Dennis Quaid ve StarbucksThe Ellen DeGeneres Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:723
Počet zobrazení:11 073

Říkám si Snowi, bůh ví proč, ale pod touhle přezdívkou vám budu překládat videa z The Ellen DeGeneres Show, což je nejlepší talk show, jakou znám. Pokusím se přidat od všeho trochu, tzn. praštěné hry s diváky nebo celebritami, různé segmenty s názvy, které zřejmě budou překladatelským oříškem a v neposlední řadě i vtipné monology a rozhovory. Co se videa týče, návštěvu Dennise Quaida (rytíř Bowen z Dračího srdce) ve Starbucks má na svědomí Ellen DeGeneres, o které se říká, že ve své show donutí snad kohokoliv, udělat cokoliv. Tento vtípek se stal v Americe velmi populárním a v Ellenině skříňce vylomenin je to již klasika. Možná mají Češi jiný smysl pro humor, přesto doufám, že se vám scénka bude líbit.

Přepis titulků

Dobrá, takže... pokud jste se k nám právě připojili, poslali jsme Dennise Quaida do Starbucks tady na pozemku Warner Brothers. Dala jsem mu do ucha sluchátko, což nebolelo... A máme skrytou kameru a on musí říkat všechno, co mu řeknu já. Nikdo ve Starbucks netuší, co se chystá, on tam prostě vejde, je tam skrytá kamera a něco v jeho uchu. Pojďme se podívat, jestli to bude fungovat. Předtím jsme to totiž nenacvičovali. - Hej, Dennisi?

- Ano? Takže mě slyšíš? Ano, slyším tě. Moje skrytá kamera taky zřejmě funguje. No, to není ta skrytá. - Aha. - V pořádku. Tak proto ho taky vidím. Skrytou kameru máš v tašce, takže pokud nebude mířit správným směrem, budu ti muset říct, abys s ní trošku pohnul. Dobrá, tak vejdi do Starbucks, snad budou uvnitř nějací lidé.

Jdem na to. Teď už na mě nemluv, jsi tam prostě sám. Jasně, chápu. Dennis Quaid je tu! - Řekni to nahlas. - Dennis Quaid je tu! Víte, kdo jsem? Byl jsem nominován na Zlatý glóbus. Byl jsem nominován na Zlatý glóbus. Dennis Quaid chce kávu.

Dennis Quaid chce kávu. Dal bych si... Jakou kávu bych si dal? Dal bych si Latté s příchutí, bez kofeinu. Dal bych si Latté příchutí, bez kofeinu. - 140ti stupňové. - 140ti stupňové, prosím. Do vysokého kelímku. - Cože?

- Do vysokého kelímku. - S dýňovou příchutí? Cože? Neslyším se přemýšlet! Co? - Je to s dýňovou příchutí. - Ano, s dýňovou. Teď to po mně opakuj. Ne, ty to máš říct jemu. Opakujte po mně. Takže dýňové Latté bez kofeinu, pane. Spolupracujte se mnou, ano? No vida.

Můžu dostat vodu? Dennis Quaid chce vodu. Můžu dostat vodu? Dennis Quaid chce vodu. Nalij Dennisi Quaidovi vodu, prosím. Dennisi, až dostaneš tu vodu, zaklotej si a pak ji vyplivni zpátky. Potřebuji tedy změnit svoji objednávku. Jistě, pane. Zakloktej. Řekni mu, že byl výborný a vysvětli mu, o co šlo.

Byl jste vážně výborný. Jak se jmenujete? - Ozz. - Ozz? - Ano. - Jste právě v Ellenině show. - No páni... Dennisi, byl jsi úžasný! Díky moc. To se ti povedlo, Dennisi. Express jde právě do kin a po pauze tu s námi bude Isaac Mizrahi, takže nikam nechoďte.

Překlad: Snowi Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepšíí!! Díky za překlad, doufám že budou další a další :D

180

Odpovědět

Bože jak já se s ní vždycky nasměju!!

181

Odpovědět

Něco podobného udělala s Davidem Beckhamem. Ten šel na masáž a opakoval po ní úplně všechno. Luxusní záležitost, doporučuju dohledat. ;)

180

Odpovědět

Olafa: zkus se podívat tady na stránkách ;)

180

Odpovědět

Konečněě video s Ellen, jen tak dál prosím!! Ona je úžasná, její humor... Tak další !!! Už aby to bylo :))

181

Odpovědět

Díky moc za upload. Neměla jsem tucha, že by nějaká dobrá duše překládala zrovna Ellen Degeneres show, což je prostě jedna z nejlepších talk show vůbec.
Těsim se na další videa! *

180

Odpovědět

fail :D väčšinou bývajú kamery za predavačom nasmerované na pokladnicu

181

Odpovědět

a co když se prodavač podíval do kamery jen ta ze zvyku, jestli vidí tu celebritu, která právě přišla a vyřvává si na celej podnik? :) být jím se možná taky podívám. a že skrytá kamera měla být v dennisově batohu? Ellen se předtáčí, takže možná zjistili, že záběry z kamery ve Starbucks jsou lepší než z Dennisovy tašky s a rozhodli se použít spíš ty.

180

Odpovědět

fail: fakt že jo :D

180

Odpovědět

ten predavac sa na zaciatku pozre rovno do kamery a potom sa rychlo otoci ked si spomenie ze sa tam nema pozerat :D + nejako zabudli na to ze ta kamera mala byt v jeho bagu a nie za predavacom :D

183

Odpovědět

Pár hvězdiček za překlad, ale jinak vtip nic moc...

183

Odpovědět

DENNIS QUAID IS HERE!!! To mě zničilo :-D

180

Odpovědět

panebože to je ale stupidita

185

Odpovědět

Dennis to rozjel parádně, fakt skvělý video, takže jen tak dál!!

180

Odpovědět

Já nevím, mně tohle zase tak vtipný nepřijde, tak za 5 hvězd.

191

Odpovědět

JO!!! Konečně skrytá kamera co nevypadá na fake....

180

Další