Felicia Day řídí bagrThe Flog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:244
Počet zobrazení:4 519

Název mluví za vše. Snad jen poznámka "Vaginal Fantasy" je knižní klub, jehož je Felicia členkou a zakladatelkou. Asi tušíte, co dámy po večerech čtou...

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Zdraví vás Felicia Day, vítejte zpátky u Flogu. Mám na sobě tohle tričko... Jsem ráda, že jsem konečně zpátky. měla jsem otravu jídlem, dvakrát! Nemám, co se jídla týče, ten nejlepší úsudek. V Londýně jsem pila Pimm's a jedla podezřelý hrášek a v Mnichově lasagne z pekárny.

Zato jsem jela Autobahnem skoro 200 kilometrů za hodinu! Strašná sranda... Teda, je to strašně nebezpečné! Ale vím, že jste se těšili, takže tady je dnešní Parádní pětka. Číslo jedna je z mého výletu. Byla jsem v Düsseldorfu na konvenci s názvem FedCon, která je hlavně pro fanoušky Star Treku, ale ke mně přišla skupina dam s těmihle tričky... Vyrobily si vlastní trička knižního klubu "Vaginal Fantasy", mají vlastní německou verzi!

Jsem tak ráda, že šířím pornografii, lásku k romanci a brakové literatuře i přes hranice. Úžasné. Jaký to odkaz! Díky. A když už mluvíme o Vaginal Fantasy, tak číslem dvě je kniha "All Spell Breaks Loose" od Lisy Shearin Jde o jednu z mých oblíbených sérií kombinujících magii s romancí. Taky jste si mohli všimnout, že ji čtu v The Guild videu Game On.

jde o poslední díl série a rozhodně nezklame. Ani přední strana není tak špatná... No dobře, ty kamaše jsou otřesný a vypadá to, jako by prděla magii. Je k dostání i pro Kindle. Zatřetí: hráli jste někdy Ultima Underworld? Pamatuju si, jak jsem ji načítala a zírala na to, že hraju z perspektivy postavy! Hrát takhle? Vážně?! Úžasný! Legend of Grimrock je návratem k tomuhle typu her, a navíc v ní plníte úkoly, které kromě rukou procvičí i váš mozek.

jestli si kvůli Diablu III zaděláváte na karpální tunel, bude to vítaná změna. Mám čaroděje a taky mnicha, protože hraju s bratrem a čekám na něj, takže nechci hrát bez něj a proto pak hraju za druhou postavu... nedávno jsem našla tuhle skvělou žlutou věc a... Zpátky k tématu. Číslem čtyři je zajímavé album založené na hiphopové hře pro jednoho herce o starověkých klasicích. Umělecký, co?

Byby Brinkman v Remixovaných Canterburských povídkách rapuje o Gilgamešovi, Beowulfovi, Canterburských povídkách a mnoha dalších. Nevím, jak to dobře popsat, ale Beowulf v jednom momentě říká: Jsi moje plecha a já jsem tvůj velkej pes... Ne, moment. Jsi má blecha, ne jsi blecha... ne, má blecha. Jsi blechou a já velkým psem, poškrábu si koule jako *** spár tvý matky. Ne, poškrábu tvoje koule, tebe koule... cože?! Mými *** spáry.

A nakonec tu máme webový komiks s názvem Critical Miss, na který mě upozornil Adam Rahmi. Komiks je o osudech Erin Stout, která bloguje o videohrách, a po úrazu hlavy, kolem ní ožívají postavy z těch her. Taky se kolem ní dějí další, skutečné věci, protože je tak trochu ***. Miluje Mass Effect, takže bychom si rozuměly. Jdeme na segment, kdo by mě chtěl vidět řídit buldozer? Nikdo?

No a co! ŘADA DOVEDNOSTÍ Jsem v Dig This, kde se naučím, jak řídit buldozer. Takže jsem v Dig This s Jerrym, který mě bude mít na povel co se ovládání stavebních strojů týče, že? Přesně. Když jsem byla malá, brácha si s malými verzemi tohohle hrál, ale tohle si nikdy nezkusil, takže...

Budeš řídit bagr o hmotnosti 18000 kilo, budeš tady uprostřed, kde není nic, do čeho bys mohla vrazit a budu tě navigovat veškerým ovládáním. Budu ti doslova říkat: "Felicio, pravou ruku dopředu, pravou zpátky, levou rukou doleva, levou rukou doprava." Projdeme si veškeré ovládání a pak tě nechám jen tak se s tím vyblbnout a dostat se do toho. Dvakrát jsem neudělala řidičák...

jen abys věděl. - O 10 MINUT POZDĚJI - Uprostřed máš dva ovladače a každý z nich ovládá jednu dráhu. Vidím stopy po obavách, ale neboj... Jsem trochu nervózní, protože... fajn, jdeme na to. Otoč doprava a je to, jako u auta. Fajn, ze všeho nejdřív dáš pravou ruku na joystisk, kterým pěkně pohneš směrem dozadu, pěkně pomalu a plynule.

- Pomalu.... Proboha! - No vidíš! - Proboha. - Výborně. - Proboha. - Ještě kousek a přestaň. Mohla bych být kybernetickým robotem bojujícím proti lidstvu. A teď se zrovna protahuješ, co? - Jo. - Paráda. Proboha! Přesně takhle se točím na svojí židli... mínus milion. Tahle část mě baví.

