Mario vs. Bowser: Poslední zúčtováníDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:3 658
Mario už toho má dost a přišel se Bowserovi postavit. A na žádné pasti, pasti, pastičky už nemá náladu!

Přepis titulků

Tak jo, Bowsere, pamatuj, nejdřív kladiva, pak ohnivé koule. - Jako při tréninku. - Bowsere! Můj úhlavní nepřítel! Přichází Mario! Přichází Mario! - Mario? - Pohni kloakou a vylez! Co to… Ahoj, zdravím. Vole, máme se potkat na mostě.

Za všemi těmi pastmi a nepřáteli a těmi točícími se ohnivými udělátky. - Ne. - Ne? - Ty nepůjdeš dovnitř? - Ne. Nepůjdeš dovnitř? Máš ty vůbec představu, kolik jsem do tohohle hradu investoval? Jen Mark a Rebecca mě stáli jmění! To je duo architektů a designérů, které dělá všechny mé projekty. Jsou skvělí, dám ti jejich vizitku.

Jo já vlastně nemám kapsy. Nechci žádnou jejich vizitku. Chci už jen, aby to skončilo. Jen my dva. Muž proti koopě. O hodně přicházíš, jsou skvělí. Jejich práci jsem viděl. Byl jsem už v pěti hradech, viděl jsem spoustu pastí a lávových jam. - Mám těch kravin ve stylu Sám doma dost! - S tebou není zábava. Uděláme to po tvém. Ale pamatuj, že jsem obří želvodrak.

Takže nečekej, že to bude snadné… Neustálé mlácení do cihel nebylo dobré jen na penízky, houby a květinky. Prima. Hele, Marku, poslal nám ráno Bowser tu zálohu, jak říkal? - Říkal, že to udělá až večer. - Kur… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář