Zlá dvojčataEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:6 823
V Darkwoodu už jsme jednou byli, dnes se tam však vracíme a potkáme staronové tváře.

Přepis titulků

Pozor na příšery. Dobrodruhu, potřebuji tvou pomoc. - Dobrodruhu, mám pro tebe důležitý úkol. - Jak ti mohu pomoci? Potřebuju, abys mi přinesl dědovo kladivo. Od koželuha z Darkwoodu. Pomůžeš mi? - Přijmout. - Než vyrazíš, měj se na pozoru. Darkwood je plný podivínů. - Nezdržuj se tam.

- Jak to myslíš? Mají o kolečko navíc. Hlavně ten koželuh. Zajdi tam, vezmi to kladivo a jdi pryč. - Tak dobře. - Hodně štěstí. Dobrodruhu, pomůžeš mi najít mé ztracené duše? Dobrodruhu, potřebuju pomoc se zavražděním své rodiny. Dobrodruhu… Vítej v mé koželužně.

Super, tak to budeš ty. Kovář z Honeywoodu mě poslal pro kladivo svého děda. Bodger, jistě, před týdnem ho tu nechal. Přinesu ti ho. Tady, dobrodruhu. Tak jo, díky. Na viděnou. A pozdravuj Bodgera. Víš ty co, tak jo. Vtipná věc, Bodger říkal…

Aha, tak to jo. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Dobrodruhu! Potřebuju, abys udělal… Já věděl, že to po*eru. Jak to je? Mám. Já mám.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten konec mě vnukl myšlenku... Umíte si představit, že byste hráli hru a NPC by na vás zavolal "Hej dobordruhu mám por Tebe ůklol... ... ... já věděl, že tu repliku pose*u, takže víš co, vrať za chvíli..." :-)

70