Justice League Dark: Apokolips WarFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:5 985
Animovaná divize DC Universe Animated Original Movies nelení a po nedávné premiéře kontroverzního a politicky až překvapivě nekorektního Superman: Red Son zveřejňuje trailer na novou týmovku Justice League Dark: Apokolips War.

Přepis titulků

Ligo spravedlnosti, čelíme zde existenční hrozbě planety. V NEJTEMNĚJŠÍ HODINĚ ZEMĚ Naší jedinou možností je zničit Darkseida. NOVÝ BŮH Poklekněte přede mnou. BYL VYPUŠTĚN Globální válka znamená, že všichni na Zemi jsou v ohrožení. FILM DC UNIVERSE Jste důvěřiví hlupáci.

Darkseid si s vámi hraje. Z HRDINŮ SE STANOU PADOUCHOVÉ Lidé si svůj osud zaslouží. Z NEPŘÁTEL SE STANOU SPOJENCI Vím, že mě nenávidíš. Ale nebyl bych tu, kdyby to nebylo nutné. Teď jsem zcela na vaší straně. NA KONCI ZAVLÁDNE SPRAVEDLNOST Žádné další plány.

Jen konání. Nemůžeme se vzdát. Liga spravedlnosti se nevzdává. Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dúfam že tento film bude aj v CZ dabingu inak budem sklamaný

00

Odpovědět

"kontroverzního a politicky až překvapivě nekorektního"
A to jako proc? Kontroverzni? Nope. Nekorektni? Nope. Proste normalni film.
FIlm dobrej, doporucuju.

20

Odpovědět

Kontroverzní ve smyslu diváckých hodnocení určitě, i přes slušné kritiky je průměr na imdb pouze 6,3 a sráží jim ho právě všemožné citlivky a snowflakes. Ta nekorektnost... Superman začíná jako jako učebnicový budovatel lepších zítřků a Stalinův poslušný pejsek, Luthor je naopak vykreslený jako přes mrtvoly jdoucí bezohledný kapitalista, (přesto nakonec klaďas), oba politické protipóly se průběžně vydatně fuckujou, z ikony moderního feminismu Wonder Woman je protekcionistická agresivní lesba, z Batmana gulagem traumatizovaný vraždící anarchista atd. Jasně, jestli pod slovem "nekorektní" vidíš nějakou prasárnu od Řezníka, ničeho obdobného se tu nedočkáš. Ale v rámci podobných animáků si tvůrci dovolili posunout laťku opravdu celkem dost :)

40

Odpovědět

+L1ghtpomilil si si filmy, hovoríš o superman: red son

00

Odpovědět

+trochu mimoPřečti si popisek videa a to, na co reaguje n]o

10

Odpovědět

"Apokolips war" ? Akože vážne? To po novom tvorí názvy filmov/seriálov v DC nejaký negramotný číňan?

04

Odpovědět

Apokolips je v DC univerzu domovská planeta jednoho z hlavních záporáků a název se poprvé objevil v komiksu z roku 1971. Takže ne, nejde o nový výmysl, ne, tvůrci filmov/seriálov v DC si název nevycucali z prstu a ne, autoři jsou původem z Ameriky.

40

Odpovědět

+L1ghtTrochu kritickeho myslenia, porozmyslat, zadat to slovo do googlu... nenapadlo ta to pred tym, nez si napisal komentar ?

02

Odpovědět

+L1ghtSorry, odpovedal som na "problém"

20

Odpovědět

Komiksákům vážně doporučuji mrknout na Superman: Red Son, závěr je sice proti předloze upravený dost divoce, ale i tak zajímavý kousek. Na poměry DC animáků to ukazuje prostředník doleva i doprava fakt celkem otevřeně :)

60

Odpovědět

prave stahujem, tesim sa :))

32

Odpovědět

Zac Snyder sa snažil ukázať prostredník všetkým tým ,ktorí majú radi komixové komédie aka Marvelfamilyparody movies. Bohužiaľ, keď Superman zlomil väz Zoddovi v Mos a Batman v BvS mordoval hlava nehlava kriminálnikov( viem jeho motiváciu vzhľadom na Robinov oblek s Ha ha Ha odkazom), tak rodiny na to nešli do kina húfne a kritici, ktorí dávajú plný počet všetkým marvelovským filmom, aj tým vážne zlým ako Black Kočka,tieto filmy kritizoval, tak to znamenalo Koniec temného a vážneho univerza Dc a dostali sme dúhové sklamanie v podobe Justice League...

11

Odpovědět

Red capes are coming, red capes are coming :)

21