Shazam!Filmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:7 745

Po úspěchu Deadpoola dostávají prostor i další netradiční hrdinové. Tentokrát přichází na scénu Shazam, který ke svým superschopnostem přišel jako slepý k houslím. Nezbývá mu tedy než své schopnosti otestovat pomocí řady bláznivých pokusů.

Přepis titulků

Utekl jsi od pěstounů v 6 různých okresech. Dokážu se o sebe postarat. Až ti bude 18. Dej těm lidem šanci, protože přesně tu dávají oni tobě. WARNER BROS., NEW LINE CINEMA A DC UVÁDÍ Tohle je Billy Batson. Postarejte se o to, aby se tu cítil jako doma. Zdají se být fajn.

Ale neskoč jim na to. Po chvilce je to tu jako ve Hře o trůny. Kámo, jen si z tebe utahuju. Díváš se na mě a říkáš si: "Proč tak vážně? Postiženej kluk v pěstounský péči, co víc si přát!" Kdybys mohl mít jednu superschopnost, jakou by sis vybral? Všichni volí lítání. Víš proč? Aby mohli uletět od tohoto rozhovoru? Ne, protože hrdinové lítají. Copak, potřebuješ falešnou rodinu, která se tě zastane?

Hej! Omlouvám se. Běž, běž! Chyť ho! Uhněte z cesty. Billy Batsone. Volím si tebe... za šampiona. Haló?

Vyslov mé jméno, aby tebou mohly proudit mé schopnosti. Ale já vaše jméno neznám, pane. Shazam. - Jako vážně? - Vyslov ho! Dobře. Shazam? PŘÍŠTÍ JARO NEKŘIČ! - To jsem já!

Billy! - Co se to děje? Jsi jedinej člověk, kterýho znám, co ví něco o těch šílencích v obleku. - Můžu? - Jo, jasně. - Je to šílený, že? - Jaký máš superschopnosti? Superschopnosti? Kámo, ani nevím, jak se v tom čůrá. SUPER SÍLA 1. TEST Máš supersílu! Umíš lítat? LÉTÁNÍ 1. TEST Jsi v pořádku?

Proč nic neříkáš? POKUD CHCEŠ ZACHRÁNIT SVĚT Řekl bych, že tohle asi nezamaskujeme. - Tvůj telefon je nabitej. Tvůj telefon je nabitej. - Co to k sakru je? ŘEKNI Jsi padouch, že? KOUZELNÉ SLŮVKO Shazam! Pánové.

Jsi imunní vůči kulkám! Jsem neprůstřelnej. A vy jste mrtví. - Omlouvám se za to okno. - Dobrou noc! - Ale buďte rádi, že vás nevykradli. Zdravím, jak to jde? Jsem superhrdina. Překlad: marysol www.videacesky.cz SHAZAM! DUBEN 2019

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moment.... to je opravdu skutečný trailer? :O Já myslel, že je to nějaká parodie :D

21

Odpovědět

Moment.... to je opravdu skutečný trailer? :O Já myslel, že je to nějaká parodie :D

92

Odpovědět

žeby konečně DC film, který nebude jen dvouhodinová kupa nudy a klišé?

103

Odpovědět

takže keď je niečo vážne a bez infantilného humoru, tak je to klišé a nuda? waw...

43

Odpovědět

+mino87Vážný nemusí být nudný, ale DC prostě vážný filmy dělat neumí. Možná ani ty vtipný.

32

Odpovědět

+KohbaAnimáky jsou celkem v pohodě. Ale to i u Marvelu. Si pamatuju, jak jsem jako děcko ráno brzo vstával, abych v telce viděl Spider-mana.

01

Odpovědět

Vyzerá to ako nejaká amatérska napodobenina deadpoola. Bože ten DC svet natáča čím ďalej tým úbožejšie filmy.

516

Odpovědět

Mě to celkem zaujalo :):D

140

Odpovědět

Narozdiel od Aquamana, ktorý je proste len ďalší DC sranec s hnusnými CGI efektmi, tak toto je aspoň zmena. Bohužiaľ v trailery bol zatiaľ len detský obohraný humor. Porovnávať to s Deadpoolom je výsmech. Snáď to vo filme bude lepšie. Ten lacný vypchatý oblek je ale strašný hnus. Zachary Levi sa tu rolu ale možno hodí, pretože on je také prerastené skoro 40 ročné decko.

84

Odpovědět

Ten oblek vypadá tak děsně levně. Proč nevzali kostým Supermana, nepřebarvili ho a trošku neupravili na styl Shazama? Vždyť tohle vypadá jak porno verze. Ještě je strašně vidět, jak je to vycpané. Supermanovo je sice taky, ale je to mnohem víc uvěřitelné.

162

Odpovědět

kktina

37

Odpovědět

Vyzerá ako chlapčenská dvojička Arye z GoTu.

10

Odpovědět

Tohle se mi popravdě docela líbí, už jen jako fandu Chucka mě dostalo, že tam hraje. A celkově trailer vypadá zajímavě.

110

Odpovědět

no neviem moc som sa nenasmial, tie vtipy som uz niekde videl, vsetky

08

Odpovědět

Dokonce i někteří fanoušci Marvelu ví, že DC to prostě umí lépe se záporáky, ale ve filmech se zatím moc nepředvedly a to je hlavní důvod jejich selhání. A také je pravda, že ty scénáře byli fakt hrozné, i když v tom se často nepředvede ani Marvel.

150

Odpovědět

Že by někdo DC konečně řekl, že se můžou používat barvy a humor? Podle traileru to vypadá jako kombinace filmů Kickass a Velký (s Tomem Hanksem), tak to třeba vyjde...

220

Odpovědět

Key & Peele - Retired Military Specialist

Jsem jedinej kdo si myslí, že ten čaroděj vypadá jako jistý veterán z odkazu ? :D

140

Odpovědět

okamžitě mě napadl :D :D

30

Odpovědět

Ey. So jak chápem tak dc si nahodilo svůj ten jakože font pro komedie. Bo ten font písma aj barva je podobna jak u Suicide squad. Jo jako já se na to těším bo Suicide squad byl dobrej dost. Bych na to koukl asi hned teĎ znovu a Shazama si určitě zkouknu v kinosále bo to vypadá dobře i když jako v komiksech si nebudeme lhát to je trochu jiné že ano. A shazam nepusobí toliko komediálně ale to ani Suicide squad nebyl v komiksech tak vtipný no.

26

Další