Conan recenzuje hru WWE 2K14CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 007
Počet zobrazení:10 747

Toho posledního, koho byste asi očekávali v ringu nabušených wrestlerů jako The Rock nebo John Cena je právě Conan O'Brien. A přesto se tam díky mlátičce WWE 2K14 dostal a kupodivu to nedopadlo vůbec zle, tedy pokud pomineme teatrální nástup a antisvalnatý vzhled Conanovy realistické postavy.

Přepis titulků

BEZRADNÝ PAŘAN S CONANEM O'BRIENEM Ahoj, tady Conan O'Brien s dalším Bezradným pařanem. Dneska budeme hrát WWE 2K14. Znovu mě doprovodí Aaron Bleyaert. Byl propuštěn před dvěma lety, ale pořád se tu zdržuje. - Jak je? - WWE 2K14 právě vyšla. Moc se těším, nikdy jsme totiž mlátičku nehráli. - To ne, na to si nepamatuji.

- Fakt se těším. - To je hymna? Ano. Povstaň. Co je to s vaší generací? Proseděli byste národní hymnu? Teď si můžeš vybrat postavu, mají tady všechny zápasníky. Triple H? Spoustu z nich jsem potkal a za ty roky vyzpovídal. Titus O'Neil... Tenhle vypadá jako mix Louise C.K.

a Barta Simpsona. Sheamus, toho znám. - Byl hostem v pořadu. - Jo, ten tady byl. Budu hrát za Sheamuse, protože je Ir jako já, a líbí se mi, jak se neobtěžoval opálit se. Můžeš vypnout tu hymnu? Svoji zemi miluju, ale tohle opakování je peklo. Bohužel, nemůžeme zaplatit žádnou jinou hudbu ve hře. Takže se to opakuje, protože je to jediná hudba, kterou si můžeme dovolit?

Perfektní. Mohlo mi to dojít podle seslí, na kterých sedíme, a místnosti, kde natáčíme. Je to stejná místnost, kde zastřelili v Mafiánech Joea Pesciho. Fajn, jsi Kane. Výborný teď je, že má každý wrestler vlastní nástup. Jo, to jsem já. Kane!

Zrůda Kane se plíží k ringu démonickými kroky. Plíží se k ringu démonickými kroky? To nejsou moc dobrý hlášky, démonickými kroky se nechodí. To je jeho právník? Kdo je ten chlápek v obleku? Tady je můj týpek. On nosí spodky od dámských bikin? Co to má na sobě? Právě byl u dermatologa, všechno je prý v pohodě, nejsou rakovinné, jsou to jen pihy. Ovládání je trochu těžší.

- Pohybuješ se touhle páčkou. - Chodím touhle páčkou. Pak mě můžeš čapnout áčkem nebo béčkem. Červeným nebo zeleným. Je ti jasný, že budu jen náhodně mačkat tlačítka? Děláš to už dva roky a já vždycky jen náhodně mačkám tlačítka. Jestli chceš vycouvat, tak pravým přepínačem. - Vycouvat z čeho? - Od útoku. Já myslel "rozmyslet si rozhodnutí recenzovat tuhle hru". To bych ho zmáčknul hned.

Moje postava bude jen tak chodit okolo. Koukněte, jen se obhlížíme. Nevypadá, že zešílel? Koukněte, jsem jako magor z metra, kterej máchá okolo sebe. No vidíš... Slušný. Víte, co mi právě došlo? Má na zadku katolickej kříž. Heimlich.

Koukám, žes měl kuře. Pěkně. Máš promakaný chmaty. Proč asi... Mačkám to náhodně. Mačkej tlačítka. - Vždyť to dělám. - Ale rychle. To je ono. Co se to děje? Máme orgasmus! Je po tobě! - Jsi mrtvej?

- Jo, chytils mě do kravaty. Že to bylo erotický? Viděls to? Koukni.. Jedna ze skvělých věcí na hře je, že si můžete navrhnout vlastní postavu. Tvrděl jsem makal na své a to jsem já. Tloušťka nohou a množství svalů odpovídá. Chybí zadek. Mrtvolná barva kůže souhlasí. A koukněte na tu absolutní existenciální beznaděj. To jsem já, tak hrajeme.

