FPSRussia - Hrátky se čtyřtulkou

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:367
Počet zobrazení:5 347
Máte rádi zbraně a moderní vojenskou techniku? Pak budete jistě nadšeni z následujícího videa. Borec, který na YouTube vystupuje pod přezdívkou FPSRussia, otestoval nejmodernější vojenskou čtyřtulku a přinesl svoje zážitky. Posuďte sami, zda se vám budoucnost válčení líbí, či ne. V komentářích pod videem nám pak dejte vědět, jestli máte sami nějakou oblíbenou zbraň, o které byste se rádi něco dozvěděli.

Přepis titulků

Ahoj kamarádi, tady FPS Russia. Dnes tu pro vás mám něco speciálního. Tohle je prototyp čtyřtulky. Sice může vypadat jako něco, co jste už viděli, ale věřte, technologie tohohle zlatíčka nebude ještě dlouho k dispozici. Vlastně nemá ani technický název, takže jí budeme říkat Charlene. Nejdřív vám ukážu pár vychytávek, abyste pochopili, proč je tohle zbraň budoucnosti.

V příštích 10 nebo 15 letech bude tahle paráda skutečností. Představte si vymakanou vojenskou techniku, která bude pomáhat vojákům v boji a dostat do míst, kam sami nemohou. Charlene je něco úplně jiného, než jsem zatím viděl. A já už viděl hodně šíleností. Většina čtyřtulek na YouTube má velmi propracované pohyby. Žádná ale nemá automatickou zbraň s kapacitou 100 nábojů. Charlene dokáže létat rychlostí téměř 50 km/h až do výšky 400 metrů.

Stačí jeden profesionální Rus s vymóděným tabletem a je po vás. Tahle věc je sama o sobě dost působivá. Má v sobě spoustu vychytávek. Tou nejlepší je, že vidíte to, co čtyřtulka. Vidět z výšky před sebe je ta největší výhoda. Jakmile spatříte něco před vámi, možná se vám to tam nebude líbit. Pošleme Charlene nad kopec a uvidíme, co tam najdeme. Vypadá to, že tu máme nějaké zbloudilce.

Podíváme se na ně zblízka. Ne, ani jednoho z nich nepoznávám. Pojďme je sundat. To bylo boží! Mrkejte, jak se tomu chlápkovi kutálí hlava z kopce. Zkusíme něco dalšího. Už jste viděli, co umí Charlene na průzkumných misích. Teď ji pošleme na úkol, pro který byla sestrojena: vplížit se za šmejdama do jinak nepřístupných míst.

Vypadá to, že tady přátele si udělali párty, a nás nepozvali. Ještě že jeden z nich přinesl kanystr s benzínem. Naučíme tedy pány pohostinnosti. Ve stylu Charlene. Zombie teroristi vědí, co je zábava. No, byla to paráda, ale myslím, že jsme neodpálili dost věcí. Naštěstí má zlatíčko autodestrukční systém s výbuchem o dosahu přes 4 metry. Takže i když mě to mrzí, jdu tuhle věc zrušit.

Musím poděkovat mému příteli Jurijovi za zapůjčení téhle hračky. Dík, kámo. Doufám, že jste si to užili. Vypadá to, že nás v budoucnosti čeká pořádná sranda. Pokud nechcete čekat dalších 15 let, podobná hračka by mohla být v příštím Call of Duty. Díky za pozornost a jako vždy, mějte se hezky. Překlad: Axchoo www.videacesky.cz

Komentáře (62)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to teda skutečne nebo neni?
Pokud neni tak nepochybuju, že něco takove už stejně musí existovat

180

Odpovědět

prelozte dil se zbrani honeybadger :)

200

Odpovědět

Přijde mi, že jste vybrali asi nejhorší video od FPSRussia, co jste mohli. Teď si bude spousta lidí myslet, že si dělá jen tak srandu a že žádný zbraně nemá.

190

Odpovědět

Naprosto souhlasím. Když chcete zkusit zařadit nový seriál sem na web tak aspoň vyberte to co je rutinou na kanálu FPSrussia a ne tohle video, které bylo natočeno jako fake a podpoření hry COD. Tohle video je prostě vytrženo z kontextu celého kanálu FPSrussia a teď si všichni co ho neznají budou myslet, že je všechno fake.

191

Odpovědět

Realističnost zůstala za Uralem...

