Ellen DeGeneres o kabelkách

Thumbnail play icon
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:562
Počet zobrazení:6 154

Taky žasnete nad tím, na co ženská potřebuje několik druhů kabelek? A k čemu jsou kabelky velikosti nákupní tašky, které už skoro nelze považovat za kabelku? Přesně nad tím se zamýšlí Ellen DeGeneres v tomto videu.

Přepis titulků

Všichni se posaďte. Díky, že jste přišli. Opravdu si toho vážím. Vím, co to obnáší. Musíte absolvovat celý proces, abyste se sem dostali. Musíte sem dojet, pak zaparkovat, pak musíte přes ochranku, tam musíte projít detektorem kovů a musíte ukázat kapsy, kabelku, svléknout si svetr a když se sem konečně dostanete, jste často úplně nazí.

Nechápala jsem to, dokud jsem si tohle neuvědomila. Já přes ochranku nemusím, mám tu známé. Chodím do práce úplně normálně. Kapsy mám plné drobných. Zůstávají ležet v obchodech, tak si je beru. Všechno nosím po kapsách. Mobil, klíče, peněženku, kudlu, zkrátka všechno. Používám kapsy jako kalhotové kabelky. Nikdy jsem kabelku nenosila.

Vlastně jednou jsem to zkusila. Jenom chvíli, ale nesedělo mi to. Nevěděla jsem, jak ji nosit. Kabelky jsem nikdy nepochopila. A teď jsou pořád větší a větší. Co v nich sakra nosíte? O víkendu jsem prožila šok. V obchodě byla žena, otevřela kabelku, aby zaplatila, a vyskočil z ní delfín. Nahlásila jsem ji ochráncům zvířat a řekla jí: „Delfína byste v kabelce mít neměla!

Slečinko!“ Za delfíny já se postavím. Zdá se mi, že kabelky se zvětšují a čím větší kabelka, tím větší nepořádek v ní lidi mají. Nosit v kabelce všechny nezbytnosti, je nejlepší způsob, jak je nikdy nenajít. Chcete moji občanku? Jasně, někde ji tady mám. Mám tu rtěnku, žvýkačku, pneumatiku...

Au, to je ten kaktus, co mám z Arizony. Tak tady je ta autobaterie! Já ji hledala. Na co potřebujete tolik věcí? Na co potřebujete lihovku, klubko vlny a red bull najednou? Jedině na noční babinec u Marthy Stewart. Jo, jednou jsem tam byla taky. Spousta žen nenosí jednu kabelku, jsou jich tisíce druhů. Jsou kabely, kabelky, brašny, tašky přes rameno, psaníčka...

Pak jsou lidi, co je všechny pořád nosí s sebou. Říká se jim dámy s taškama. Mám pro vás řešení. Udělejte to jako já. Najděte si manželku a dávejte si všechny věci do její kabelky. Titulky: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už je taky na obrazovce tolik let, nemůže být pokaždý supervtipná.

183

Odpovědět

na konci zabila :D

221

Odpovědět

Veru, já jako chápu, že máš Ellen z nějakýho nevysvětlitelnýho důvodu ráda, nebo se ti konkrétně líbí její "stand-up" výstupy (což mi potom ale hlava vůbec nebere), ale nechtěla bys prosím věnovat svůj čas a energii něčemu zábavnějšímu, co by třeba mělo větší diváckej ohlas, a tak celkově něčemu mnohem smysluplnějšímu? děkuji

1921

Odpovědět

Tvoje starost o využití mého potenciálu mě těší, ale myslím, že sama nejlíp vím, jak svůj volný čas a svoji energii využít. Chápu, že někomu se Ellen nemusí líbit, každý má jiný smysl pro humor, takže Ellen rozhodně nikomu nenutím, nemusíte na ni přece koukat, když vám přijde tak hrozná. Mě Ellen baví a nepotřebuju se u toho nutně válet smíchy po stole. Věřím tomu, že nás je takových víc, i když nemáme potřebu to tady ventilovat.

345

Odpovědět

+Verujá mám Ellen ráda...

224

Odpovědět

Tahle ženská prostě neni vtipná!

1934

Odpovědět

20.9. byli u Ellen Ylvis - typci co udelali pisnicku what does fox says.. prelozite to ? :)

181

Odpovědět

Snad jo. :)

191

Odpovědět

Dolphin? Seriously? Jako chápu že není komička, ale delfínovi, nebo kaktusu v kabelce se mohl vážně smát jen omezenec... Neviděl jsem její talk show, nejspíš je kvalitní, ale z těchto vystřižených kousků, kde se pokouší o stand up comedy o ní přílišné mínění nemám...

2025

Odpovědět

Přesně, to neni stand up comedy, to je vstup v talk show.. Škoda, že se sem vybírají zrovna ty obyčejný, chtělo by to vybírat líp, aby to mělo možnost zaujat. Ellen je jedna z nejvtipnějších lidí, co znám, tak snad bude možnost, aby to zas někdy ukázala.

1812

Odpovědět

Nie prosím nie tuto lezbičku!!!!A nie je to len moj nazor,ale nazor vacsiny ludi.

1976

Odpovědět

Kdyby byla hetero tak je to ok...?

1826

Odpovědět

+young.foolishAj kebyze je to ta najkrajsia zena na svete tak nie!Videa s nutenym smiechom v pozadi,take ma fakt nezaujimaju :) Radsej kebyze sa tu castejsie vyskytuje taky Graham,Craig,Conan,KaP atd

1913

Odpovědět

Víš co? Mluv za sebe ty většino!

2322

Odpovědět

No ono je to složitý... tohle totiž není standup... Ona není komička, ona je moderátorka vlastního pořadu, která sem tam prohodí nějaký joke. A tyhle ty dvouminutový monology má vždycky jen jako kulturní vložku, mezi rozhovory a tancem... Takže to pobaví. Ovšem když od ní lidé čekají jeden fór za druhým, tak je jasný že pak hoděj nízké hodnocení... Já Ellen miluju. Mám přečtené i nějaké její knihy a myslím si že je k popukání :)

2114

Odpovědět

Více Ellen! :)

2240

Odpovědět

Mně přijde, že to děláte naschvál, že jste prostě pro ní zaujatí a ještě než se podíváte, tak tam házíte nízká hodnocení. 5,5 si to rozhodně nezaslouží, na hodnocení 8 to určitě má.

2027

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že absolutně všechny videa tu maj nehorázně nadhodnocený hodnocení, by to mohlo mít i 9ku... většina lidí tu hodnotí:
10 - dobrý
9 - průměr
8 - nic moc
7 - odpad...
Takže absolutně nechápu, jak tohle může mít 5,5... i když vlastně jo, předtim sem AmazingAtheist nalákal všechny odpůrce geyů, ktaří dávaj automaticky 1/10.

1919

Odpovědět

To publikum je otravne, ako stroje bez emocii.

186

Odpovědět

Tak dlouho sem se nezasmál....vážně, nezasmál sem se :/

1814

Odpovědět

Náhodou, ta poslední hláška mě docela pobavila :-D

195

Odpovědět

Když už stand up, tak aspoň někoho kdo to umí prosím.

1814

Další