Superman: Red SonFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:5 671
Co kdyby Kal-Elova loď nepřistála v Kansasu, ale v Sovětském svazu? Na tuto otázku příští rok odpoví animovaný film z dílny DC na motivy komiksu.

Přepis titulků

Podívejte, na obloze! Nic lepšího neumíš? Mimořádné zprávy ze Sovětského svazu. Příběhy o bytosti se schopnostmi daleko přesahujícími schopnosti smrtelníků. Jak jsem říkal, pane prezidente, rozumím vašim obavám, ale ubezpečuji vás, že Luthorova společnost to má pod kontrolou. Neviním vás za to, že se mě bojíte. Celý život vás učili, abyste se mě báli.

NA MOTIVY KOMIKSU V tomto světě vládne síla. STUDENÁ VÁLKA A ty jsi nejsilnější. SE ZAHŘÍVÁ Ze všech. SUPERMAN: RED SON Je jen otázkou velmi krátkého času, než západní Evropu pohltí, než si ji vezme sovětský Superman.

Pozor, Lanterni, je tady. HRDINOVÉ, KTERÉ ZNÁTE - Moc mě těší, velvyslankyně. - Říkejte mi Diano. - A jak mám říkat vám? - Superman. PŘÍBĚH, KTERÝ NEZNÁTE Myslíš, že mě zastavíš, Batmane?

A co teď? Teď zachráním svět. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sám doma tento komiks mám a je naprosto skvělý. Těším se

00

Odpovědět

Predstavte si scenar, kde by bol superman jediny superhrdina na planete Zem, bez externych vplyvov a supernepriatelov z inych planet. Nebojoval by teda vkuse s niekym, ale sustredil by sa iba na problemy ludstva. Fungoval by sam, bez vplyvu nikoho. Dokazal by vyriesit hlad, chudobu a vojny ? Dokazal by sa ubranit a odrazit utok, ak by sa proti nemu postavili supervelmoci ?
Mozno aj tuto temu aspon zhruba nacrtne tento animak. "Zhruba" preto, lebo v Damn Son, hmm sorry v Red Son figuruju aj ini superhrdinovia, a ma teda aspon naznak konkurencie.

19

Odpovědět

O tom je aj taký komiks ak ťa zaujíma

00

Odpovědět

On February 25, 2020, Superman: Red Son will be available to own in high definition and standard definition from select digital retailers including Amazon, the Apple TV app, FandangoNOW, PlayStation, Vudu, Xbox and others.

312

Odpovědět

Napisem vam tu datum vydania a mam za to 6 dislikov. Hmm, diky..."komunita"

25

Odpovědět

+i,m dumbZa to můžu já, já jsem Vám ty mínusy naklikal.

42

Odpovědět

+Kalousekpreco ? :´´(

14

Odpovědět

+i,m dumbProtože JÁ můžu za všechno

61