Ellen DeGeneres jde pařit s Paris HiltonThe Ellen DeGeneres Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:527
Počet zobrazení:10 232

Ellen DeGeneres si našla novou nejlepší přítelkyni a tou není nikdo jiný než hollywoodská dědička hotelového impéria, Paris Hilton. Zajímalo vás někdy, jak to asi vypadá doma u takových prominentů? Paris Ellen provede po svém skromném příbytku a pak společně vyrazí vstříc víru velkoměsta.

Přepis titulků

Když... tu minulý měsíc byla moje nová nejlepší přítelkyně Paris Hilton... naplánovaly jsem si zajít do klubu. Tu noc jsem ji vyzvedla v jejím bejváku a vyrazily jsme do města. Ne v noci. Byl to brzký večer. Nebo spíš pozdní odpoledne. Však uvidíte. Ó můj bože, lidi!

Když se řekne party, Hollywood a noční kluby... napadá mě jediné jméno. Sigourney Weaver. Ale ta má napilno... takže půjdu ven s mojí novou kámoškou... Paris Hilton. A budem pa - ři - it! i - i - i - i...

i - i - i - i - it. Pařit! Paris! - Ahoj. - Ahoj, Paris. Jak je? Vítej u mě doma. Nejlepší kámoška. Obejmem se nebo tak něco, ano? Takhle.

Dvakrát. Zopakuješ to tam a zpátky. Takhle, ano? Uděláme tohle. Otoč se. - Bude to náš pozdrav. - To se mi líbí. Dobrá, takže... - Tohle je úžasný. Fakt skvělý. - Děkuju. - Líbí se ti můj styl?

- Jo, líbí. Tohle je co? Obývací pokoj? Nikdy jsem tu ani neseděla, ale... Tys tu nikdy neseděla? Ne, ještě ne. Teď tudy? To je moje kuchyň, kde vařím. Kde děláš co? Nevaříš.

- Vařím, dívej. - Říkalas to. Každý má sporák. - Mimochodem, to pálí. - Já vím. Pálí. No páni! Je půl páté. Není už čas zamířit do klubu? Už se to tam rozjelo?

Chci tam dorazit v tom nejlepším. - Ještě je asi trochu brzy. - Brzy? Tak počkáme půl hoďky. Tohle je pěkný. Kdo to dělal? Ten obraz je poskládaný z milionu malých obrázků mě samotné. Počkej, tohle... to jsem já. Myslela jsem, že jsem to já, ale ne. Tahle tvoje fotka se mi líbí, povedla se.

Moje oblíbená fotka tebe. - Tahle je moje oblíbená. - Děkuju. Tahle je dobrá. Tahle je má oblíbená. Tahle je dobrá. Tohle je moje oblíbená fotka. Ne, tahle je moje oblíbená. Líbí se mi. Počkej, co to je?

Můj šatník. Jasně. Je to spíš obchoďák. Podtím musíš mít legíny. Tohle jsou legíny, ne? Džíny? Ty se k tomu moc nehodí. Nevím... Je opravdu hodně...

úzká. - Kdyžtak mám... - Je zapnutá. Bože! Bože, dobrá... Můj botník. Bývala to tělocvična. - Hrozně se na dnešek těším. - Já taky. Bude to zábava. Co třeba pohyb...

Budem tancovat, že? Co třeba pohyb jako... To ne. - Ty to umíš udělat sexy. - Díky. Můžem si tanec procvičit v mém klubu. Ty máš klub? Kde? Sexy! Máš na sobě špínu. Moje opálení!

FOTKY - Tohle děláš často? - Jo. Tak jo, jdem pa - ři - i - i - i - i... i - i - i - it! Paři - i - i - i - it! Co děláš? Jdu pro auto. Ne, já chci řídit.

- Beru tě ven. - To myslíš vážně? - Pojedem tvým autem? - Jasně. Jo. Tak pojď. Fajn. Vzala jsem nějakou hudbu. Třeba tohle. Je to už hrozně dávno... ale stejně si pamatuji...

jak mě ta hudba uměla rozesmát. Věděl jsem, že kdybych dostal šanci... že bych ty lidi přiměl k tanci... a možná by tak na chvíli byli šťastní. Od koho to je? No tak. Ale únor mě přiměl se třást... s každými novinami, které doručím.

