Jennifer Lopez a skrytá kamera

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:543
Počet zobrazení:10 756
Dnes tu pro vás máme místo klasického rozhovoru jednu scénku se skrytou kamerou. Od Ellen DeGeneres už jste tu mohli vidět nachytávku s Davidem Beckhamem a s Dennisem Quaidem. Tentokrát bude skrytá kamera sledovat Jennifer Lopez, která provádí pohovor se dvěma nic netušícími kandidáty na pozici asistenta. Všechny příznivce Ellen DeGeneres určitě potěší, že se Snowi pustila do překladu jednoho z jejích stand-up vystoupení, které se tu začne po částech již brzy objevovat. Jen pro doplnění: Po odvysílání tohoto dílu umístila Ellen životopisy obou napálených kandidátů na své internetové stránky, aby se případně mohli přihlásit skuteční potenciální zaměstnavatelé, které kandidáti v televizi zaujali.

Přepis titulků

Jennifer Lopez je právě v kanceláři naproti přes ulici. Jennifer, slyšíš mě? Ano. Výborně. Tak můžeme pozvat dál prvního uchazeče. Řekni: "Ahoj, já jsem Jennifer Lopez." Nebo J.Lo, nebo taky Jenny z činžáku... Na tom nezáleží, ale pak řekni: "Ale říkejte mi paní Lopezová."

Až vejde do dveří, nadskoč. Vykřikni. Omlouvám se. Dobrý den. Tady se můžete posadit. Promiňte, jsou to jen provizorní kanceláře. - Já jsem Jennifer. - Těší mě, Scot. - Jenny z činžáku. J.Lo. - Výborně. Ale říkejte mi "paní Lopezová".

Znáte moji práci? Znáte moji práci? Ano. Skvěle! Skvěle, skvěle, skvěle. Nemáte strach ze silných, atraktivních, hrdých latinskoamerických žen? Nemáte strach ze silných, atraktivních, hrdých latinskoamerických žen? Ne, rozhodně ne.

Skvěle, skvěle, skvěle. Skvěle, skvěle, skvěle. Skvěle. Skvěle. Už jste někdy dělal asistenta celebritě? Už jste někdy dělal asistenta celebritě? Ne, dělal jsem... Já jsem opravdu veliká celebrita.

Nepochybně. Mezinárodního věhlasu. Ano, to jste. Pracoval jsem v zábavním průmyslu... Aha. Aha. V profesionálním i vysokoškolském sportu... Aha, aha, aha, aha.

Promiňte, dívala jsem se na něco v počítači. Co jste říkal? Promiňte, dívala jsem se na něco v počítači. Co jste říkal? Nic se neděje. Pracoval jsem jako asistent v zábavním průmyslu... Nerozptyluje vás moje krása? Promiňte, nerozptyluje vás moje krása? Ne. Dobře.

Protože některé lidi má krása rozptyluje. O tom nepochybuji. Ale já jsem profesionál a... Skvěle, skvěle, skvěle. Používám parfém své vlastní značky. L.A. Glow. L.A. Glow. - L.A.

Glow? - Ano. Určitě si to zapamatuji. Voněl byste se jím také, kdybyste pro mě pracoval? Jestli voní dobře, určitě bych ho používal. Nastříkej trochu do vzduchu. Čichněte si. Čichněte si. To není špatné. Hezká vůně. Dobré, že?

Ukažte... Ne, díky. Ale jsem ji jist, že bych pro vás mohl být... Kterou moji písničku máte nejraději? Kterou moji písničku máte nejraději? Vaši písničku? Asi bych lhal, kdybych řekl... Tedy... pokud jde o píseň... Lhal bych, kdybych řekl... kterou píseň... To je škoda.

To je škoda. Začínal jste se mi líbit. Promiňte, jsem prostě upřímný. Ne, je v pořádku být upřímný. - Jsem za každých okolností upřímný. - Ano. Myslím, že bych pro vás mohl být opravdu přínosem. Fajn. Fajn.

Řeknu vám několik věcí, které bych od vás očekávala. Řeknu vám několik věcí, které bych od vás očekávala. Ale přece jen si myslím, že určitě znáte mou píseň "Jenny z činžáku". Tu známou píseň. Tu píseň, "Jenny z činžáku". Zazpívej mu kousek. Nenech se mýlit mými penězi. Jsem stále ta Jenny z činžáku... - Aha.

Ano, "Jenny z činžáku". - Vidíte? Výborně. Takže, je to spousta přesčasů... Je to spousta přesčasů... Víkendy... Spousta plánování. Některé celebrity by po vás požadovaly šílené věci. To já nedělám. Už jste někdy holil ženě nohy?

Jestli už jsem někdy holil ženě nohy? Ne, to ne. Ne? Ne. Chtěla bych vědět, jestli jsme na stejné vlně. - Opravdu, cokoli byste potřebovala... - Zkusme, jak si rozumíme beze slov. Zkusme, jak si rozumíme beze slov. Zavřete oči. Zavřete oči, prosím.

Zavřete oči, prosím. Dobře, otevřete je. Otevřete je. A zase zavřete. Tak je ještě jednou zavřeme. To je tak silný, tak silný pocit. To je tak silný, tak silný pocit. Myslela jsem na to, jak moc jsem slavná.

Myslela jsem na to, jak moc jsem slavná. Na co jste myslel vy? Jen jsem vychutnával... tenhle okamžik. To, že jsem tady. Vyzkouším si ještě vaše telefonické dovednosti. Budu dělat, že vám volám... Dejte si ruku k uchu... Dejte si ruku k uchu, jako byste telefonoval. Crrrr, crrr!

Crrrr, crrr! - Haló? - Ne, nezvedejte to tak rychle. - Ne, nezvedejte to tak rychle. - Ne? Crrrr, crrr! Crrrr, crrr! Crrrr, crrr, crrr! Tak to zvedněte! - Už to zvedněte!

- Haló? Můžu mluvit s Jenny? Můžu se zeptat, kdo volá? Jenny. Jenny? Bude vědět, o co jde? Ne. Můžu s ní mluvit? Ne. Můžu s ní mluvit? Je mi líto, paní Lopezová tu teď bohužel není.

Můžu něco vyřídit? Paní Lopezová jsem já. Paní Lopezová jsem já. Aha. To byl chyták. Dobře. Dobře. Ještě si to promyslím.

Díky, že jste přišel. Díky za váš čas. Ještě přijde jedna kandidátka. Dobře. - Díky, Scote! - Já děkuji, Jenny. Nashle! Zakřič to. Nashle! Ještě jednoho, ano?

Ahoj. Já jsem Jennifer Lopez. J.Lo, Jenny z činžáku. Emily. Můžete mi říkat "paní Lopezová". Řekněte mi něco o sobě. Já jsem z činžáku. Já pocházím z Massachusetts. Uvědomujete si, že jsem slavná?

- Uvědomuju. - To je dobře. - Ale jste taky člověk, ne? - Ne. Jaká je vaše největší slabina? Myslím, že... Kromě čokolády. Kromě čokolády. Plácněte si. Čokoládu k smrti miluju!

Vaše nejsilnější stránka? Beru život takový, jaký je. Kromě čokolády. Plácněte si. Dívám se na ty kuchařské show, kde vytváří různé věci z čokolády, tvarují ji... O čokoládě už nemluvte. Už je to na mě příliš.

Příliš, příliš, příliš, příliš, příliš. Příliš. Příliš. Příliš. Jmenujte některé své oblíbené herečky. Líbí se mi Angelina Jolie, Nicole Kidman... Kdo dál?

Amy Adams... Bože... Zavolám ještě Scota. Chci, abyste tu byli oba zároveň. Mám pro něj zajít? Ne, někdo ho přivede. Někdo ho přivede. Dejte si ruce na spánky...

Soustředím na to myšlenky... - Soustředím na to myšlenky. - Myslím, že Scot přijde. Myslím, že Scot přijde. Pšššt, pšššt. Pšššt, pšššt. - Sedněte si, Scote. - Díky. Oba jste byli skvělí. Součástí práce mého asistenta je předvídat mé potřeby a myslet za mě.

Součástí práce mého asistenta je předvídat mé potřeby a myslet za mě. Řeknu vám o sobě pár věcí. Řeknu vám o sobě pár věcí. Jenny z činžáku miluje dochvilnost. Jenny z činžáku miluje dochvilnost. Jenny z činžáku miluje lidi se smyslem pro detail. Jenny z činžáku miluje lidi se smyslem pro detail. Jenny z činžáku miluje preclíky.

Jenny z činžáku miluje preclíky. Dokončete tuhle větu. Dokončete tuhle větu. Scote a Emily, jste... Žadatelé o pozici asistenta. Ne. Jste právě v show Ellen DeGeneres.

Ne, jste právě v show Ellen DeGeneres. Tamhle je kamera. A tamhle taky. Za chvíli jsme zpátky. Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

Nojby get brain .....Ty si fakt k***t americkej rom :D rozesmál jsi mne :D prostě IQ tykve

181

Odpovědět

Nojby.bloger.cz: Debile, Jennifer Lopez není romka, ale mexičanka. To, že je někdo snědej neznamená, že je cikán jako ty

191

Odpovědět

Tak to se moc nepovedlo....

1911

Odpovědět

Super video, bavila jsem se ale bylo by trochu líto těch lidí, kteří doufaly v práci ...

210

Odpovědět

ten chlap to moc dobře nebral :D

211

Odpovědět

re gsg: ze south parku. co? :D

184

Odpovědět

chudak ten chlap, bylo na nem videt ze tu praci chce a potrebuje ji, a jeho tvar se ani nepohnula kdyz mu oznamili ze byl v show, je mi ho lito, tohle je obcas vazne svinarna (Bohaty si hraji s chudyma)....

243

Odpovědět

im jennifer lopez i eat tacos and burritos

196

Odpovědět

Po dlhej dobe som sa poriadne zasmial. :D Hneď mám lepšiu náladu.

180

Odpovědět

Rossi: Kdo by nechtel?? :D

181

Odpovědět

Děkuju za ellen ;) už mi tady chyběla

191

Odpovědět

skvělé, je vidět, že romky v USA jsou i sympatické a nejen ty tlusté, ukřičené ženy jako je známe u nás...

1876

Odpovědět

Ten chlap nakonci toho videa opravdu nevypadla moc nadšeně, jen co je pravda:-D

233

Odpovědět

Ten chlap vypadal, jako by to tam chtel rozmlatit, kdyz zjistil, ze zadny holeni nohou Lopez nakonec nebude.

201

Další