Conanova návštěva herního veletrhu E3 2014CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 226
Počet zobrazení:15 689

Bezradný pařan musí být v obraze, musí vědět, co se hraje a co se hrát bude, vyzkoušet nejnovější virtuální technologie a snažit se okouzlit zástupy hráček. Conan prostě už jiný nebude.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jsem na E3 2014 v centru Los Angeles. Tohle je herní a technologická událost. Představí se tady všechny hry, které tak bedlivě očekávám. Hry jako... Sunset Overdrive. To je hra, na kterou se moc těším. Také... Project Morpheus je můj oblíbenec, toho se nemůžu dočkat. High Road Warriors jsou hra, kterou... Hyrule Warriors!

Jsem opravdu... rád, že jsem tady. Ahoj, jak je? - O čem že ta hra je? - O dvou zamilovaných duších, které spolu nemohou být. Jednu duši znázorňuje ryba a druhou znázorňuje pták. To je tak krásná spirituální hra. - Žádný vraždění a zabíjení? - Žádná krev. Je to opravdu romantický, pohlcující a meditativní zážitek.

To si nikdo nekoupí. Teď jdu omrknout novou hru na Xbox One - Sunset Overdrive. - A ty jsi hlavní strůjce toho všeho? - Jsem vedoucí vývojář. A taky amiš. Jsi jediný herní vývojář z řad amišů. Ta hra je vyrobená ze dřeva... a domácího másla. Celý svět je interaktivní, takže všude můžeš pobíhat, poskakovat a různě bláznit po hřišti, kterým je tohle město.

Po drátech byste se klouzat neměli, už jsem to zkoušel. - Nešlo ti to? - Ne, a navíc jsem teď impotentní. Jednoruký drak. - Zapálíme ho. - Já ti povím o "jednorukým drakovi". Pomáhal mi celou střední. Král Havěti už příchází. Není nijak nadšený. Musíme mu sebrat tu korunu. - Proč potřebujeme tu korunu?

- Jedna z našich spřátelených skupin přežila, protože jde o larpery. Live action role-playing. Znáš tyhle lidi? Takoví ty, co si hrají na kouzelníky v parku. - Ano. - A oni... - Nejsi taky larper? - Nerozuměl jsem... vůbec ničemu, co tady celou dobu říkáš. Je tady nová hra s názvem "Buzerace Kevina Spaceyho". Řve na vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jsem tady s Danem který mi ukáže, jak hrát...

- Forzu. Je to "Forza"? - Je to Forza. Než se to načte, povím ti něco o trati. Má 26 kilometrů, jde o Nürburgring v Německu. Oslavujte velkolepou republiku! Ukovanou z železa. Očistí nás svojí krví. Teď si zahraju Project Morpheus na PlayStation 4. Tohle je Antoine. Pojedeš dolů strmou ulicí na kolečkových saních a aby byl ten zážitek pohlcující, položili jsme tě na sedací pytel.

Vy jste si teda řekli, že hraní her v sedě na gauči bylo na hráče až moc. Chcete, aby se váleli na vaku. Project Morpheus jsou virtuální brýle pro PlayStation 4 - a budeš v nich jezdit na kolečkových saních. - Takže nepotřebuji ovladač? - Ne. - Ano! A jak to budu ovládat? - Budeš řídit hlavou. Tohle je tedy fantastická poloha. Výborně mi to podpírá záda. Je to velice kvalitní pytel.

Můžu se do toho vymočit? Říká se, že se do toho můžete vymočit nebo vykálet, a nic se tomu nestane. Je to pravda? Pro tebe cokoliv, Conane. Tak jo, jdu do toho. - Dám ti to na hlavu. - Dobře. - Už vidíš virtuální obraz? - Jo, už ho vidím. Panebože, to je úžasný. Konečně mám mužský nohy.

- Může se stát, že tam pojede auto... - Tam budou jezdit auta?! - Přesně. - Proč by tady měla jezdit auta? - Zvýší ti pak rychlost. Tady by auta jezdit neměla! Snažím se tu sáňkovat! - Nalevo pojede náklaďák, který můžeš podjet. - Můžeš podjet náklaďák? Podjel jsem náklaďák! Kde jsi, Antoine?! - Jsem v realitě... - Drž mě za ruku, Antoine! Doprava!

