Džusík, co vám odpálí hlavu

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:3 836
Ve svém dalším bizarním skeči TomSka rozvíjí zápletku kolem tajemného vražedného džusíku Kubík, a jak to tak bývá v případě jeho videí, vyplatí se vydržet až do konce.

Přepis titulků

A já řekl: To není má žena. Netuším, komu to tělo patří. - Cože? - Hej! Ahoj, klu… Kluku. - Dáš si Kubíka? - Jasně. - Co to je? - To je… Kubík, co vám odpálí hlavu.

- Cože co? - Dáš si Kubíka? - Ano, prosím. - Počkej, říkal, že ti odpálí hlavu. - To jsem neříkal. - Říkal. - Nene. - Jojo. - Ne, já říkal, že to je… - Kubík, co vám odpálí hlavu. Tak se to jen jmenuje. Neodpálí vám hlavu. To je úleva! Panebože!

To ten Kubík! - Dáš si Kubíka? - Jo… Ne! Vybuchla mu hlava! To se stává. Víš, jak to chodí. - V úterky. - Je středa. - Dáš si Kubíka? - Jasně. - Nepij to. - Proč ne? Odpálí ti to hlavu. - Je to pravda? - Ne. Uf. - Vražda, tohle je vražda.

- Není. - Je to… - Kubík, co vám odpálí hlavu. Přestaň s tím! - Zmiňoval někdo Kubíka? - Neodpálí ti hlavu. To je… Počkat. Jak… moc peněz za to chceš? - Je zdarma. - Skvělý! - Zeptej se proč. - Proč je to zdarma? To proto, že ti neodpálí hlavu.

- To žádný džus. - Ale tenhle zdarma. Skvělý! - Volám policii. - Dobrý den. Jsme policie. - Co se děje? - Je to… - Kubík, co vám odpálí hlavu. - Hej! - Co v tom je? - Bobule. A tajná ingredience. - Jaké bobule? - Červené. - Mňam. - Ne! Ach ne, můj manžel.

- Pošlu to na forenzní. - Já jsem forenzní. - Co v tom je? - Chutná to jako bobule. - Máte pravdu. Přijde mi, že to skončí výbuchem mé hlavy. - Trochu předvídatelné. - Už půjdu. - Co Kubíka na cestu? - Ne. - Co za staré časy? - Nikdy. - Na oslavu pátku? - Je středa! - Poslední věc. - No? Džusová pistolka.

Nevybuchla mi hlava! - Říkal jsem ti to. - Proč ale vybuchla hlava jim? - Asi nabíjí. - Kdo? - Ostřelovač. Dobrý den, já jsem… Kubík. Je to Kubík, co vám odpálí hlavu. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář