Doslovné drinky

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:645
Počet zobrazení:6 784

Máme tu další video z kanálu TomSka, jehož pravděpodobně znáte minimálně  jako tvůrce asdf movies. Tentokrát vyrazí společně s Youtuberem, který si říká Crabstickz, do baru na pár drinků s překvapivě trefnými názvy.

Přepis titulků

TomSka a Crabstickz uvádí DOSLOVNÉ DRINKY Jo, měl jsi vidět, jak se tvářila, chlape. Bylo to všude! - Tvoje máma je skvělá. - Jo, byla. Tuhle hospodu jsem nikdy neviděl. Jo, je to můj nejoblíbenější bar. Mají tu ty nejšílenější koktejly. Jak to myslíš, "nejšílenější"? Tvrdíte snad, že jsem lhář, pane?! Omlouvám se.

Naprosto přehnaná reakce. To jo! Ne, to tenhle drink se jmenuje Naprosto přehnaná reakce. Můžete mi dát Skrytou narážku? Na zdraví. Dal jsem si Pojď do mě, hřebče. Kope to jak kůň. Jo, tohle je Průběžné dávení. Ten už jsem měl. Podívej, Tome, důvod, proč jsem tě pozval... Už to nepij!

Promiň. Dejte mi pořádnýho lomcováka. Chrisi... Co jsi... Co jsi chtěl? Dám si něco na rozvázání jazyka. Jakou příchuť? Španělskou. Vždy jsem tě miloval. Rád bych s tebou měl sex... Nemám ani ponětí, co jsi právě říkal. Dejte mi Koňskou masku. - Pane...

- Ne, to bylo zase Průběžné dávení. Tome, podívej, snažím se ti říct... Dejte mi místo toho Perpetuum mobile. Tome, snažím se ti tu říct... že tě miluju! Jedno Perpetuum mobile! Chrisi, já mám své kamarády rád stejně jako svou whisky. Nech mě hádat, nesmí být teplí. Nesmí se mě snažit dostat do postele! Tak to potřebuju Přítele s větším pochopením.

Já bych chtěl Platonický vztah. Mohl bych dostat panáka Šance? A nemůžu si dát pět Minut na rozmyšlenou? Nezasloužil bych si Malou úvahu? Malou úvahu! No, nevidím Jak by nám to mohlo klapat, takže co třeba Smiř se s tím? - No, pro mě není Budoucnost bez tebe, takže... - Jo, ty nám došly. Co takhle aspoň Neochotný kompromis?

Stačí dietní? Ano! Chlapi, hodláte něco z toho pít? Chrisi, odcházím. Tome! Můžu tě pozvat na poslední drink? Jasně. Na nějakej normální. Co to je? Sex on the Beach.

Co?! Neeeeeee! Překlad: CaptAnne www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechtěl bych vidět Bloody Mary...

200

Odpovědět

Ten konec to zachránil :D

945

Odpovědět

Ne, nezachránil.

1413

Odpovědět

Pro 4% ano. I tak to stačilo na hodně plusů :)

55

Odpovědět

Další otravní profesionální youtubeři, co dodat.

1529

Odpovědět

Konec byl vynikající.
BTW: Další jeho videa jsou taky skvělá (Meanwile in parallel universe)

502

Odpovědět

Když tak za mě klidně víc od něho, teď jsem koukám na jeho kanál a má tam dobré videa (snad žádné nedává moc smysl ale co :D ) plus jsou většinou i krátké takže méně práce na překlad ;)

274

Odpovědět

Ja som sa ponoril do vôd mai tai kde ma potom štipol moskchito, cítil som sa kosmopolitne, keď mi blood mary zaspievala bitter sweat s jedným červeným rusom a s tej pičečokolády som mal v hlave totálny šejk, až som si povedal, že sa stávam Absintnentom.

519

Odpovědět

Ten podnik znám, když jsem tam byl naposledy, objednal jsem si ohnivou vodu.

3915

Odpovědět

koukám že tobě to docela pálí...akorát asi ještě málo

373

Odpovědět

I trollovat se musí umět...

231

Odpovědět

I see what you did there.

91