali na maličké kousíčky.

Co nejdéle jsme ji drželi naživu. Nikdy už ji neuvidíš, kreténe. Aspoň ne vcelku. Konec hry, Mario! Peach, má sladká princezno. - Volal mě někdo? - Peach? Ale jak? V posledním hradě v posledním světě přece. Je to videohra, tak je to jasné, ne?

Naštěstí mě Bowser nechal v místnosti bez jakýchkoliv strážných. Amatér. Mimochodem, neviděl někdo Toada? Unesli ho taky, ale rozdělili jsme se. Myslela jsem, že je s vámi. A z čeho se to tu kouří? Smrdí to jak pečené psí hovno. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jenže Peach v tom jede taky..

70