Důchodci hrají Grand Theft Auto VDůchodci reagují

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 5
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:428
Počet zobrazení:6 432

Kromě videí, kde různé demografické skupiny reagují na vše možné včetně videoher, vytvořili TheFineBros i verzi, kde tyto skupinky videohry přímo hrají. Posledně jsme tu měli důchodce reagující na GTA V (doporučuju si připomenout). Jaké však budou názory důchodců, až si tuto hru sami zahrají?

Přepis titulků

NECHALI JSME DŮCHODCE HRÁT 30 MINUT V OTEVŘENÉM SVĚTĚ GTA V. ZNALI POUZE ZÁKLADNÍ OVLÁDÁNÍ. TADY JE VÝSLEDEK. Grand Theft Auto 5! Dobrý bože. O tomhle jsem slyšela. Slyšel jsem o Grand Theft Auto. Je to celkem známý. Myslím, že jsem tu hru viděl v televizi. Myslím, že jsem na to viděla ukázku. Cílem hry je být úspěšným zločincem.

Mezi dětmi je to velmi oblíbená hra. Proč byste učili děti, jak ukrást auto? Nechci, aby mě při tom viděla moje vnoučata. Ani to nechci dělat, ale už tady jsem. Určitě to zpackám. To se mi líbí! To je ale tělo! To jsem já? Vypadá celkem dobře.

Vypadá úplně jako já. Před sto lety. Teď mám něco dělat? Takže jím pohnu? Ok, to bychom měli. To je doleva, doprava. Moc dobře mi to s ním nejde. Dopředu.

Bacha na zeď! Tak pojďme. Koukejte na to! Jsem velkej chlap! Ten dům se mi líbí. To je jeho žena nebo přítelkyně? Která je alkoholička? Ještě šest dalších a budu dost mimo, abych se s tebou vyspala. Jeho žena. Už má těch ženskejch dost.

Pojďme ven. Běž dveřmi. To je ono. Běž, běž, běž! Grafika je nádherná. Úžasný. Vypadá to jak Sunset Boulevard. Je v té hře nějaký cíl? Vytvoříš si cíl? Je tu vůbec nějaký cíl? Myslím, že chci to auto. Na vjezdu je kabriolet. Beru to auto, pokud přijdu na to, jak se to dělá.

Jsem naštvaný na auto. Ok, kopat do toho nechceme. Tak jdem na to. Že jo? Ne? No tak, natáhni ruku. Co asi dělaj tyhle čudlíky? Něco je... Udělala jsem čáry! To je ono. Sakra!

Dostanu se někdy na ulici? Děje se toho na mě moc najednou. Prostě ho zničíme. A bude. Prostě to přejeď! Hele, má rozbitý okno. Blbeček. Zrovna jsi upustila granát! To nevadí.

Zrušen! Páni! To byla hrůza. - Cože? - Když umřeš, tak začneš znovu. To je pitomý. Stůj, stůj, stůj! Proč jsi zastavila? Protože je tam stopka. Stůj, stůj, stůj.

Čekám na zelenou. A taky až přejde chodec. A jedem. No tak, Johne, máš na to. - Ku*va! - Krucipísek! Tak ty do mě budeš najíždět? Sklapni. Můžu ukrást auto?

Tak to je pěkný! Ale počkej. Ok, tak jedem. Zavři dveře. Teď se tvař tvrdě. Jdem na to. Hej! - Beru si tvý auto. - Jo! To beru! Kdo je tu pán? Zpakujem se odsaď! Špatnej směr! Mizíme! Vem toho starýho kombíka.

Jedu pryč. V týhle hře můžeš dělat všechno! Páni! Demoliční derby! Co děláš na mým chodníku? Sakra! Pardon. Jsem v Santa Monice. Můj bože.

To dokonce vypadá jako skutečný vstup tam na molu. Myslím, že půjdu na horskou dráhu. Koukejte na to! To je úžasný. Ta věc vibruje! To bylo úžasný! "Stiskněte pro hraní tenisu." Panebože. No tak. Co se to se mnou ku*va děje? Ježíši.

