Felicia Day hraje na housle s Tomem LenkemThe Flog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:326
Počet zobrazení:4 339

Flog sklidil celkem pozitivní ohlas, a tak se na nový díl můžete těšit každý čtvrtek v 17:00. Feliciu tady dobře znáte jako autorku a protagonistku The Guild a mnoha dalších geeky věcí, ale kdo z vás věděl, že má univerzitní tituly z matematiky a hry na housle? Druhou zmíněnou schopnost jí v dnešním segmentu pomůže demonstrovat herec Tom Lenk (Buffy, přemožitelka upírů, HIMYM, Chata v horách, Argo...). Kromě tohoto ústředního segmentu uvidíte pochopitelně i rubriky Parádní pětka (Fave Five; ano, změna - na zvukomalebnosti záleží a už nepotřebujeme očividný název :)) a Otázka stojící za povšimnutí. Pár vysvětlivek: NSFW (Not Suitable For Work) - nemělo by se provádět v práci, obsah je zahanbující a neměl by ho vidět šéf ani kolegové Carrie Fisher - herečka proslavená coby princezna Leia z původních Hvězdných válek (nosící zlaté bikiny a podivné drdoly) quarterback - patrně nejprestižnější hráčský post v americkém fotbalu My Little Pony - hračka, jak název napovídá jde o poníka, velký to komerční hit známý i ze seriálů, omalovánek...

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Ahoj všichni, vítejte u Flogu. Jsem Felicia Day, tohle je můj pořad a v dnešním segmentu budu hrát na housle. Mnoho z vás o to prosilo a mnoho z vás to neohromí. Nejdřív s vámi ale chci sdílet svých pět oblíbených věcí tohoto týdne. Parádní pětka. Číslem jedna je neuvěřitelně srandovní nsfw.

Odkaz na SMS od psa mi poslal můj bratr. Jde o pasivně agresivní konverzaci mezi psem a jeho páníčkem. Je to jako soudobý Garfield se sprostým buldokem z Anglie. Vážně šikovná pauza. Tenhle týden jsem dostala skvělý tweet od Kristen Lehouiller. Pojmenovala po mně kuře! Tady je, maličké kuře Codex. Další se jmenuje Fawkes.

Doufám, že si spolu nic nezačnou. Nefungovalo to v The Guild a v reálu to nebude o nic lepší! Slyšíte, kuřata?! Codex je podle Kristen kuře druhu "red sex link". Netuším, co to znamená, ale někdo to o mně psal na Farku. Tentokrát to beru jako kompliment. Třetí je z Brainpickeru, který na Twitteru už dlouho odebírám i přispívám, abych měla pravidelný přísun. Online většinou čtu komentáře na Twitteru, hraju hry a dívám se na videa s koťaty, ale Maria Popova odkazuje na věci, ze kterých se rádi a hrdě poučíte.

A jako bonus k poučení dostanete jeden karmický kredit na videa s koťaty. Vyhrajete tak jako tak, tudíž odebírejte. Začtvrté... znáte smrtelné hříchy? Mým je obžerství. Nepochybně. Takže pokud jste líní zvednout se od počítače a stejně jako já k tomu potřebujete motivaci, zkuste můj oblíbený blog o vaření smittenkitchen.com. Já vařím jen zřídka. Vážně výjimečně, a to jedině když mě motivují fotky, jako jsou tyhle.

Podívejte se na ten pomerančový dort z olivového oleje! Ta textura a to ovoce... Upečte mi ho! Hned mi ho upečte! A nakonec... nechápu ty pracháče, co se chtějí vydat do vesmíru, protože pro mě by vidět svět z takové dálky jen zdůraznilo, jak malí a nepodstatní všichni v konečném důsledku jsme. Teď to můžete vyzkoušet jediným klikem.

Na htwins.net je úžasná věc s názvem Scale 2. Můžete jít od kvantové pěny až k Hubbleovu hlubokému poli jediným tahem. Odkaz mi poslal Tracy Hickman, autor série Death Gate Cycle a kupy dalších knih. Ach ne, zmínila jsem jméno... Tady je. Pokud máte vlastní návrhy do Parádní pětky, pošlete je na theflog@geekandsundry.com.

