Conan na herním veletrhu E3CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 612
Počet zobrazení:15 433

Conan nedávno zavítal na herní veletrh E3, na kterém bylo hlavní událostí představení nových konzolí Xbox One a PlayStation 4. Vzal s sebou i kameru a vy se nyní můžete podívat, která konzole je podle Conana lepší a co všechno ho na veletrhu zaujalo...

Přepis titulků

Jsem v centru Los Angeles na E3, což je herní veletrh. Bude se tu udávat směr budoucího vývoje tohoto skomírajícího průmyslu. Děti totiž prý dneska mnohem radši čtou a chodí po lese, než aby hrály videohry. Tohle vám nikdo neřekne. Čekáte klobásovou párty, a přitom je to všude kolem samá kráska. Nechápu to! Zamiloval jsem se do tebe.

Tohle je Sarah Palinová budoucnosti. Ty boty jsou hrozně sexy. Podívejte. Navrhl je sám Wayne LaPierre, předseda Národní střelecké asociace. Na tomhle veletrhu nás čeká jedinečný duel. Xbox i PlayStation tu totiž představují své nové konzole. Celý herní průmysl nejvíc ze všeho zajímá, která z nových konzolí je lepší a jak asi vypadá nahá žena.

- PlayStation tu zastupuje Aram, říkám to správně? - Vlastně jsem Arám. - Arám. Jména furt pletu. - To nic. Já jsem Conán. Tohle je ta konzole? Ano, tady ji máte. Jak se na ní dá hrát, když je uložená ve skleněné krychli? Shrňte mi základní parametry. Co to umí? Kolik to má RAM a gigáčů? A k jakým portálům můžu přistupovat pomocí nejrůznějších grafikových rozhraní?

Celý systém je postaven na architektuře x86, pro kterou se velmi snadno vyvíjí. 8 GB GDDR5 je momentálně nejrychlejší paměť na trhu, a jelikož je paměť jednotná, vývojáři s ní můžou dělat, co budou... Tohle mi připomíná jeden podivnej sen, kterej se mi zdál, když jsem se přecpal mexickým jídlem a anestetiky. - Vás neznám. Jak se jmenujete? - Ricky. - A čím se živíte, Ricky? - Jsem spoluautorem téhle hry. Vy jste ji vytvořil?

Jak moc zhulenej musí člověk bejt, aby mohl tuhle hru hrát? Můžu to zkusit? Co mám dělat? Tyhle postavy hledají semínka a z těch se líhnou... - Z těch se líhnou drakové. - A na těch pak létají. Máte nějakou diagnózu od lékaře? Po týhle planetě chodím už nějakej pátek, ale nikdy jsem nebyl takhle spokojenej. Ani po šestitýdenní hluboké meditaci s Dalajlámou mi nebylo tak dobře. Dobrá, Aráme, sice nejsem odborník, ale i tak jsem přesvědčen, že nová konzole PlayStation 4 je tou nejlepší herní konzolí v dějinách videoher a nic se jí nevyrovná.

Vaše podpora pro nás má nevyčíslitelnou hodnotu. To není pravda. Chtěl bych 600 000 dolarů... v kovovém kufříku. - Toto je Larry, zástupce konzole Xbox One. - Přesně tak! Přesvědčte mě. Nevím, co si vybrat. PlayStation 4, nebo Xbox One?

Teď! My máme Kinect senzor, díky kterému můžete vidět tlukot vlastního srdce. - Jasně. - Ukáže vám, kde se vám v těle hromadí krev. Je to neskutečné. Já vám řeknu, kde se mi hromadí krev. Podle toho, co hraju. V tlačítkách ovladače je zabudovaná tzv. hmatová odezva, která zajistí vyšší citlivost při střílení a... - Rád jsem si popovídal. - Díky. Sice se nechám lehce přesvědčit, ale jste poslední, s kým jsem mluvil, a momentálně věřím, že je nejlepší Xbox.

- To mě těší. Xbox One? - Xbox One. Podle mě je to nejlepší systém. A to jen proto, že jste byl druhý v pořadí. Dobrá, tohle je PJ. Jakou hru mi tu teď ukážeš? - Ryse: Son of Rome. - Dobrá, jak dlouho jsi na ní pracoval? - Asi dva roky. - Tak to tě asi nepotěším. Ve slově "Rise" máš hrubku. Dobrá, teď mají namířeno do přístavu, který je v moci barbarů.

Momentálně je pro něj největší hrozbou stojatá voda. Bude v ní dost bakterií. Ne, právě mu vrazil meč zezadu do krku. Co to s váma je? Jak vás to napadlo? Musí to bejt realistický. Jo, jasně, tohle se ti v dětství stávalo běžně? Tohle je Josh Bridge... Mávat nemusíte. Výkonný producent hry pro Xbox One s názvem Dead Rising 3.

- Hádám, že tam budou zombie. - Jo, plno zombií. - Jak dlouho jste na té hře dělal? - Několik let. Je to výplod čisté lásky. Pečlivě jsem masíroval každou část těla zombií. Dobrá, takže jste úchyl. Co mu to visí na boku? To je na... - Malej svářecí hořák. - Aha, já myslel, že to má na táborák. - O co se teď snaží? - Dostat se pryč z téhle oblasti. Dobře.

Tohle je buď krev, nebo snědli před hoďkou všichni dost gaspacha. Má málo zdraví, takže musí něco sníst. Jo, ten hot dog bude určitě čerstvej. - Jen si dej! - Má ho z poličky. Jo, ležel tam jen devět měsíců. Srandovní by bylo, kdyby měla každá zombie v tý hře právníka. A pokaždý, když by člověk nějakou zabil, čekala by ho hromada papírování.

