Gameplay trailery z E3: The Last of Us 2, Ghost of Tsushima, Death Stranding

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:9 450

Sony nezklamalo a na herním veletrhu E3 ohromilo několika gameplay trailery, ze kterých jsem vybral pokračování postapokalyptického survivalu The Last of Us, úžasně vypadající samurajské dobrodružství Ghost of Tsushima a titul stále opředený mnoha otázkami Death Stranding, za kterým stojí otec série Metal Gear Hideo Kodžima.

Obzvlášť v případě Death Stranding se jedná o hru se spoustou nejasností a překládat některé pojmy, které dosud nebyly nijak vysvětleny, byl trochu oříšek. Chirální alergie v traileru nejspíš znamená alergii na zmiňované chiralium, ať už se jedná o nějaký prvek nebo samotné příšery (chyralický princip spočívá v asymetrii zrcadlového obrazu). DOOMS by podle všeho mohla být nějaká forma nemoci či nákazy.

Přepis titulků

MŮŽE OBSAHOVAT OBSAH NEVHODNÝ PRO DĚTI POUZE PRO PLAYSTATION SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT UVÁDÍ Tyhle akce nesnáším. To mi povídej. Tvůj otec se do mě dnes dost pustil. Co se stalo? Další přednáška o mých hlídkách.

"Sem nechoď, tam taky nechoď..." Je vtipný, jak se stará, když máš jít ven. To jo. Docela... Docela to rozjíždí. Vsadím se, že do dvou týdnů jste zase spolu. To nehrozí. Ona... Ona něco říkala?

- Snižuju to na týden. - Ellie! Ahoj! - Kdes byla tak dlouho? - Už jsem snad tady, ne? Dino. Jesse. Pojď. Nezapomeň, že za svítání vyrážíme, tak si odpočiň. Ano, pane.

- Kretén jeden. - No tak. Nezačínej zase. Fajn, mám na tebe velmi vážnou otázku. Smrdím moc? Jako hromada odpadků. Tak fajn. - Jaký to je? - Nechutný. Líbí se ti to.

Každej chlap v téhle místnosti se na tebe teď dívá. Třeba se dívají na tebe. Nedívají. Třeba na tebe žárlí. Jsem... jenom holka, žádná hrozba. Ellie...

Podle mě by se měli třást strachy. Zmrde. Do prdele. Prosím, nedělejte to! Ne! Poslouchejte... Co to... Do prdele! Ne, ne, ne!

Ježíši... Rozdělte se. Vlčice! Vlčice! Kurva! Kurva. Schovala se v trávě. Dávej bacha. Ethane?

- Co je? - Vlčice. Šla tudy. Sakra. Vrať se zpátky. Běž! Ty kryso! Zkurvysyne! Ethane! Vidím ji! Tady!

Tahle země je bez budoucnosti. Vidíš? Říkala jsem ti to. Měli by se třást strachy. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aj keď hry moc nehrám, tak na Death Stranding sa fakt teším. Je fajn, keď človek zabudne na realitu pri tak kvalitných hrách ako v tejto dobe vychádzajú

50

Odpovědět

První 3 a půl minuty celkem dobrý, zbytek nuda...

114

Odpovědět

Tsushima jako originálnější japonskej assassins creed? beruu

81

Odpovědět

Mne zatím z E3 nic nezaujalo. Pořádného fantasy RPG se dočkáme, asi až výrobci zjistí, že trh už je steampunkem a střílečkami na sto variant přesycen.

413

Odpovědět

no na E3 potvrdili aspoň TES VI takže se dočkáš tak 2020 :D

30

Odpovědět

+vlasy98Alespoň něco. Asi zkusím, alespoň Fallouta i když pochybuji, že to dohraji. My co chceme pořádnou magii hold máme slabý rok, nebo jsem něco přehlédnul?

41

Odpovědět

+HMTDPillars of eternity 1 a 2 nebo Divinity original sin 1 a 2. Poslední Fallout ani nezkoušej, jestli ti jde o RPG. Jen doufám, že v podobným duchu neudělají Elder scrolly.

Jinak souhlas. Je to slabota.

21

Odpovědět

+vlasy98Jo ale můžem očekávat že to "zprasí" jako Fallout 67 (jakože to bude primárně multiplayer)

10

Odpovědět

The last of us 2
Zatím to nejlepší viděné na E3

224

Odpovědět

Jenom mi tam chyběl Joel. :(

81