- Dobře, jdeme do toho. - Co kdybys byl The Rock? Líbí se mi, jak se Rock tváří stylem: "A co jako uděláš?" Já si zase myslím: "Proč jsme na týhle planetě?" - Budeme pro změnu zápasit v Infernu. - Co to je Inferno? V Infernu je oheň a protivníka do něj musíte natlačit. Rock říká: "Cítíte, co tu pro vás Rock vaří?" Jaká by byla tvoje hláška? Cítíte to? To jsou moje gatě, mám strach. Hele, už jdu.

Ano! To je trapas. Takovej debil. Překvapuje mě, že mě nezastřelili. Rock vypadá celkem vyděšeně. Už to tam hoří. Všech mých 46 kilo. Líbí se mi, jak je ta hra realistická, protože bych Rocka absolutně zmasil!

To je šílený. Už válím! Proč se nespálil? Musí používat nějaký samoanský olejíček. Spi sladce, Rocku. Teď tě převalím. Užij si plamínky. Tohle je nejmíň elegantní způsob, jak někoho zabít.

Svalit ho do ohně. Užij si plápolavé plamínky, až tě do nich svalím. To ne! Ano! To jsem já po každý show. Jak bys to ohodnotil? Dobře, WWE 2K14, grafika byla vážně dobrá. Myslím, že je to výborná hra, ale jen pouze tehdy, když hrajete za Conana.

- Je to výborný zápasník. - Úžasnej. Vidíte jeho ksicht a chcete mu vážně naflákat. Opravdu uspokojující. Tady je moje hodnocení. Kdyby špatná hra... znamenala tohle. ŠPATNÁ A dobrá hra znamenala tohle. DOBRÁ Dal bych té hře...

Takže vážně dobrá. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyz uz si myslim, ze me ta jeho stupnice nemuze uz nicim zaskocit, tak omlati 2 zidle o svyho partaka :D

650

Odpovědět

Po neskutečně trapném vystoupení Conana vs. Travolta přichází opět to v čem je nejlepší - 10/10 pobavil moc Conan ve hře :D:D

360

Odpovědět

je až neskutečné jak byly ty pohyby přesné v té hře, věřím tomu, že ten jeho příchod by přesně takhle vypadal... dál nevím :D

340

Odpovědět

To jsem rád, že Conan už není na Aarona zlý.

1310

Odpovědět

som dočital tvoj koment sekundu pred tým než oňho rozmlátil stoličku :D

274

Odpovědět

Ten rozhovor se Sheamusem je brilantní, sice je rok a půl starý, ale i tak to stojí za přeložení ;) https://www.youtube.com/watch?v=qC6muIgkTU0

91

Odpovědět

sleep well rock now i roll you :DD pre tích, co nevedia napodobnoval Mr. bean-a(to video kde pouzil mr. bean ten prizvuk je aj tu na Vč). Inak ten koniec bol super ako vždy :P

57

Odpovědět

Tohle video je docela... sakra, nemam po ruce nikoho, koho bych praštil židlí :(

252

Odpovědět

Sleep well Rrrock. Now i rrrroll you :D

942

Odpovědět

Now I roll you. :D

512

Odpovědět

Chudák Aaron vždycky dostane na budku a na konec ještě těma židlema:))

951

Odpovědět

ta grafika byla otřesná :D nejvěrohodněji tam vypadal asi fakt jenom Conan.

2166

Odpovědět

Moje dnešní první upřímné zasmání, tohle se povedlo :D Tady vypadá Conan, že je celkem ramenatej, hm :D (myslím živého Conana).

322

Odpovědět

Strašně se mi vždycky líbí, když Conan používá nějaký přízvuk :D

1240

Odpovědět

Teda ta grafika to je tak 5 let zpátky ne?

1285

Odpovědět

A co čekáš, když je xbox 360 je starý téměř 10 let?

489

Odpovědět

Spolu s Tomb Raider asi jedna z nejlepších Conanových recenzí. :D Ale hlavně se mi líbilo, že aspoň jednou si to docela dával :D

1136

Odpovědět

Takhle to dopadá, když hraju s přítelkyní Street Fighter/Mortal Kompat/Wrestling atd. já tam chci jet svý komba a ona náhodně mačká tlačítka :D kdopak asi vyhrává :D ONA! :D

1361
Další