A pokud váš odkaz použiju, uvedu vaše jméno. Nejsem kretén. Čas na segment! ŘADA DOVEDNOSTÍ Tohle je můj kamarád Tom Lenk, kterého znám už spoustu let, a nejzajímavější na něm je, že je v mnoha směrech hudebníkem. Byl jsem v pochodové kapele, byl jsem v pochodové kapele ten hlavní, hrál jsem na buben, měl jsem tu malou...

vířící věc. Quarterback pochodové kapely, co? Takže ve škole jsi určitě musel nějakou hudbu i skládat, viď? Jo, jedním z úkolů byla rozsáhlá skladba, která měla být ve stylu Bacha... Což jsem ale neudělal. Nazval jsem ji Serenáda pro Carrie Fischer a je v romantickém duchu Pucciniho. - Bach ani omylem... - Ne. Ne. - Nejlepší na tom je...

- Proboha! Portrét Carrie Fischer se strohým pánským sestřihem. A právě tohle vám teď zahrajeme. A jak to uděláme? Vzala sis snad s sebou nějaký hudební nástroj? Moment... Výborně! Tak odkaz na Mary Poppins se ti moc nepovedl. Jako pytel... mělas sáhnout.... - Výborně! - Radši pojďme hrát. TOM LENK S FELICIOU DAY ÓDA NA CARRIE FISHER Díky, Tome, že jsem mohla přijít a zahrát si tebou.

- Byla to sranda. - Jo, snad si to někdy zopakujeme. - Už můžeš jít. - Já vím. A ještě Otázka, co stojí za zvážení. Ta je dnes od Whitney a zní: Kdybys byla akční figurkou, jaké tři věci by byly v balení s tebou a proč? Drahá Whitney, ačkoliv mě kvůli klaustrofobii děsí představa plastového obalu, hypotetická odpověď je následující: Zaprvé bych měla malý notebook, pochopitelně!

Pak malý cupcake, protože je to rozmařilé a ještě bych chtěla malého zvířecího společníka. Vždycky jsem žárlila na My Little Pony a zároveň jsem nechápala, na co by poník potřeboval psíka? Nicméně, já bych chtěla sovu. Žádnou jsem ale nenašla, takže beru malého děsivého orangutana. S pozdravem, Felicia. Děkuju všem za sledování, uvidíme se příště.

Odebírejte prosím, pro mě to něco znamená a vy to máte zadarmo. Ahoj!

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trochu nesouvisející otázka, kdy a jak se objevil Tom Lenk v HIMYM ? Nějak ho tak nedovedu zařadit ..
Felicia rocks :)

180

Odpovědět

není to ten z epizody The Three Hackmigos? :-)

180

Odpovědět

Nevím proč, ale přijde mi, že tady má děsně nepříjemný hlas. Jestli to je tím jak přehrává nebo nevím. Jak jsem měl rád její první serie z hraní wow, tak z tohohle mám pupínky.

182

Odpovědět

Neviem ako vám, ale mne príde Felicia ako dokonalá žena :) Je vtipná, krásna, geeky, hraje na husle a je očividne inteligentná. Čo viac si priať ? :) Už len aby viac varila :) :D

194

Odpovědět

Tak housle v dnešni době zrovna moc lidi neposlouchá takže tohle nebude jedna z věci co by si každý přál :D A greeka taky uřčitě jen tak někdo nechce.

1817

Odpovědět

poprvy jsem to nepoznal ale ted mi doslo ze je to andrew z buffy -_- :D

191

Odpovědět

Jako baba je to luxusní, ale opravdu mi to nepřijde nějak extra zajímavý....

197

Odpovědět

Čemu se divíš? Dřív lidi četli Platona, Ovidia, Voltaireho nebo Komenského aby se něco dozvěděli, a dnes ze stejného důvodu sledují vlogy Felicie Day. Doba jde pořád dopředu po cestě poznání a na jejím konci je obří nemytá p***l.

189

Odpovědět

jenom u ni mam trochu strach s tvorbou vitaminu D...takova bledulka..mela by si nekdy ''jit hrat ven'' if u know what i mean :D

193

Odpovědět

Náhodou jako kontrast k těm jejím vlasům je to dokonalé :D

190

Odpovědět

Já bych chtěl být tak bledý, ale i když ven když je teplo nechodim, když nemusím (bohužel chodim do práce takže tam jsem stejně každy den) tak pak je to těžke :(

180

Odpovědět

Moc hezké. :)

198

Odpovědět

jako číst si deníček třináctileté holčičky...vážně zábava k popukání

1/10 tentokrát.

1857

Odpovědět

ona je rozkošná...:D

1913