- Počkej, až začneme s tou kupou. - Dobře. Líbilo se mi to zamávání, jdeme kopat? Jsem připravená kopat. A nabírám, nabírám! - Tak, teď se zastav. - Dobře. Půjdeš pravou rukou dozadu, k sobě. - A drž směrem ke mně. - Ano! Zastav tak půl metru nad zemí, nechceme moc vysoko. Fajn, to stačí. Pak se otoč tímhle směrem a vyklop to někde blízko.

- Jo, tam to stačí. - Tady se mi to líbí. Koukni na to! Co?! Tohle je to nejlepší, co jsem kdy v životě dělala. Pěkně dolů, dolů a za ni... A stačí. - A jsi tam. - Jo! Máš ji, takže budeš zvedat přímo nahoru. - A asi už chápeš, co je v plánu.

- Jo. Otočíš se a přejedeš k té kupě tamhle. Trochu dolů. No vidíš, teď ti stačí ji tam jen postavit. Výborně, ještě ji trochu postrč. Fajn a teď ji nepouštěj, protože... - DRUHÝ POKUS - Ještě kousek. Trochu výš, pravou rukou zpátky. Jen ji teď neshoď.

Ano! - Mám odsud hloubkovou percepci asi... - Není ideální. - 5 %? Tak co, dostaneš ho? A je to. - Přepadnu? - Ne. - Přepadnu, Jerry? Ne, jsi v pohodě. Možná trochu vpravo... Pěkně pomalu. No vidíš, asi... - Paráda! - Jo! - Paráda.

- Viděl jsi? Jasný gól do pneumatiky. - Jerry, asi jsem si našla nové povolání. - Bereme tě. Díky, Jerry. Ještě tě čeká odměna, dostaneš certifikát... - Vážně?! Tak jdeme! - Dobře. - Moc děkuju. - Není zač. Ta zlatá pečeť ti v životě rozhodně pomůže. Musím říct, že tohle bylo nejvíc zábavy za sekundu, co jsem si užila za dost dlouhou dobu.

A osobní riziko bylo minimální. Dneska budu před usnutím myslet na to, jak jsem se točila v bagru. - Šlo ti to skvěle. - Moc děkuju. Paráda! - Tak zatím! - Mějte se! A nakonec Otázka, co stojí za zvážení, kterou položil Faroguy: Kdybys byla superhrdinou, jakou bys měla schopnost, jméno a parťáka? Skvělá otázka. Milý Faroguyi, jednou jsem zkoušela jednu z těch superhrdinských pc her, ale vytváření postavy a nerozhodnost při tom způsobily, že jsem nikdy nezačala hrát.

Ráda bych ale mluvila všemi jazyky a byla neviditelná. Říkáš, že to jsou dvě schopnosti? Buď zticha! Moje jméno by těmihle schopnostmi bylo inspirované, možná... Invisalingua. Nebo taky ne. A za parťáka bych chtěla mrňavého mužíčka jménem Mrňavý muž, protože by se dostal tam, kam bych se já nevešla. Měl by mindráky ze svojí velikosti, ale později by se oženil s vílou! Tohle se píše úplně samo.

Můžeš se kochat přiloženou kresbu mně a mého parťáka. Jo, nestojí za moc, ale... sklapni! S pozdravem, Felicia Day. Tohle dokazuje, že vůbec neumím kreslit, ale pokud byste chtěli sdílet svou vlastní uměleckou interpretaci mě a mého parťáka, pošlete ji na Twitter na @geekandsungry. Ze všech zaslaných děl vytvoříme stěnu na Pinterest a také odměníme nejlepších pět cenou neurčité podstaty.

Bylo to moc vágní? Něco dostanete. Takže se uvidíme za týden. Ahoj!

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslím, že tenhle díl nezachránila ani svou rádoby roztomilostí, nebo jak to nazvat...Flog dobrý, ale dneska nic moc...

187

Odpovědět

tenhle Flog je poslední dobou to jediný na co vyloženě čekám:)

188

Odpovědět

v kterým pornu hraje?

184

Odpovědět

Camille Crimson. Není to sice ona, ale podoba tam je :D

181

Odpovědět

+PepekV obličeji jí, až na rezavý vlasy, podobná není, ale možná má podobnou pr... zadek :-D

181

Odpovědět

+PepekA podobně kouří...

181

Odpovědět

Tento Flog sa mi páči čím ďalej, tým viac. A Felicia Day tiež.

181

Odpovědět

Hrubéé :D

180

Odpovědět

na 00:17 má Felicia na sově tričko
na 04:27 by mohla bát kybernetickým robotem

Opravíte to ?

180

Odpovědět

Hotovo, díky!

180

Odpovědět

Přijde mi to nějaký čím dál víc trapný.. Felicia už není dle mého vtipná.

1834

Odpovědět

možná to má něco společného s tím jak přeskakujou episody.

188

Odpovědět

tak nemůže být vtipná pořád

183

Odpovědět

Nobody cares, ale kde je Barman vás nenávidí?!

1814

Odpovědět

Čo je to Aubahn? Autobahn je po nemecky diaľnica, nie je na nej obmedzená rýchlosť. Aubahn nie je nič.

181

Odpovědět

V jednom dílu The Late Late Show to rozebírali a byla to myslím i sexuální poloha :)

180

Odpovědět

+Pepekjj ale tu je možno provádět pouze v sedmičkové řadě BMW při stání u přejezdu.

180