Krotitelé duchů: OdkazFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:5 370

Premiéra sequelu kultovní série Krotitelé duchů, tentokrát s podtitulem Odkaz, se blíží! Režisér s československými kořeny Ivan Reitman spojil síly se synem Jasonem Reitmanem a slibují vskutku napínavou podívanou, na kterou se můžeme těšit již v létě 2020 (premiéra v českých kinech by měla být 9. července).

Svobodná matka (Carrie Coon) přijíždí se svými dvěma dětmi Trevorem (Finn Wolfard) a Phoebe (McKenna Grace) na opuštěnou starou farmu v městečku Summerville. Dům, který jí odkázal otec, kterého nikdy nepoznala, v sobě skrývá mnohá tajemství. Kdo byl jeho tajemný majitel? Co ty divné jevy, ke kterým v okolí dochází? A jak to všechno souvisí s Krotiteli duchů?

 

 

 

 

Přepis titulků

Co vás přivedlo do Summerville? Upřímně? Máma to nepřizná, ale jsme úplně švorc. Jediné, co nám ještě patří, je děsivá farma v pustině, kterou nám odkázal děda. - Proč jsi mě sem vzala? - Za zábavou. - Co to je? - Nevím. Město, které neleží na hranici tektonické desky, netěží se v něm, dokonce ani hlasitou hudbu tu nemají, se z nějakého důvodu denně otřásá.

Pod stůl. Hned! Pamatujete to léto, kdy jsme umřeli pod stolem? Našla jsem to v obýváku. Páni! To je boží replika! - Replika čeho? - Pasti na duchy. Ducha nikdo neviděl 30 let. V 80.

letech to v New Yorku bylo jako v Živých mrtvých. - Táta se o tom nikdy nezmínil? - Mám jen mámu. Umřel mi děda. Podle mámy tu jsme, abychom probrali jeho harampádí. Tak počkat... Kdo jsi? V LÉTĚ Říkej tomu osud nebo štěstí nebo karma...

Věřím, že se vše děje z nějakého důvodu. No tak, zlato... Je tu sedadlo pro střelce? KROTITELÉ DUCHŮ: ODKAZ LÉTO 2020 Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě tedy trailer velice zaujal, rozhodně to vypadá zajímavějí než trapné pojetí z ženskými, místo toho aby natočili pokračování, tak poslali do světa trapnou napodobeninu z ubohými vtipy Tohle má alespoň nějakou atmosféru. .

30

Odpovědět

a já myslel že tam má hrát původní čtyřka,,, dneska teda už trojka no

00

Odpovědět

Podle všeho tam budou hrát Bill Murray, Dan Aykroyd i Ernie Hudson (zmiňovaná trojka) a také Sigourney Weaver. Akorát trailer jejich přítomnost nevyspoiloval :)

10

Odpovědět

Určitě mě to zaujalo víc, než trailer na ten bullshit co vyšel pár let zpátky a chtěl se blýsknout tím, že má hlavně ženský obsazení.

231

Odpovědět

Po té srágoře z roku 2016 by tohle konečně mohlo být důstojným pokračováním klasiky dětství husákovejch dětí.

211

Odpovědět

nič ma v traileri nepresvedčilo, aby som šiel na to do kina sr

59

Odpovědět

To bude dobrá blbost ... ale prachy z idiotů to vytáhne ...

58

Odpovědět

Takže půjdeš?

361