Felicia Day vyhlašuje Mezinárodní den deskovek

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:215
Počet zobrazení:4 396
Úspěchem TableTopu jsme byli překvapeni nejenom my na VideaČesky, ale také samotná Felicia Day a celý kanál Geek & Sundry. Proto se rozhodli hnout světem vyhlásit 30. březen Mezinárodním dnem deskových her. Podívejte se na Feliciino oznámení, ve kterém vám řekne, jak se můžete zapojit i vy! Já osobně jsem se už přidal a založil první událost v Ostravě. Všichni jsou vřele zváni, veškeré informace naleznete na Facebook události zde. Přijďte si i vy vyzkoušet spoustu deskových her do klubu!

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Dvacet devět! Ahoj, všichni! V Geek & Sundry nás opravdu překvapily vaše ohlasy na TableTop. Byl to úžasný rok a chtěli jsme přijít se způsobem, jak byste mohli okusit atmosféru pořadu na vlastní kůži. Proto vyhlašuji 30. března Mezinárodním dnem deskovek. Je to den, kdy zajdete do prodejny her, komunitního centra, kavárny, nebo uspořádáte herní den sami doma a prostě budete hrát celý den.

Aby byl den deskovek úžasný, chci po vás tři věci. Zaprvé: Běžte na Tabletop.com a přihlaste se k nějaké události. Začneme s hromadou míst, kam zajít, a každý týden budeme přidávat další. A je to mezinárodní den, takže žádné výmluvy Bulharsko, Grónsko, Litvo. Proč jsou všechny baltské? Nevím. Zadruhé: Pokud žádnou událost nenajdete, tak ji založte! Buď doma, nebo to zkuste domluvit s nějakou kavárnou. Nebo proměňte tělocvičnu v obří šachovnici.

Představivosti se meze nekladou, je to jen na vás. A zatřetí: Sdílejte s námi své zážitky. Použijte na příspěvky, obrázky a videa hashtag #TableTopDay. Pomůžete nám šířit obecné povědomí a taky vás budeme moct najít a sdílet vaše příspěvky s komunitou. Měli byste to udělat hned teď! Chci abyste napsali: "Účastním se #TableTopDay." Víte, co řeknou vaši přátelé?

"Co to je?" Vy řeknete: "Je to super!" A oni: "To zní úžasně! Přijdu taky!" A vy: "Jo, ale přineseš sušenky." Vidíte to? A nebudete v tom sami. Budeme vysílat živý přenos z naší vlastní události přímo na Geek and Sundry, abyste se mohli dívat. Budeme hrát hry, jíst nezdravá jídla, pozvu Wila, nejspíš zase prohraje a já se budu smát... Běžte na tabletopday.com pro více informací ohledně události.

Jsem tak nadšená, že společně můžeme něco takového uskutečnit. Uvidíme se 30. března, ahoj! Dvacet osm! Je to divná kostka.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdy bude další díl?

180

Odpovědět

neslintej

180

Odpovědět

A to jsem si myslel, že třicátý březen nemůže být už lepší, když bude premiéra druhé poloviny Doctora Who, zdá se, že jsem se zmýlil :D

192

Odpovědět

nerds

1815

Odpovědět

Koukal jsem na ty jejich stranky a maj je strasne zpomaleny. Udalost z CR tam je zatim jen jedna a to v Praze. Chtelo by to spis neco v Pardubicich, knihovna tady v Pce porada kazdorocne den deskovek, ale ten myslim ze uz tenhle rok byl.

181

Odpovědět

V Pardubicích to pořádá kamarád, párkrát do roka den s deskovkami, před měsícem byl zrovna 2denní ve skautském centru. Já sám jsem měl sice geocachingovou, ale taky dekoshrací akci před 3 týdny. Další se chystá v listopadu. Dny s deskovkami ale budou určitě častěji. 30. března to vidím na deskovky doma se známými, i když nějaký deskohrací den někde v hospodě by taky nebyl zlý.

180

Odpovědět

28. března od 15 hodin v dětském oddělení Pardubické knihovny budou deskovky.

180

Odpovědět

ona je tak krásňoulinká, tak slaďoučká. No prostě "mlask, slint, muááá" http://www.youtube.com/watch?v=twQeObqu8SU :D

2018

Odpovědět

Jelikož ze živého vysílání bude záznam, budete ho překládat? :) Prosím, prosím :)

180

Odpovědět

dobrej nápad, inu dobrovolnosti se meze nekladou :)

180

Odpovědět

inu, proč ne. Všechny svátky a mezinárodní dny nějak vzniknout musely. Proč by tenhle nemohl vzniknout takhle? .) Je to pěkné, nikomu to neublíží, nejsem proti. .)

PS : měla by přestat stárnout, bo za 2-4 roky už bude stará hepa. :D

182

Odpovědět

řekla bych že vypadá stále dobře, akorát v maskérně to asi přepískli :o

181

Odpovědět

Ona nestárne. Ona je přece Highlander :)

181

Odpovědět

S přáteli běžně hrajeme v kavárně dostihy a sázky takže se Mezinárodního dne deskových her určitě zúčastním.

183

Odpovědět

Neúčastním se TableTopDay.

187

Odpovědět

Gymnasium(0:55) je spíš než tělocvična, ne?

180

Odpovědět

True, true. Opravím.

180

Odpovědět

chyba v 1:06 "hashtag #TableTopDay"

184

Odpovědět

A v čem přesně je chyba?

180

Odpovědět

+Rizykno hashtag znamená # takže je to jako kdyby si napsal procent %

180

Odpovědět

+RizykS tim ze hashtag znamena # bych nesouhlasil. Hashtag je oznaceni pro cele to "slovo". Takze #XXXX je hashtag. # je pouye hash :-)

180

Odpovědět

Video jsem viděl už v den vydání. Žádnou větší událost neplánuji, ani se neplánuji dostavit na tu v Ostravě. Bude mi stačit večer s přáteli a pár deskovými hrami :) Určitě se těším na další přeložené díly TableTopu!

181

Odpovědět

Twe, nedává pobaltské státy, takže si budu raději číst nebo s**t lidi. :D

180

Odpovědět

zaujímave... k tomu prvému komentu mi to napísalo že je moc "duplictní", a že si ho mám upraviť a hľa

1816

Další