Ellen DeGeneres: Začátek (1. část)

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:591
Počet zobrazení:9 118
Po delší době vám opět přináším výbornou moderátorku a komika v jedné osobě, Ellen DeGeneres. V sedmi částech tu shlédnete její stand-up vystoupení z roku 2000, příznačně pojmenované Začátek. Jde o návrat na pódia, po jejím veřejném přiznání ke své homosexuální orientaci, kterým znovu nastartovala veleúspěšnou kariéru. V první části vás Ellen pobaví svým výrazovým tancem a nakousne palčivou otázku návodů na lahvičkách od šamponu. Pokračování používání šamponů a zákaznické linky příště.

OHODNOŤTE TOTO VYSTOUPENÍ NA ČSFD!

Přepis titulků

Překlad: Snowi www.videacesky.cz Ellen DeGeneres: Začátek VYPRODÁNO Dámy a pánové, prosím, přivítejte Ellen DeGeneres. Miluju vás! Děkuji, děkuji, děkuji, děkuji... Děkuji. Děkuji. Děkuji mockrát. Bože, tohle je pro mě velmi emotivní večer.

Ani nevíte jak. I když teď už možná ano. K dnešnímu večeru vedl velký kus cesty, protože když jsem se před třemi roky přiznala ke své orientaci... Vám se to lehko řekne. Můj život byl za poslední tři roky velmi zajímavý. Věděla jsem, že podle někoho bych o tom asi měla mluvit, podle jiných ne. Nemohla jsem se rozhodnout, jestli o tom mluvit nebo ne. Nakonec jsem došla k názoru, že o tom nechci mluvit.

Mluvilo se o tom už dost. Nevěděla jsem, jak bych vlastně... Co bych řekla? Nechci o tom mluvit. Myslím, že se to nejlépe vyjádří... výrazovým tancem. Poslouchejte všichni! Jsem lesba! Tak takhle se to stalo. Je to zajímavé, protože... Být takhle na dně... Vím, že tam byla spousta lidí, a nezáleží na příčině...

Je to symbolické, stav mysli... Když jste na dně, jsou chvíle, kdy nevěříte, že se od něho někdy odlepíte. Je to strašidelné a velmi temné místo. Já ale věřím, že když čelíte svému strachu, vyspějete nejvíc. Tehdy rostete, a proto jsem se rozhodla, že se postavím všemu, čeho se bojím. Zhostím se každé příležitosti, které se mi dostane. Lidé se vás snaží uchlácholit: "Není se čeho bát, jen strachu samotného." No super, teď se bojím strachu.

Díky moc. Dřív jsem se nebála. Také se chci zbavit potřeby uznání. Touha po uznání je silná závislost, že? Ve skutečnosti mám právě na sobě náplast. Uvolňuje malé dávky uznání a až ho už nebudu potřebovat, strhnu ji. Pokud se rozhodnu vrátit na pódium, nemohu se strachovat, co si o mně lidé myslí. Jsou věci, které musejí být řečeny, což udělám. Udělám.

Vím, že spousta lidí nechce, abych to udělala, protože si myslí, že když se něco za určitý čas nemění, nech to být, neměň to. Já myslím, že něco se musí změnit a dnes večer vám ukážu co. Vyslovím ty věci. Ano. Například: Opravdu stále potřebujeme návod na použití na šamponech? Ó, ano, řekla jsem to! Používá tu někdo šampon poprvé?

Pokud ano, stejně ještě neumíte číst.

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Založila to celý na tom, že je lesba......chudinka

1913

Odpovědět

Jsem ráda, že někteří pochopili, že jde jen o úvod celého hodinového vystoupení a i přes nešťastné ustřižení videa se těší na další části. :)
S tvrzeními jako "Ellen je slavná jen proto, že je lesba." nebo "Není to žádná osobnost." samozřejmě nemůžu souhlasit. ;)

2310

Odpovědět

No tak co opravdu musim říct je, že tohle video je hodně špatně ustřižený a chtělo to alspoň rovnou i druhou část, protože to skončí tam, kde to teprve začíná bejt zajímavý. Jinak myslim, že hodně lidí co Ellen vůbec nezná tak to vystoupení pořádně nepochopí. Například ten tanec, který ukazuje jak to vypadalo když se přiznala k homosexualitě, kdy nejdřív chodila do různých talk show a podobně, ale nakonec, když přestala plnit první stránky časopisů, tak jí vyhodili z televize a nikdo se s ní nechtěl moc bavit... Každopádně my, co máme rádi Ellen děkujem.

183

Odpovědět

Emotivní

193

Odpovědět

Je mi nepříjemna už ze jména, ale nehodnotme obsah podle obalu. Pustil jsem si asi 30 vteřin a už jsem pomýšlel na sebevraždu. Tož tedy uvodni video vynecham a počkam si, či je slečna važně tak trapná nebo je i vtipná.

1831

Odpovědět

Pěkně, to bude velice zajímavé už se moc těším.

1811

Odpovědět

Myslím, že to musí být všem jasné, že je to pouhý úvod, a že to je pro ni důležité nějak uvést svůj návrat a řekl bych, že to navíc vůbec nebylo špatné :-)

188

Odpovědět

Nebolo to dokonalé, ale tých osem minút strávených pri sledovaní videa neľutujem. :-) Ďakujem za preklad a teším sa na pokračovanie.

182

Odpovědět

No, byla to docela nuda.

188

Odpovědět

Trapné,navíc to pro mě není žádná osobnost.

1818

Odpovědět

Všichni kritizujou začátek, to je blbost ať si to zkusí sami a uvidí se jiní by se posrali mluvit před tolika lidma. Teším se na další díly ;) díky

1811

Odpovědět

Viděla jsem to kdysi na youtube, a i s mou nedokonalou angličtinou jsem se do toho zamilovala. Takže moc děkuju za překlad.
Chápu, že se to zatím moc lidem nelíbí, ale podle mě to bude lepší a lepší :). A osobně si myslím, že ten tanec o "přiznání se světu" udělala skvěle.

184

Odpovědět

Nebylo to špatný a asi na tom něco je když ji tolik lidí v tom sále miluje...6/10

184

Odpovědět

ta je tak trapná.... stejně jak naše Ivetka Bartošovic.

1828

Odpovědět

Nicky: A kdo jsou ti "tuctoví komici, co chrlí laciný vtipy"?

184

Další