Ellen DeGeneres nakupujeThe Ellen DeGeneres Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:310
Počet zobrazení:5 866

V minulém videu poslala Ellen do obchodu Dennise Quaida, tentokrát se sama vypravila koupit pár neuvěřitelně výhodných věcí a kameramana vzala naštěstí s sebou. Jde o starší počin, takže kvalita obrazu není valná. Doufám však, že to plně vynahradí obsah.

Přepis titulků

Jedna z mých oblíbených činností je nakupování v obchodu "Vše za 99 centů". Bavte se. Ahoj, mám narozeniny a víte, co o nich dělám ráda? Nakupuji pro ostatní. Kdo odolá výhodnému nákupu, že? Haló, může mi někdo pomoct? - Kolik stojí ta zmrzlina? - Jen 99 centů. - A kolik tohle?

- Jen 99 centů. Také za 99 centů. Je to matoucí. - Co máte? - Vajíčka... Tohle je super! - Dáme to... - Dáváte nám slevu? A hned máte víc vajec. Dostanete další tři. - Top Ramen. - 9 za 99 centů. Devět?

Není divu, že Raymonda má každý rád. 9 za 99... "Gurmán a delikatesy" Podíváme se, co je to zač. Není nic výjimečnějšího než bílý ocet... ten všude nedostanete. Co je to? Ryby jsou tu zřejmě velmi čerstvé. Paris Hilton bude dnes v show. Tohle je pro Paris ideální! Podívejte, Paris se to bude moc líbit.

Chci na Paris udělat dojem, až bude v show. Chcete zkusit, jak to bude vypadat? Zkouším nová křesla do show. - Povězte mi o svém novém filmu. - Můj nový film je absolutné báječný. - S kým že tam hrajete? - S Tomem Cruisem. - Jaké bylo pracovat s Tomem? - On je prostě fantastický. - Je opravdu tak milý, jak se říká? - Rozhodně. Musíme dát reklamu, ale děkuji mockrát, že jste přišla. Za chvíli budeme zpátky.

Vy jste blázen! Máte tyhle v 8,5? - Kde jste sehnala to dítě? - Děti mají tady... a tamhle. - Dvě uličky s dětmi? - Ano. - A jsou za 99 centů? - Ano. - Kluci i holky za stejnou cenu? - Ano. Dvojčata jsou obě za 99?

To bylo vtipné. Balónky. Co by to bylo za narozeniny bez balónků? Jste v pořádku? - Berete drobné? - Samozřejmě. Neměla jsem čas to spočítat, takže... 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 12, 14, 16... Omlouvám se, začneme znovu. Mimochodem, já se nepředvádím.

A je venku! Vše za 98 centů? Zázračná šestiletá klavíristka Emily Bear tu bude po pauze s námi, takže nikam nechoďte. Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já si nemůžu pomoct - nechápu jak to může mít tak nízký hodnocení...

193

Odpovědět

milujem juuu :D

183

Odpovědět

tak to bylo hezký :D

181

Odpovědět

no najvácej sa mi lúbilo s tým...berete drobné,..a potom tam prasátko začala hrkotat...tuším to raz urobím v tescu

181

Odpovědět

BugHer0: Super, už se těším :)

180

Odpovědět

CA22: Tina Fey u Lettermana tu brzy bude. Už ji máme nachystanou. ;-)

180

Odpovědět

Ellen je hodně dobrá, to jo :). Dotaz, nepřemýšleli jste o přeložení nějaké talkshow s Tinou Fey? U Ellen byla dost vtipná, i u Lettermana. A samozřejmě její parodie Sarah Palin je legendární

180

Odpovědět

celkem slabé, radši ať zůstane u toho povídání

184

Odpovědět

kingofdogs: Asi o ní moc nevíš, když říkáš, že si dělá srandu z chudých. Protože jí přijdou tak strašně směšní, rozdává jim jen tak nová auta, nemalé peněžní částky, posílá je na dovolenou atd. Proč koukáš na ta videa, když je ti tak nesympatická? Pokud máš takovou potřebu někde předvádět svůj vytříbený slovník, jdi si to laskavě dělat někam jinam. Kritika v rámci slušnosti nevadí.

181

Odpovědět

asi jsem divnej ;) ale mě to nepřípadá vtipný

182

Odpovědět

kingofdogs: A čím přesně si dělá prču z chudých?

180

Odpovědět

tahle ženská je fakt neskučená kráva. Už v tý její show je nesympatická jak moje koule a v tomhle videu, kde si dělá prču z chudých, jenom ukázala, jaká je to píííííííííííííííííííííííč*

186

Odpovědět

no tak to ma dostalo vse za 98c

180

Odpovědět

More Ellen! :D

181

Odpovědět

kobzulek bohužel u některých videí mi to dělá také, myslím že mi to začalo dělat poté co sem si nainstaloval novej flash player:)

180

Další