Felicia Day a steampunkové foceníThe Flog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:294
Počet zobrazení:4 788

Po minulé odmlce je tu opravdová lahůdka pro ty, kteří se na Feliciu prostě rádi dívají a i pro ty kteří se chtějí zaposlouchat do pokroucených výplodů její mysli. V segmentu se totiž Felicia bude fotit ve steampunkovém stylu (co to je se ve videu dozvíte) a aby to nebyla nuda, tak si ke všem kostýmům vytvoří celý životní příběh své postavy.

Poznámka: Haiku je lyrický útvar japonské poezie tvořený zvukomalebným trojverším.

Parádní pětka: 1. http://www.youtube.com/user/shironekoshiro 2. http://blogs.discovermagazine.com/badastronomy/#.UZS9GrUqxRQ 3. http://thepumpkingeek.com 4. http://www.redcarpet-fashionawards.com 5. http://www.fallenlondon.com

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Čas na Flog! Ahoj, jsem Felicia Day a tohle je můj pořad. Tenhle týden si pod záminkou segmentu budu zkoušet oblečení, ale nejdřív se podíváme na mých pět oblíbených věcí týdne. Parádní pětka. Číslo jedna. Hodně lidí zná Maru, ale už míň lidí ví o YouTube uživateli Shironekoshiro, který disponuje armádou spokojených koček, kterým nevadí pózovat pro roztomilé fotky.

S věcmi na hlavě, na packách, ani když jsou narvané do misek. Nevím, jaká japonská továrna na roztomilost tyhle kočky stvořila, ale moje kočka se obvykle ani netrefí do bedýnky, takže... kočičí loterie mi rozhodně nevyšla. Další je můj kamarád Phil Plait, který pro Discovery Magazín bloguje jako Bad Astronomer. K výzvám internetu patří i hledání míst, kde se můžete něco dozvědět, aniž byste museli úplně přerolovat stránku a Phil sdílí astronomické novinky, které jsou vážně zajímavé, pochopitelné a stručné.

Taky se nebojí uveřejňovat věci proti kterým budou mnozí brojit, takže pokud se s ním chcete hádat, na Twitteru je jako @BadAstronomer. Nemáš zač, Phile. Třetí je obrázek mě samotné, což je sebestředné, ale nevadí. The Pumpkin Geek vyřezává oblíbené postavy do umělých dýní a ty pak prodává na konvencích. A byl tak hodný, že mi věnoval mě samotnou jako Tallis z Dragon Age: Redemption.

Koukněte. Paráda, co? Podívejte na ty špičatý uši. Strašidelný, co? Mohli bychom zase rozsvítit, prosím? Čtyři, čtyři, čtyři, čtyři. Číslem čtyři je tentokrát blog o módě. Jen pro úplnost: nechodím na stránky o celebritách a svoje džíny většinou nosím dokud nejsou...

dost jeté, ale Red Carpet Fashion Awards jsou skvělé stránky. Porovnává se tu model z přehlídky s tím, jak ho nosí celebrita kritika nikdy není osobní... a uspokojuje to mou holčičí potřebu přečíst si názory ostatních. A nakonec tu máme jednu hru, kterou mám v prohlížeči otevřenou... v podstatě pořád. Echo Bazaar je textová adventura, která zpočátku není úplně jednoduchá, ale když zatnete zuby, tak zažijete úžasné dobrodružství ve viktoriánském Londýně. Máte schopnosti jako ostražitost nebo plížení se, které zlepšujete hraním určitých situací a každých 5 minut můžete udělat další pohyb.

Proto se tam budete vracet nejspíš... celý den. Slyšíte můj britský přízvuk? Kryndapána. Jistě jste slyšeli o korzetech, že? A co takhle o steampunku? Děsivej přízvuk. Teď se o něm něco dozvíte! Jdeme na to.

ŘADA DOVEDNOSTÍ JSEM V CLOCKWORK COUTURE... ABYCH SE DOZVĚDĚLA NĚCO O STEAMPUNKU! Jsem tu s Donnou, majitelkou tohohle steampunkového obchůdku...? - Je to správně? - Klidně obchod. - Co je to steampunk? Jde o alternativní vesmír s viktoriánským životním stylem, kde se technologie vyvinula dál než obvykle a to za použití páry. Takže jde o trochu tajemnou subkulturu, že?

Steampunk je literární subkulturou. Vychází z knih. - To je zajímavý. - Teď taky vzniká hudba doprovázející... - Steampunková hudba? - Jo. Proč? Je to...? Lidé musí mít nějakou záminku ke scházení, jinak žádná subkultura nepřežije. To chápu, jen si neumím představit, jak steampunková hudba vypadá. Něco jako... písty? Když přemýšlím o steampunku, vybavují se mi korzety, načechrané košile, maličké klobouky a kozačky...

prostě nádhera. Spontánní focení? Spontánní focení. Kde je má vzducholoď? Takhle budu mluvit celou další půlhodinu. Všichni odsud budou chtít zmizet. Můj první pobočník se jmenuje Hemingsworth a druhého, který se jmenuje Gravy.

Gravy, rychle k harpuně na zádi! - Vypadám jako kapitán? - Jo, vypadáš. Jsem kapitán a tohle bude plakát rekrutující posádku mé vzducholodi. Chci vás jako posádku vzducholodi! PŘIPOJTE SE KE SBORU! - Nohy sem. - Modeling je dřina. Tohle je lepší, už to tolik neříká: "Ahoj, tady je má vagína." Jsem dříve panenskou kurtizánou.

