Batman: TichoFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:5 021
Filmová adaptace úspěšného komiksu Batman: Ticho z roku 2003 se blíží. Premiéra je stanovena na 20. července 2019 a fanoušci si mohou zkrátit čekání tímto kratkým trailerem.

Přepis titulků

NÁVRAT BATMANA V NOVÉM FILMU DC UNIVERSE NA KTERÝ JSTE ČEKALI Takhle tancujeme už dlouho. Líbí se ti výhled? To jediné dnes uvidíš. Batman je tvoje nová klučičí hračka? Taky jednu mám. GOTHAM MÁ NOVÉHO PADOUCHA Nemůžu za to.

Donutil mě ovládnout Supermana. - Jak se jmenuje? - Říká si Ticho. JEHO IDENTITA JE ZÁHADOU Události v posledních měsících měly rozsah od Supermana k Jokerovi. Ty všechny rozhýbal Ticho. Nemůžu mít jeden klidný víkend? Jako kdyby všichni vylézali zpod koberce. JAK PORAZÍTE SOUPEŘE, Ticho ví.

Celou dobu je o krok přede mnou. KTERÝ ZNÁ VŠECHNA VAŠE TAJEMSTVÍ? - Tik tak, stopa chladne. Tohle je čím dál lepší. Ticho, Batmane. Ticho. BATMAN: TICHO Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

otrasné, neviem načo to robia s grafikou zo 60.-tych rokov. toto nesiaha Spiderverse ani po členky

07

Odpovědět

Srovnání grafiky se Spider-Man: Into the Spider-Verse? :D Nezlob se, ale to je fakt úlet. Rozpočet toho filmu byl 90 milionů USD. DC sice zveřejňuje rozpočty animáků spíš vzácně, ale hýbou se v rozmezí od 1 do 4 milionů USD (jen pro lepší orientaci, první Deadpool nestál ani 60 mil. USD). Takže ano, nepřekvapivě je tak propastný rozdíl znát, a to právě v grafice. Zkus se zaměřit spíš na kvalitu obsahu, srovnávat Spider-Mana s dobrými Batmanovkami je asi jako poměřovat foglarovky s Dostojevskim :)

101

Odpovědět

Pokud jsem tak přesný že dokážu na dálku odstřelit teňoučké lanko v pohybu, tak bych asi zamířil spíše na Batmanovo oko nebo na jeho vůbec ničím nekrytou tvář. Záporáci jsou vždycky tak strašně neefektivní... :D

71

Odpovědět

Odkdy se překládají jména/přezdívky hrdinů/záporáků? Krvácí z toho oči. Nebo je to podle nějaké ofc. cz komiksové distribuce?
L1ght = hanko v2.0 ??? :)

06

Odpovědět

To by ti krvácely oči i z překladu komiksové předlohy, viz třeba zde http://www.comicspoint.cz/batman-ticho-1-2-dil-jeph-loeb-scott-williams/d-72500/ :) A držet se originálního jména, pak bych zrovna u tohoto videa fakt nevěděl, jak pro neangličtináře přeložit slovní hříčku "Hush, Batman. Hush."

60

Odpovědět

+L1ghtTak jestli je to podle překladu komiksové předlohy (jak zněla moje 2. otázka), tak v pořádku. Vážně ho tam oslovují 'Ticho' nebo je to jen překlad v názvu? Příjde mi to nepěkné, ale nenadělám nic.

No je pravda, že Riddler byl (je?) taky Hádankář nebo Penguin - Tučňák.

Jinak "Hush, Batman" by nemusel být zase takový oříšek. Prostě "Huš, Batmane." :)

12

Odpovědět

To bude to s tím Pattinsonem?

29

Odpovědět

Nestraš :D Smutný krvesaj s prošlápnutou hlavou byl teprve oznámen pro další hraný film, na něj si ještě dlouho počkáme. Tohle je další ze série animáků, které produkuje DC úplně odděleně a Batmana namluví legendární Kevin Conroy.

Tyhle komiksárny mají trochu kolísavou úroveň, ale pár předchozích se vážně povedlo. Za mě jsou top asi Batman vs. Red Hood, Návrat temného rytíře a Gotham by Gaslight.

100

Odpovědět

+L1ghtJá bych ještě vyzdvihl Batman: Assault on Arkham, Batman: The Killing Joke a Batman: Year One.

50

Odpovědět

+emJo, všechny jmenované jsou taky fajn. Assault on Arkham byla ale spíš týmovka a jestli mi paměť slouží, dost se soustředila na Deadshota. Year One se snad nejvíce držel komiksové předlohy a tím pádem mu trochu chybělo něco navíc...a Killing Joke je totální kult, který ale celý stojí na závěru a ten zrovna u mě fungoval lépe v komiksu, než v animáku. Ale upsal bych duši ďáblu za kvalitní hrané zpracování, ten závěrečný parčík by se dal vyšroubovat až na hranici geniálního hororu.

10

Odpovědět

+L1ghtJá nestraším, odkudsi se to ke mně doneslo, tak se teď snažím zjistit, že to není pravda... dík

00

Odpovědět

Doporucim i Batman Ninja. Naprosto skvela animace a hlavne jedinecny prostredi, kam se batman neskutecne hodi. Jinak presne jak pisou L1ght a em. Jsou to TOP animaky, ktery kvalitou hrave strcej do kapsy vsechny hrane filmy. Paradoxne navzody tomu, ze jsou kreslene, maji dospelejsi pribeh, jak ty hrane. Tyhle animaky jsou zaklad pro kazdyho fandu Batmana

20