WatchmenFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:4 966
V říjnu se můžete těšit na nový seriál HBO od Damona Lindeofa odehrávající se v alternativní historii, kde jsou maskovaní ochránci považováni za psance. Myslíte, že dopadne lépe, nebo hůře než Snyderův film z roku 2009?

Přepis titulků

Tohle je přepadení! Kdo jste? Kdo jsem? Kdybych na to znal odpověď, nenosil bych masku. Tví lidé věří, že je tento svět dobrý a spravedlivý. Že je všechno zalité slunečními paprsky. My na takové představy nejsme. Víme, že je to jen klam, kvůli kterému nevidíme svět, jaký opravdu je: Černobílý.

Brzy nás zachráníš. A my budeme šeptat... Tak. HBO UVÁDÍ Přesvědčili jsme sami sebe, že byli pryč. Ale oni jen hibernovali. Přišli si pro všechny.

Všechny policisty. Koordinované souběžné útoky na domovy tulských policistů. Takže si teď policisté zakrývají tváře a padouši neví, kde bydlí. A kdo by nechtěl tajnou identitu? NOVÁ PŮVODNÍ SÉRIE Lidé, kteří nosí masky, jsou nebezpeční. Měli bychom se jich bát.

Proč? Protože něco skrývají. Laurie Blake, FBI. Rozeznáte maskovaného poldu od samozvaného strážce? Ne. Já taky ne. Celé je to rozsáhlé a zákeřné spiknutí. Když vám o něm řeknu, bouchne vám z toho hlava.

Kdo jste? Možná, že... jsem Doctor Manhattan. Ten žije na zasraným Marsu. Mluvíš moc sprostě. Do prdele! Nic...

nikdy... nekončí. Teprve to začalo. V ŘÍJNU Překlad: Karolína www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Původní film zůstal věrný své předloze, a to až překvapivě. I proto se nesetkal s takovým zájmem jako jiné komiksové filmy, přestože jejich kvality jsou nesporné. O tom bylo napsáno už mnoho, viz hodnocení filmu.
HBO je schopné produkovat kvalitní seriály, o tom, že tento bude cílen na širší a mladší publikum asi netřeba spekulovat.
Podle traileru je děj nejspíš zasazen do dnešní doby, hlavní postavy (Blake apod.) už nejsou jenom bílí muži středního věku a Rorschachova role tady není zřejmá.
Pokud se ale nezanevřelo na základní myšlenky předlohy, bude to skvělá adaptace 30 let starého komiksu.
No uvidíme.

30

Odpovědět

Kafka Tamura mohu vám pochvalit jméno?

00

Odpovědět

Vočmánci! :D původní film byl naprosto parádní, prostě avangers pro dospělého člověka, tak snad tohle nebude jiné.

310

Odpovědět

budu tu všetky trailery z comiconu ??

00