Mám za sebou dvě hodiny zabíjení, násilí a krve. Teď chci trochu potěšení, takže jsme u Nintenda Wii, kde závodí v kouzelném světě muchomůrky proti prťavým Taliánům a nikdo neumírá. - Já fakt zatáčím! - Jo. A jsem dinosauří mláďátko. Přesně tak. A jsme v cíli. - Já vyhrál.

- Vyhrál jste! Vyhrál jsem videohru. Vyhrál jsem videohru! Musím vyhrát, musím! Takhle jsem ještě nikdy v životě po ničem netoužil. A... Vyhrál jsem dvakrát v řadě! Všichni řeší... jestli je lepší Xbox One, nebo PlayStation 4.

Ale nejlepší je tenhle Mariokart. Jediná hra, kterou zvládám hrát. Jediná hra, ve který vyhrávám! Mám pro vás malé překvapení. Mám tu dabéra Maria, přímo tamhle! - Vy dabujete Maria? - To jsem já, Mario. - Bože můj. - A taky Wario, dejte si bacha! A taky Luigi, to jsem já! A malý Mario. To je tak smutný.

- Mluvíte i normálně? - Ano, mluvím. - Jak dlouho ho dabujete? - Dvacet tři let. - Jste ženatý? Ne, jsem svobodný. Snažím se zachránit princeznu, abych si ji konečně mohl vzít. Při randění je ten hlas určitě dobrej tahák, ale pak musí přijít chvíle, kdy vám začnou říkat, ať už s tím dáte pokoj. A já řeknu: "Princezno, srdce mi z tebe dělá..." A ona pak řekne: "Prosím tě, přestaň s tím. Náš vztah jde do kytek." A vy řeknete: "No tak!"

Musíte toho nechat. Sekněte s tím. Je to nemoc! Víte, že jste nemocnej? O tomhle se mi často zdá. Máme tu gejšu... A kdo jsou ty ostatní? To je fuk. Je mi jedno, co je to za postavy. Přísahám, že jsem úplně zapomněl, proč jsem vůbec tady. Myslím, že to souviselo s videohrama.

Veletrh E3. Sexy holky. Přijeďte za holkama. Jo. Díky.

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ve 2:03 — dyť je to obyčejná spermie.

00

Odpovědět

Ta holka z náhledu videa je prostě BOŽÍ!

2537

Odpovědět

prosím potřebuji pomoc 7:21 ta holka uplne vlevo já ji znám ale nevím odkud je nevíte někdo ? díky :D

196

Odpovědět

jediná co mě napada je Kristin Kreuk, vypadá podobně ale asi to nebude ona

191

Odpovědět

+Rhadesdíky :)

180

Odpovědět

z košíc :D :D ale podobá sa na tú z hawaii 5-o

180

Odpovědět

Tak už jsem to zjistil,jedná se o song od skupiny Tycho z nového alba které by mělo vyjít na podzim 2013 či na jaře 2014.

180

Odpovědět

tak tohle je snad lepší než všechny jeho recenze dohromady :-)

214

Odpovědět

No, má to na hraně s Tomb Raider recenzí...

223

Odpovědět

Cool! Snad jediná věc, kterou Kinect neumí, je ovládat nějakou pořádnou hru...

215

Odpovědět

Coooo? Tys netancoval ve StarWars Kinect? :D:D

216

Odpovědět

Conan to presne vystihnul, koho dnes zajima nejakej Xbox nebo PS 4 ? a za par let uz to nebude zajimat ani ty nejvetsi zabednence.

1922

Odpovědět

Řekl bych, že několik milionů to bude... a co bude teda za pár let zajímat ty "největší zabedněnce"? Očividně jsi ve svém :)

208

Odpovědět

+R3diNevšimnul jsis, že mobilní zařízení pomalu začínají určovat tempo místo konzolí? atím, že se z nich nyní stanou pouze PC v jiném obalu, si pod sebou oba tábory podříznuli větev. Protože z toho vedou 2 možný cesty jedná je že tu budeme mít novou konzoli co 2 až 3 roky a ta druhá je, že tohle je poslední generace. Protože trend hraní brzo začnou určovat mobilní zařízení a ne konzole. První vlaštovka, samozřejmě dosti nedokonaláa, je Shield od nVidie.

1826

Odpovědět

Teď vážně, co to znamená Ryse?

195

Odpovědět

Pravdepodobne to bude jmeno hlavniho hrdiny :)

195

Odpovědět

+DethroNo jasně, takové typické římské jméno...

206

Odpovědět

+DethroA kde jsi prisel na to, ze hrdina musi byt Riman? Muze sice bojovat za Rim, ale pochazet odjinud. Ale to bychom se takhle mohli dohadovat dlouho. :)

180

Odpovědět

Není to něco podobného jako Crysis?

191

Odpovědět

Nenechal ho ten chlap u Nintenda vyhrát ?? :D

203

Odpovědět

Hm, tak to je poznatek jak p***l... ale vidím, že spoustě vyližprdelkám to moc jasné nebylo. Smutné. :)

1988

Odpovědět

Tak tohle je hustokrutopřísný Conán.

1820

Odpovědět

Tenhle díl je opravdu povedej ! ´:D Nezná někdo tu hudbu kterou je podbarvena nějakých dvou minut a taky konec videa, dík.

182

Odpovědět

Nevíte, jak se jmenuje ta první hra co hrají? Nejde mi přečíst nápis nad ní...

196

Odpovědět

Hohokum :D

182

Odpovědět

+Shablagooči HOHO CUM

201

Odpovědět

Conan: Electronic Entretainment Expo..
Já: Jó, tak proto se to jmenuje E3...
:-D

2518

Odpovědět

Presne to som si povedal aj ja :D

199

Odpovědět

super video :-) za desat

192

Odpovědět

Tady musím dát 11/10 :D

207

Další