Ten je ale sprostej. Pořádně! Přímo k ní. Mimo! - Hej, jseš dobrá. - Ne, nevzdávej to. Ne, nejsi ve formě. Za tohle mi zruší pojistku, proboha! Co mám dělat? Pistole?

No podívejme. To jsem našla hromadu zbraní? Pěkný! Hej, AR-15! Teď nastanou potíže! Omlouvám se. Začíná mě to bavit. Mám zbraň. Kde je nějaký člověk? Někoho jsem zastřelila!

Tuhle chci. Někdo jde. Zabme ho. Tohle město je zvrácený! A je... Střel ho znova, pokud ještě žije! Tam je další! Dostaň ji! Ježíši Kriste! Jen pamatujte, že to je jenom jako.

Víte co? Nelíbí se mi to. Všechny tyhle hry jsou založené na temné stránce života. - Cos udělala? - Složila jsem ji. - Proč? - Já nevím. To jsem nechtěla, chtěla jsem ji zastřelit. Mám nůž. S nožem jsi blíž k oběti. - Je to více osobní.

- Ty jseš ale sprosťák! Jseš zlobivej kluk! Běž... Poprvé ve svým životě jsem udeřil ženu! A užívám si to! Je to sranda. Dost dobrý. Zvláštně to uspokojuje. Fakt divný. Co znamená ta hvězda? Že jdou po tobě poldové. Jsem neporazitelný.

Kde jsou? Nikdy se nevzdám! Živýho mě nedostanete! Tady se otoč! Otoč se, otoč se! Jsem... zrušen. Tam jsou policajti! Můj bože, jdi z cesty! - Otoč se. Pojď sem. - Odhoď zbraň! Ne! Neodhazuj zbraň! Vstávej, ty idiote! Ježíši.

Zabásnut. To by taky měl být. Zabil několik lidí. Snažím se zdrhnout poldům. Pozdě! Před policií nemůžeš uprchnout. V tomhle životě už není žádná zábava. Jako za starých časů, kdy tu nebylo DNA a jiný blbosti. Cathy, chytli tě! Sakra!

Jo, jo. Běž, běž. To je ono. Můžu běžet zpátky dovnitř? Ok, jsem úplně tuhá. Je to sranda. Nevím proč. Nemyslím si, že bych v reálném světě někoho zabil. Kde jsou poldové? No tak. Zastřel pár poldů. Potřebuju jinou zbraň.

Tento typ her... Pomyslete na všechny ty magory tam venku. Tohle to z nich dostane ven. Nutí to lidi dělat všemožný násilný věci. Lidi, všichni, už je nemůžu vystát! Done, poldové jedou! Na policajty ti kašlu! Vážně, chytráku? Střelili mě!

Dvakrát. Bože! Sakra, zmiz odsud! Ježíši, mám nervy nadranc! Tak, to je ono! Prostě střílej do té budovy. Chtěla bych, aby obrátil zbraň proti sobě. Jo, běžte po něm! Dostaňte ho poldové! Zabijte ho! Kryjte mě! Ok, lidi, už je konec? No sláva!

Děkuju. To je hrůza! Byla to fajn sranda. Nerada to přiznávám, ale je to vážně zábava. Je hodně zábavný dělat špatnosti. To bylo hrozný! Proč by se mělo oslavovat... zlo? Proč jsem to musel hrát?

Dle mě je to až moc násilný. Někteří by řekli, že je to uvolnění, dostat to ze sebe a ven z těla. Já si to nemyslím. Nechtěl bych, aby to moji vnuci hráli. Může je to oblbnout, aby chtěli dělat nějaký násilnosti. Normální lidi by byli v pohodě. Bavilo mě to násilí, protože je to jenom hra. Musíte mít přece nějaké uvolnění. Skvělý způsob jak...