Špatné zprávy na... Tady je Britney, ty děvko. Jo! Je to Britney! Dě - f - ko! A jedem. Dej mi, dej mi víc! Dej mi víc! Dej mi, dej mi víc! Dej mi, dej mi víc. Ahoj!

Jak je? Zatancujem si. A ti staří dobří braši pili whiskey a žitnou... a zpívali "Tohle bude den, kdy zemřu." Party! Věděla jsem, že se ti ta písnička zalíbí. Páni, podívej. Oddělal nám tu věc. Super. Jdeme na to!

Jdem na to, že? - Do klubu! - Jdem na to! Ano! Party! - Můžeš vejít. - Jsem na seznamu? Jasně. Pojď. - Takhle obvykle tancuju. - Opravdu? Je to sexy! Zatřeseš vlasy.

To je něco. Hodil by se ti příčesek. Pak by ti to šlo. Je to tu fakt skvělý! Opravdu dobře se bavím! Páni, minulou noc zapomněli uklidit. Zůstalo tu naprosto výtečné pití. Být tebou, tak to nepiju. Je to nějaký divný.

Nepij to. - Jsem hrozně unavená. - Tak brzy? Ano. Kolik je hodin? - Půl osmý. - Cože? Ani jsem nevečeřela. Musím jít domů. Já si tě budu pamatovat. Budeš si pamatovat ty mě?

Nenech svůj život... jen tak uplynout... a neroň slzy pro vzpomínky. Ó, Paris! Zbožňuju tě, Paris. Díky, žes se mnou trávila čas. Budeme hned zpátky se Zacem Efronem. Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

umírám!!!! :D:D

191

Odpovědět

Pořad Ellen dokáže vždycky rozesmát, ať si každej říká co chce :D

182

Odpovědět

Když jednou v autě, hrají dvě písničky. Na začátku a na konci je to - http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/don-mclean/american-pie-94509 a mezi to je vložená - http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/spears-britney/gimme-more-4768 :)

190

Odpovědět

nejlepšíto bylo s těma fotkama :):):):)

191

Odpovědět

Tomas: víš já třeba když zkouknu nějaký video a nelíbí se mi, tak nemám ani zapotřebí pod něj něco psát a něco ostatním dokazovat.. Tohle je dětinský.. Ale tvůj názor.. A podle toho co píšeš.. Máš něco proti homosexuálům? Když je nazýváš "buznama"? Vítej v 21. století chlapče..

211

Odpovědět

Fuuha no tak snad su spolu stastne :)

182

Odpovědět

Karotka: dokonce se už jmenuje Portia DeGeneres. ;)

191

Odpovědět

Wow som nevedel ze Portia de Rossi je lesba aspon nieco poucne z Tomasovych komentarov.... O_o to sklamanie

181

Odpovědět

Tomas: když myslíš, že jediná, tak OK. názor si může mít každý, jaký chce, i když se nemusí všem líbit. jen narážky na IQ mi přijdou dětinské a nemluvím teď jenom o tobě.

181

Odpovědět

neříkám, že ne - možná jediná "věc" co by se dala závidět

191

Odpovědět

Tomas: ale má setsakramentsky pěknou ženu! :D

181

Odpovědět

@momik13, @Papi ...tuším, že ta číslice 13 bude buď věk nebo IQ
to sem nevěděl, že sem zavedli hodnocení komentářů - příště až někdo bude chtít slyšet váš názor dá vám vědět, do té doby můžete hodnotit videa ze svého pohledu,
ale chápu, že když je někdo tak ubohej aby vymyslel vlastní komentář, tak si musí vystačit alespoň s kritikou jiného.
pokud vám tohle přišlo zábavné, tak vám to neupírám jen to hodnotím ze svého pohledu;
mě prostě přestárlá lesba u tyče nepřijde jako zábavné video
a ohledně závisti - co jí mám závidět - že je to b***a nebo veganka? k závisti tam rozhodně nic není

1818

Odpovědět

Vdaka tomuto videu a vdaka Paris sa vo mne prebudia empaticka chvilka a pochopil som aky je zivot ocami niekoho kto ma iba pol mozgu....

191

Odpovědět

Akos a volá tá druhá pesnička..? plís poradťe mi :)

181

Odpovědět

Tomas: víš, to je to co na ní spousta lidí obdivuje.. že jí je 50 a neni to stará, zapšklá bába sedící někde na terase a nic nedělající.. chci vidět tebe v 50, kam to dotáhneš a dej mi vědět, ráda se ti zasměju ;))

181

Další