183

Odpovědět

Připomíná mi to ty létající věžičky z Bioshocku :)

183

Odpovědět

Kedysi chodil na discovery seriál o vojenských technológiách, zbraniach a vychýtávkach. Prezentoval ho taky plešatý Američan s tým klasickým "army" zápalom a dutou hlavou. Splietal nezmysli dve na tri a keď si to človek zosumarizoval tak to celé bolo : "AAAA, nová zbraň CDFZTDSNNVNDNLKS475405132145 z metrovými nábojmi a ktorá dokáže zabiť tisíce ludí.. hurááá. A má zásobník na 12 ton nábojov. WOOOW naši vojaci budú môcť oveľa efektívnejšie získavať ropu pre Ameriku.... A tu je bojová hlavica Shark-dragon-Eagle-raptor-otheranimals ktorá za sekundu vyhladí tisícky civilistov len pre to že tupcovi za monitorom v pentagone sa zrovna chce.
Toto mi príde rovnako, obohatené o ten hrozný prízvuk. Zachviľu budú zeleno-hnedý idioti strkať hlavice do hračiek a Borat sa nad tým bude odbavovať vo videu.

198

Odpovědět

A jinak si připadáš psychicky zdravý že?

181

Odpovědět

mě by zajímalo kde to bere ;) a kde na to bere :D

181

Odpovědět

Stáhnot si program na tvorbu animací není zas tak těžký..a ani nákladný :D

186

Odpovědět

překládejte nonfake videa a ne tyhle blbosti.. uděláte radost mnohem více lidem..

1813

Odpovědět

jinak zdravím překladatele a chválím kvalitu, přeloženo pěkně, ale výběr videa nic moc..

185

Odpovědět

Jsem pro takováto videa - nemusí nutně být jen od něj (i když třeba kácení stromu výbušnou střelou nebo zápalné střelivo z auto.Glocku se mi moc líbilo), ale obecně o zbraních - recenze, srovnání atd atd.

183

Odpovědět

Není to FAKE!! Já jí opravdu ovládal, přesně tendle model. A je to něco úžasnýho. Vážně!! A kdo si myslí že to je FAKE tak se plete.

1818

Odpovědět

Ha ha ha ha ha he he he he hi hi ha ha he he... and I thought my jokes were bad.

183

Odpovědět

U všech padlých andělů, už i tady je ten k***t? Nechápu jak z něj jsou všechny děti tak udělaný...

1824

Odpovědět

No protože v jejich očích je FPSRussia krutohustopřísnej a ovládali to v CODku :D:D:D

184

Odpovědět

nebylo by lepší než čtyřtulka spíš kvadroptéra ?

182

Odpovědět

kua :D obráceně

182

Odpovědět

+Hawliss... už ani nevim co píšu ... :D

183

Odpovědět

+HawlissObojí je správně. Někdy je to prostě jen o citu, co se tam překladateli víc hodí/líbí.

187

Odpovědět

+HawlissJá teda čtyřtulku slyším dneska poprvé, na rozdíl od kvadrokoptéry, která už je docela zaběhnutý pojem. Ale tak pár výsledků to na Googlu dává, tak může být. :)

180

Odpovědět

+Hawlisskvadrokoptéra je vhodnější název, jelikož se užívá i v military praxi

180

Odpovědět

No to nééééé!! :D :D Panebože vy tady máte i FPS Russia? :D Tohle je snad jedinej web, co mi dokáže vytvořit vážně upřímnej pocit na tváři :D Děkuju moc, sice je mi rozumět dobře a dívám se na YouTube, ale s titulkama je to vždycky lepší! Jste borci, jen tak dál. And as always, have a nice day!

186

Odpovědět

Super, díky.:) Klidně napiš, které je tvoje oblíbené video od něj, a my ho zařadíme.

182

Odpovědět

+axchooNo, mám rád pistole, takže video "My Top 4 Handguns!" by se mi moc líbilo, nebo jakýkoliv s pistolema.. Zajímavý jsou taky videa s nějakejma brutálníma sniperkama, s těma je vždy sranda :D Jinak samozřejmě výbornou klasikou je "MINIGUN" a nebo video, kde málem zabije sebe i kameramana :D - "DRD Paratus-18". Ještě jednou děkuji, snad mě vyslyšíte :-)

183

Odpovědět

+axchooJinak řečeno překládejte, co vám srdce radí, všechny videa od něj jsou aweosme :-)

183

Odpovědět

+axchoopřekládejte nějaká opravdová vojenská videa a ne FAKY omg!!

189

Odpovědět

FAKE jak sviň. Překládejte raději něco z kanálu Hickok45 pokud něco chce o zbraních.

1910

Další