Dreamfall Chapters - trailer

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:4 557
KickStarterová kampaň pokračování ságy The Longest Journey jménem Dreamfall Chapters skončila úspěšně a na hru se vybralo přes 1 a půl milionu dolarů, což je obrovský úspěch. Během kampaně nás tvůrci zásobovali hromadou materiálů a objevil se i první trailer, který si teď můžete vychutnat, pokud vám utekl. Sága The Longest Journey je postavena zejména na propracovaném příběhu, který vás okamžitě pohltí, výborných postavách a kontrastu mezi světy vědy a kouzel (Stark a Arcadia). Další informace o hře najdete na KickStarteru. Pokud tuto sérii neznáte, můžete dát šanci předchozím dílům The Longest Journey a Dreamfall: The Longest Journey. A na závěr menší bonus pro ty z vás, kteří sledovali celou KS kampaň Dreamfall Chapters a zaznamenali vznik fenoménu cannonstroking. :)

Přepis titulků

Snílku, Bůh Nebes tě hledá. Kam jsi to zmizela, snílku? Čí sny to sníš? V ROCE 2014 VÁS SNY POHLTÍ RED THREAD GAMES UVÁDÍ KAŽDÝ PŘÍBĚH ZAČÍNÁ SNEM Existují dva světy.

Stark a Arcadia. Stark je svět, který znáte. Svět denní rutiny, logiky a řádu. Racionální svět vázaný fyzikálními zákony vesmíru. Druhý svět leží za trhlinou. Arcadia je svět kouzel, záhad a chaosu. Neustále měnící se svět nevázaný zákony. Tyto dva světy existují paralelně v rovnováze.

Existují lidé, kteří se mezi nimi mohou volně pohybovat. Říká se jim Shifters. Už je jich jen pár. A pak existují ti, kteří se mohou vysnít do jiného světa a existují na dvou místech zároveň. To jsou Snílci. V obou světech existuje jen jeden Snílek. Jmenuje se Zöe a je ztracena na místě jménem Storytime, kde každý příběh začíná, včetně tohoto.

OD TVŮRCŮ SÁGY THE LONGEST JOURNEY PŘICHÁZÍ NOVÁ FANTASY ADVENTURA SPOJUJÍCÍ SVĚTY VĚDY A KOUZEL SNĚTE SEN A PŘIDEJTE SE K TOMUTO DOBRODRUŽSTVÍ Kam jsi se to zatoulala, Snílku? - Čí příběh teď sníš? - CESTA ZAČÍNÁ V LISTOPADU 2014 Snílku...

další kapitola tvého života právě začíná. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta hudba se mi dost líbí a hodně mi připomíná hudbu z filmu Počátek.

191

Odpovědět

Trailer moc pěkný a na mě asi splnil svůj účel... jak moc asi budu strádat, když jsem nehrál předchozí díly? Byť jsem to u jednoho zkoušel (nevím který to byl), ale šlo to k ledu dřív, než mě to stihlo "vtáhnout".

180

Odpovědět

Minimálně Dreamfall si určitě zahrát musíš. Chapters bude navazovat přesně tam, kde původní Dreamfall skončil, takže bys netušil, co se děje. Tvůrci mají ale v plánu vydat interaktivní komiks, který bude shrnovat předchozí děj, takže si můžeš teoreticky vystačit i s tímto, ale rozhodně doporučuju zahrát si aspoň Dreamfall. Má trochu pomalejší rozjezd, ale to se dost rychle změní.

The Longest Journey už pak záleží, ale pokud tomu ten čas dáš, tak budeš chápat daleko více narážek a poznávat známé lokace a na Dreamfall máš pak úplně jiný pohled a myslím, že to i člověk daleko víc užije. :)

190

Odpovědět

+ZoidyBeru na vědomí. Díky.

180

Odpovědět

má hudba stejnou akordovou progresi jako Adagio v Dmoll ze Sunshine nebo se mi to jen zdá?? :)

180

Odpovědět

Tak né že by ta hudba u podobných titulů byla generická, to by člověk nesměl být snílek, aby se mu to nezdálo. Nicméně tím neříkám, že se mi nelíbí. Ono asi není úplně snadné vymyslet pro tyhle scény něco opravdu jedinečného. :-)

180

Odpovědět

treba navstivit ušneho,je to totizto ocividne inspirovane Zimmerovym Inception soundtrack "Time"

181

Odpovědět

Vypadá to vážně suprově :). Aspoň mě se to teda líbí - muzika je skvělá, hlas se k traileru vážně hodí a celkově to působý tak krásně "snílkovitě" :) :P

180

Odpovědět

Nevím jaká je hra, možná dobrá. Ale trailer je buď dost odfláklej nebo to je nízkorozpočtová záležitost...

185

Odpovědět

Odfláklej určitě ne, ale bohužel jsou teprve v hodně rané fázi vývoje, kdy by se normálně trailery rozhodně nevypouštěly. Je to ale KickStarter a tam se to dělá holt trochu jinak.

180

Odpovědět

Zahrej si předchozí díly a uvidíš, v jakém duchu se ty hry nesou a slibuju ti jedině nadšení :)

191

Odpovědět

Zoe is cute as f*ck.
Na hru se těším a doufám, že vyjde i to The Longest Journey pokračování, které dokončí příběh April. Prý to nechtějí dokončit v Dreamfallu, protože Dreamfall je o Zoë a ne o April. Navíc Ragnar říkal, že TLJ sequel by měl být zase 2D point and click adventura a ne 3D jako Dreamfall.

182

Odpovědět

a ze sis dohonil nad mladou Larou a ted schanis novou virtualni pritelkyni pak jsem se koukl na video a uvedomil si ze mas pravdu a proto to co jsem napsal nemuzu napsa a proto to radej vymazu ... zahrej si ve stinu havrana!!

182

Odpovědět

+trdelina ted otazka, kdo je tu vetsi idiot ... ten, ktery se zamiluje do videoherni postavy a nejradsi by s ni stravil zbytek zivota a rikal ji jak je "cute as f*ck", nebo ten, ktery se neni schopen dat dohromady vetu.

181

Odpovědět

No už aby to tu bylo :)

180

Odpovědět

Moc působivý. Hráč PC her jsem snad od jakživa, ale kolikrát si opravdu připadám jak nějaký nováček, když vidim podobný trailer, kde hudba je skvělá a hra samotná vypadá prostě dokonale, tak jenom žasnu...

182

Odpovědět

Jen oprava: 2:37 má být listopad :)

180