David Beckham a skrytá kameraThe Ellen DeGeneres Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:979
Počet zobrazení:15 975

Ellen si ráda hraje, tancuje, děsí hosty i diváky na záchodcích, ale především každý všední den rozdává porci dobré nálady všemožnými způsoby. Dennis Quaid ve Starbucks se líbí nejen v USA, ale i tady na VideaČesky, a proto tu máme další vtípek se skrytou kamerou. Tentokrát si Ellen za pomoci Davida Beckhama vystřelila z nic netušící masérky.

Přepis titulků

Požádali jsme Davida Beckhama, aby zkusil scénku s naslouchátkem... jako předtím Dennis Quaid. Stojí před šatnou, kde chudák nic netušící masérka ví jen... že bude někomu dělat masáž, ale vůbec neví komu. Vejdi dovnitř a řekni: "Dobrý den, rád vás poznávám." - Dobrý den, rád vás poznávám. - Jmenuji se Semele. - Já jsem David. - Ráda vás poznávám. - Víte, kdo jsem, že?

- Víte, kdo jsem, že? - David Beckham? - Ano. Teď nechci být David Beckham, chci se jen uvolnit. Teď nechci být David Beckham, chci se jen uvolnit. - Můžete mi říkat Ricky? - Můžete mi říkat Ricky? - Nevím, co přesně ode mě očekáváte, Ricky... - Můžete být chviličku zticha? Můžete být chviličku zticha, prosím? Propojme naši energii. Můžu položit ruce na vaše ramena a vy položíte ruce na moje?

Spojíme svou energii? Položím ruce... na vaše ramena a vy položíte svoje na moje ramena. Propojíme energii a provedeme pár očistných dechů. Propojíme energii a provedeme pár očistných dechů. - Dobrá, jsem připravený. - Dobrá, jsem připravený. - Bude vadit, když si sundám košili? - Bude vadit, když si sundám košili? Ne, vůbec. Zkuste prosím nepoužívat palce.

Zkuste prosím nepoužívat palce. - Máte raději lokty nebo předloktí? - Ne, jen prsty a žádné palce. - Ne, jen prsty a žádné palce. - Jen prsty... Prostě jen prsty, bez palců. Opravdu je nemám rád. - A přál byste si... - Ne. Ne. Začněte ukazováčky. Začněte ukazováčky, prosím.

- Stačí ty ukazováčky. - Dva ukazováčky naprosto stačí. Jen ukazováčky. - To je moc silně. - To je moc silně. Jemně. - Prostě hezky jemně. - Cítil jsem snad palec? Necítil jsem palec? - Nepoužívám palce. - Víte to jistě? - Žádné palce.

- Žádné palce. Někdy je tak těžké být krásný. Někdy je tak těžké být krásný. Občas mi říkají, že mám pokožku hebkou jako broskvičku. Občas mi říkají, že mám pokožku hebkou jako broskvičku. To chápu. Slyšela jste někdy o vibrační terapii? - Slyšela jste někdy o vibrační terapii? - Slyšela... Můžete broukat u toho svalu, který právě masírujete?

Můžete u toho masírování i broukat? U svalu. Musíte broukat přímo u svalu, to mě opravdu uvolňuje. Jen broukejte. Takhle... Chtělo by to písničku. Jaká je vaše oblíbená? Mohla bych zazpívat Hodně štěstí, zdraví. To se mi líbí. - Zabroukat nebo zazpívat?

- Broukejte to co nejblíž svalu. Co nejblíž to půjde. Začni s ní zpívat. Zpívej pořádně nahlas. - Ricky, Ricky! - Hodně štěstí... - Ricky! - Ricky... Necítil jsem právě palec? Necítil jsem právě palec? - Ne, necítil.

- Určitě? - Kdybyste se mohl otočit... - Víte, že jsem právě dělal rozhovor s Ellen? Víte, že jsem právě dělal rozhovor s Ellen? - Ano, vím. - Opravdu? - Není skvělá? - Není úžasná? Je tak moc úžásná. Moc, moc, moc, moc, moc, moc úžasná... Cítím chitos. Necítím tu chitos? - V dobrém.

- V dobrém, ne ve zlém. Mám je rád. Tamhle jsou brambůrky, ale nejsou asi otevřené. - Víte, co tam ještě je, Semel? - Víte, co tam ještě je, Semel? - Co? - Skrytá kamera. Skrytá kamera. Překlad: Snowi Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

190

Odpovědět

nejede to:-(

180

Odpovědět

Je mi trapně za ně za oba

206

Odpovědět

Proč to video nejde???nejde jich tu víc

180

Odpovědět

gd: už by to mělo jít. díky za upozornění. ;)

180

Odpovědět

cau muzete to video prosim opravit diky

180

Odpovědět

nejvic se mi libilo jak řešil ty palce :D

180

Odpovědět

Díky za upload. Nedávno se v Ellen show natočila další akce se skrytou kamerou - s Jennifer Lopez, z toho co jsem pochytila pořádá konkurz na nějakého osobního asistenta. :) Je to fakt vtipný, určitě by stálo za to dát k tomu titulky.. :)
http://www.youtube.com/watch?v=vQFhjfeeQnE (Odkaz. :))

190

Odpovědět

slabší, ale sranda… celebrity jistě občas mají podobné požadavky

192

Odpovědět

asdwa bude nejspíš z lamera, tam je to obíbená hláška..... Jinak skrytá kamera dobrá, ale Starbucks bylo lepší :D

180

Odpovědět

Hustý!

180

Odpovědět

asdwa: tady jsme dost liberální a kamením neházíme :) každý snad má právo na svůj vkus a názor nebo se pletu? :)

180

Odpovědět

Kravina. kdo na me hodi prvni kamen?

184

Odpovědět

nečtu, mám tady na webu takových restů! :)

180

Odpovědět

A ty nečteš všechny komentáře? Vždyť to zabere tak deset minut denně :-D

180

Další