Máš těžkej den, cítíš se mizerně. A přijdeš domů a nahodíš tuhle mašinku. Hned jseš v jiným světě. Nemyslím si, že to nabádá ke zločinu. Každý, kdo ho páchá, je předurčený ho páchat tak jako tak. Máš pocit, že chceš teď někoho zabít? - Jo, hlavně tebe! - Mě? Jo! Za to, žes mě k tý zatracený hře posadil. Překlad: Frix www.videacesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Xbox One – 10 000,- Kč
GTA 5 – 1 500,-
Vidět radost důchodců z virtuální zabíjení. K nezaplacení!

60

Odpovědět

Jak zastavovali na těch stopkách, to mě nejvíc pobavilo :D :D

80

Odpovědět

Ti stařečci vypadali na začátku tak nevinně a poklidně... a jak dostali zbraně...wow :D no. ale vidět svoje prarodiče s tím maniakálním radostným výrazem při střílení civilistů, asi by mi z toho nebylo úplně dobře... :D

180

Odpovědět

Tak schvalne, kolik z nich ted bude behat po ulici a strilet nevinne lidi? :-D

130

Odpovědět

když je pro ně tohle násilné nechal by jsme je zahrát si Manhunt:)

40

Odpovědět

9 z 10 kriminálníků přiznává, že kdyby více hrálo GTA V, tak by neměli čas páchat trestnou činnost.

1361

Odpovědět

ČAU FREDY TADY TVŮJ BRATRANEC CHUCK :) VÍŠ JAK JSEM TI ŘÍKAL ŽE HLEDÁM TEN NOVEJ ZVUK? ZAVOLEJ MI KDYBY JSI NĚCO V BUDOUCNOSTI SLYŠEL ;)

99

Odpovědět

Njn, hrát to na gamepadu? Utrpení :D

3831

Odpovědět

Tak si to teď na tom PC zahraj :))

28

Odpovědět

Nejsou to hry, co dělají lidi násilné, ale jsou to lagy :D

1431

Odpovědět

Video super.Jenom nevim proč ale skoro v každým videu od The Fine Bros mě ta Barbara totálně štve.Prostě ty její názory a věci co dělá a říká..... :P :/ :( D:

271

Odpovědět

'MURICA

52

Odpovědět

Škoda, že je GTA cielené pre deti. Mohla by to byť skvelá hra. Aj multiplayer je absolútne nezábavný. Som veľmi zvedavý, ako sa to zmeni na pc.

529

Odpovědět

to vi ze jo ty demente. Cilene pre deti. Kdyz si to v USA v krame dite nesmi koupit. A uz ani online. Kokotko. Pal do p**e nez ti dam ban.

531

Odpovědět

S touhle partou bych nechtěl hrát Heisty.

271

Odpovědět

Díky za video. To je výborné, jak to prožívají. Úplně si vzpomínám, když došel ze školy starší bratr a řekl: ,,Dneska jsem viděl super hru, kde chodíš s panáčkem, stoupneš si do silnice, vykopneš někoho z auta a jedeš... vystoupíš kdy chceš, pokropíš koho chceš. Za dva dny ji budeme mít a zapaříme." To bylo nadšení...a když se to zaplo, tak BOMBA. Něco podobného jsem viděl u té stařešiny v tomto videu. Super.

160

Odpovědět

Jinak škoda, že už nejde nahánět v autě (nebo výstřelem) lidi na železnici, která je vzápětí zeškvaří :)

80

Odpovědět

UŽ NECH TO VYJDE NA PC! Síce prídem o vibračnú odozvu, lebo to budem hrať s myšou, ale chcem to.
A z videa je jasne vidieť, že starci nepatria za volant.

144

Odpovědět

líbí se mi, jak zezačátku se všichni snažej hrát lidsky, ale jakmile najdou zbraně, padaj všechny morální zábrany :D

1871

Odpovědět

Dobrý video :-D akorát mi někteří z nich přišli jako pěkní pokrytci, hlavně ta ženská :-D v tý hře se dá dělat i spousta jinejch věcí, byla to její volba že střílela lidi a kradla auta, kdyby nechtěla tak to dělat nemusí, když už se pro to rozhodne tak na to pak nemá nadávat :-D

523

Další