Poslední záporákDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:4 929
Kevin už radil kdekomu. Dnes bude radit naposledy. Těm největším záporákům.

Přepis titulků

Ježíši Kriste! Tohle je nejďábelštější záporácké chování, co jsem kdy viděl. Nemám pro vás nic, žádnou radu. Oba moc dobře víte, co děláte. A navíc vám to v očích veřejnosti prochází. Ach ano, díky. Podařilo se vám získat kontrolu nad celým internetem, vecpali jste se do každičké části online života a většinu peněz vyděláváte prodejem osobních údajů svých uživatelů anonymním třetím stranám způsoby, které ohrožují demokracii.

A přesto se nikdo nesnaží vás rozpustit nebo donutit čelit následkům za vaše zločiny a sabotáž. Ale my chceme víc. Víc? Víc čeho? Máte všechno. A když něco nemáte, koupíte to a začleníte to do sebe. Jste taková kapitalistická verze Tetsua z Akiry.

Je to působivé. Zlovolné a působivé. Chci, aby se mnou lidé koukali na dlouhá videa. A já chci, aby se ke mně chovali jako k sociální síti. Chcete to, co má ten druhý. Tak to dejte dohromady a stvořte nezastavitelnou zrůdu, která pozře internet, a bude to. Panebože, má pravdu. - Naplň mi feed obsahem.

- Vygoogli si to. Naplň mi zeď. A je to. Stvořil jsem dokonalou zlou entitu. Má práce je hotová. Pojď do mě! Pořádně! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle není vtipné, vůbec to není vtipné, protože je to pravda. A to je to nejvíc smutné.

64

Odpovědět

Ale no tak! Kolik existuje vtipů o židech a koncetračních táborech a tohle není vtipné? :D

11

Odpovědět

Uááá, proč to ukončili dřív než se ta epická SW hudba rozjela? :-O

51

Odpovědět

A je to. Dôkaz, že hodnotenia na videacesky riadi google bot bol konečne získaný. Inak sa nedá vysvetliť, že toto video má menej ako 95%.

66