AquamanFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:7 737

První trailer na očekávaný debut Aquamana je tu! Naváže DC na úspěch sólovky Wonder Woman, nebo opět zůstane ve stínu Marvelu?

Přepis titulků

Můj otec byl strážce majáku. Má matka byla královna. Ale život má své cesty, jak svést lidi dohromady. Jednoho dne bys mohl spojit naše světy. Koukejte! Arthur si povídá s rybou. Nech mě být! Udělali ze mě to, co jsem. Povolení vstoupit na palubu?

WARNER BROS. A DC UVÁDÍ Hledala jsem tě. Tvůj nevlastní bratr, král Orm, se chystá vyhlásit válku světu na povrchu. Jediný způsob, jak válku zastavit, je, že zaujmeš své právoplatné místo krále. Věř mi, já nejsem žádný král. Přemýšlení ti jde nejlíp, když vůbec nepřemýšlíš. To byla ta vůbec nejhorší povzbuzující řeč.

Možná by ses měl radši připoutat. Vítej doma. To je hustý! OD REŽISÉRA JAMESE WANA Můj bratr sestoupil z povrchu, aby mě vyzval na souboj o trůn! Říkám tomu naplácat na zadek. V PROSINCI Nejsem žádný vůdce.

Přišel jsem, protože jsem neměl na výběr. Přišel jsem zachránit svůj domov a lidi, které mám rád. Myslíš si, že nejsi hoden nás vést, protože pocházíš ze dvou různých světů. Ale právě proto toho jsi hoden. To bylo skvělý. Válka přichází na povrch. A já s sebou přináším hněv sedmi moří.

AQUAMAN - Jsme tu. - Co to děláš? Počkej, počkej! Neměla padák! Zrzky. Nejde je nemilovat. Překlad: marysol www.videacesky.cz 21. PROSINCE

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A kde sú plasty ? :D

130

Odpovědět

Tak to vypadá, že DC už to s filmama vzdali a hodili trojzubec do žita - a tohle dodělali jenom ze setrvačnosti. Takové šajze. Už podle traileru ani ne béčko, ale totální céčko nebo déčko. Škoda. Přitom animáky mají luxusní a aquamana mám rád a docela jsem se těšil.

73

Odpovědět

Očekávám menší podobnost s pěkným animákem Trůn Atlantidy (2015) a určitě bude tento Aquaman lepší než ten z roku 2016. :-)

10

Odpovědět

Myslím, že na to z akého prostredia hrdina vychádza a nato, že je to z dielne DC, tak sa mnohý na to pozerajú už vopred skepticky. Ale ja si myslím presný opak, vidím v tom lepšiu podívanú ako bola suchá Wonder Woman. Ak bude príbeh vťahujúci, tak CGI to nádherne doplní a ak tam nebude trápny nelogický dialóg medzi postavami, tak to bude snáď stáď za to a verím, že sa tento počin konečne vyrovná napr, Thorovi. A konečne to bude vyzerať ako z Marvelu. Nechám sa prekvapiť. Dávam do toho veľké nádeje a to mám rád z DC asi len Batmana a trošičku Green Lanterna.

22

Odpovědět

zlate devedesiate roky, ludstvo tupne, takyto brak , strieda dalsi cgi brak

28

Odpovědět

Aquaman sucks.
He sucks under water.

41

Odpovědět

Už teď sem mokrej z té postavy Mera :D

60

Odpovědět

Malá morská ku*da

72

Odpovědět

Jak by řekl Rajesh:

"Aquaman je trubka!"

90

Odpovědět

Aquaman sucks under water.

20

Odpovědět

Odkdy se dothraci nebojí vody která se nedá pít?

250

Odpovědět

Kdo by tušil, že natočí hraný film, kde jezdí na obřích mořských koníčcích. Už teď cítím hněv sedmi moří.

90

Odpovědět

Tohle už trochu přehánějí, to jim vážně nikdo neřekl že ten tmavý vizuál s hromadou CGI mišmaše kazí celý film ? V BvS to bylo hrozné, ten souboj v dešti byl otřesný. Wonder Woman vs Ares byla nejhorší část filmu a o Justice League radši ani nemluvím. Aquaman sice vypadá cool, jenže příběh bude asi obrácený Black Panther: Jason Momoa bude Michael B. Jordan. Předpovídám velký neúspěch a finanční propadák.

297

Odpovědět

10 milionov zhliadnuti za 1 den... nemyslim si, ze to bude prepadak (komercny).
Megalodon ftw...

73

Odpovědět

To jsou přesně kecy lidí co neznají ani jeden komiks a hltají jen komediální filmy od Marvelu.

513

Odpovědět

+EričekMáš pravdu, nečtu komiksy a líbí se mi filmy od Marvelu, ale víš ty co ? Radši se podívám na dobrý film, který se nedrží předlohy, než na špatný film který se předlohy drží.
Slyšel jsem i názory že Affleckův Batman je ten pravý komiksový, ale co z toho, když ten film stojí za prd.
Nolanovi Batmani se komiksu nedrží a jsou perfektní.

Jedinou výjimkou, kdy je film úžasný a snad do písmene se drží předlohy jsou Watchmen od Zacka Snydera, film byl skvělý, jen ten komerční úspěch nevyšel.

272

Odpovědět

+Eričekľudia chodia ale do kina pozerať film a nie komiks ... jaj pardón v tom určite neni rozdiel ....

20

Odpovědět

Zatím to vypadá spíše na souboj ve stylu Loki vs. Thor, jenže už prozradili, kdo je "hodný" a kdo "zlý". Trailer na Thora fungoval, protože vůbec neprozrazoval právě Lokiho úlohu; jen se dozvíme, že Loki je (taky) syn "nejvyššího" a Thor je v nemilosti "nejvyššího"....
(Thor - Trailer (OFFICIAL))

11

Odpovědět

Souboj v desti v BvS bol vrchol filmu, viac epické to už ani nemohlo byť, všade nemôže byť slniečko ako v súbojoch v Marvel, tento film si to vyžadoval aby slniečko nesvietilo :)

16