Strhej ze mě to režné plátno, milenče. Kolik je hodin? Je čas... na placenou lásku. JE ČAS NA... PLACENOU LÁSKU To kurtizány dělají, nechávají si platit za sex. Rozpustilá kurtizána. Snaž se roztomile mávat sukní. Raz, dva a tři. Nikdo nemá zájem a proto dělám tohle. Jen pro úplnost, k prostituci jsem byla donucená,.

protože na mou rodinu dolehly těžké časy. Podporuju tu prostituci? Já ji nepodporuju! Tohle je fikce! Jsem si dost jistá, že s tímhle úborem mám i sluhu. A jmenuje se Gravy, protože to jméno se mi fakt líbí. Tohle jsem já, než jsem byla nucená vstoupit do armády a Gravy je můj oddaný sluha, který mě tajně miluje a obětuje pro mě vlastní život.

Tohle předchází tomu prvnímu kostýmu. Steampunková Codex. Páni! Tohle je Gus, viď, Gusi? Gus, zázračný kůň. Vyhlížím svého milence, je to Skot z vysočiny. Jsem panna? Ne, já se ptám tebe, je to příběh co mám v hlavě. Tenhle kůň je to nejlepší, cos kdy měla mezi nohama.

Ne, ten kontejner nespadá do správné éry. - Ach ne! - Tam! - Nesmím. - U popelnic. Ne, ne... pozor, omdlívám! - Dívka hledající houby. - Měli bychom zkusit... A teď tě zhltnu! Jsem panna hltající skotské muže. Donno, moc ti za všechno děkuju a zájemci tě najdou na www.clockworkcouture.com.

- Jo, děkuju. - Děkujeme a na viděnou později. Dnešní Otázku, co stojí za zvážení pokládá Stacy: Posílám ti fotku svého psa Weezyho, není to ten nejroztomilejší pes na světě? Myslím, že by se o můžeš napsat haiku za plus pět ke slovotepectví. Ale nejroztomilejší na světě? Prosím tě. Milá Stacy, uznávám, že Weezy má několik obdivuhodných kvalit, konkrétně zářící oči a roztomilá ušiska, ale nejroztomilejší pes na světě se jmenuje Cubby, příjmením Day.

Podívejte. tady sedí, tady stojí, tady se... trochu hýbe. To, co vám ukazuju, je jak porno, je tak strašně roztomilej! Nemyslíte?! A co se haiku týče, co třeba... Pes jménem Weezy, je určitě nadprůměrný, leč Cubby vítězí. Nepředpojatě, Felicia. Jestli máte dotazy nebo návrhy do Parádní pětky, No tak, Cubby!

pošlete je na theflog@geekandsundry.com. Prosím, odebírejte Geek and Sundry, protože vám to má mamka řekla. Slyšeli jste ho.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak jsem jí měl rád v prvních dílech The Guild, tak začíná být poněkud trapná. Škoda :o(

2010

Odpovědět

skvely :-D

181

Odpovědět

Táto ryšavá ženská ma ihneď okúzlila už pred 5 rokmi, keď som nechtiac klikol na prvú epizódu The Guild a odvtedy musím vidieť každé jedno nové video čo sa s ňou objaví :D :D tá jej nevinnosť ma načisto očarovala :D aj keď, taká zlatunká a sladunká asi v skutočnosti nie je stále :D

201

Odpovědět

Tenhle dil jsem videl uz kdyz vysel, ale stejne jsem se musel podivat to foceni je dobry. Jinak jak zminuje tu hru fallenlondon.com tak s tim plne souhlasim, perfektni hra a hodne navykova uz ji tady mam v prohlizeci skoro rok a porad bavi.

191

Odpovědět

Ta poznámka je odfláknutá.

Haiku (俳句) je lyrický útvar s přírodní tematikou, který je tvořen zvukomalebným trojverším s počty slabik 5–7–5, dělicí pauzou a zařazovacím slovem (jap. kigo). Jde o nejznámější formu japonské poezie.

1932

Odpovědět

Když už musíš rejpat, tak neopisuj z wikipedie.

198

Odpovědět

+SidCo je ti do toho, já jsem tu poznámku jen roztáhnul. Pokud ti vadí wikipedii tak mi polib modem, příště to opíšu třeba z telefonního seznamu.

1937

Odpovědět

+SidNapiš si to třeba lihovkou na monitor. Ale když už chceš někoho opravovat, tak s vlastními znalostmi. ;)

186

Odpovědět

Oh my god..ta je sexy.
Cubbyho nemám rád. Snědl to hezký mejdlo.

193

Odpovědět

Chcem tie viktoriánske fotky Felicie! Kde ich nájdem?

194

Odpovědět

Hledej Šmudlo

182

Odpovědět

Tady to máš
http://www.pixievision.com/Portfolio/Fashion/Felicia-Day/24924987_Sm7m6J#!i=2041596369&k=hBCqjQL

191

Odpovědět

+ElrosJména studia, který je na každý fotce, jsem si všiml až u 192 fotky. A to že jsem si je poctivě prohlížel.

182

Odpovědět

Steampunk byl i v The Guild, ne?

191

Odpovědět

Tak téhle vlčici bych asi nestačil. ;-)

Že jí ale ten britský přízvuk při tom focení šel...

so COOL

195

Odpovědět

Přiznám se, že ji ani neposlouchám, jen zírám...

193

Odpovědět

Bože..jak já ji miluju...

193