Bože můj! Jsi v cíli. Mám rád tenhle svět víc než ten, ve kterém jsem. Je to dovolený? Antoine, říkals, že jsem tady sám, že jo? Ve virtuální místnosti jsi jenom ty. Ale co skutečná místnost? Tam na mě nikdo nekouká, že ne? Ani ne, koukají jinam.

Fantastický. Antoine, máš tu nějaký olej nebo mast? Právě jsem potkal tohohle kluka Glenna. Glenne, vůbec se tady nikomu nepodobáš, vypadáš, jako bys vyhrál taneční soutěž. Co se děje? Co jsi zač? - Jsem elektrikář, nevím, jestli je to dobře... - Ty jsi elektrikář? Jen se na sebe podívej. Máš zvednutej límeček, ofinu, řetízek. Tohle mi vůbec nepřipomíná E3.

Vypadá to, jako bys tady prodával kokain. Hodně kokainu. Zdravím vás! O tomhle jsem snil na střední každou noc. A teď se to vyplnilo! Fantastický. O jakou jde hru? Je úplně jedno, o jakou hru jde.

Hej, holky, budu hrát Legend of Zelda, co na to říkáte? Kdo chce hrát se mnou? Tak pojďte! Co mám dělat? Vyber si jednoruční meč, nebo ohnivou hůlku. Vyberu si "ohnivou hůlku". Nevím, proč je to vtipný. Tak jdeme na to.

Už na vás jdu! Tenhle sr*č mě blokuje. Ohnivá hůlka! Přesně tak. Zvládli jsme to! Ne, počkejte... Když si s někým plácneš, nemůžeš ho chytat za ruce. - To vy jste mě chytil.

- Chytils mě ty, pusťte záznam. Holky, dneska jsem si to na E3 užil. Pokud máte zájem, ukážu vám tu nejlepší věc, jakou jsem tady dnes viděl. Chcete? - Rozhodně. - Tak pojďte. Neleží se na tom výtečně? Užívejte si to. Uvolněte se, zakloňte hlavu... Prostě... Není to... - Je to super.

- Už dlouho jsem se takhle neuvolnil. Je to fantastický. Je tu někde Glenn? Chci, abys mě sledoval, jak tu ležím s těma holkama. Prostě se dívej. Komu to přijde úchylný? Zvedněte ruku, komu to přijde divný. - Proč mi to nepřijde úchylný? - Tobě taky ne. - Glenne, proč ti to nepřijde divný? - Protože sleduju profíka. Až teď mi to přijde divný.

- Všem jsi nám to zkazil, Glenne. - Už mi to taky přijde divný. Tady Conan O'Brien z E3. Užívám si života. Mír, Tupac. Pozdravujte mámy. Jak já tohle křeslo miluju. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten elektrikář mi připomíná hlavního herce z filmu Skřípění :D

00

Odpovědět

Ten Conan je prostě bůh- ten mě prostě dokáže kdykoliv rozesmát až k šílenství :D

52

Odpovědět

more Glenn

40

Odpovědět

Jordan Schlansky by určitě věděl, kdo byl tím prezidentem..

70

Odpovědět

6:22 electrical engineer neni elektrikář ale spíš elektrotechnik/energetik/elektro inženýr. Elektrikáři většinou nemají vysokoškolský titul. :)

362

Odpovědět

souhlasim s tim ze bych to spis prelozil jako elektrotechnik, ale elektrikar taky nemusi byt spatne
nezapomen na to ze engineer neni vysokosloskej titul. je to v podstate jen nejaka technicka profese

21

Odpovědět

ale zeny si vie vybrat :D

680

Odpovědět

Kam zmizela na konci ta treti holcina? Cekal jsem ze si lehne na nej :-)

510

Odpovědět

Ony mu celkově nějak postupně ubývaly :D

671

Odpovědět

6:40, menší bruneta, krátké vlasy, Chce si s ním hrát, celou dobu se ho drží :-D A fandí mu :-D Bohužel v 7:40 nedostala obejmováka :-D :-D a borec s placákem taky zabil :-D

281

Odpovědět

Jednoruky drak, Buzerace Kevina Spaceyho a ta nemcina ve Forze jednoznacne excelovali. Super dil

752

Odpovědět

Myslím, že nejlepší na tom je, že Conan se do herního světa dostal tak, že o hrách nic neví a ani ho pořádně nebaví :D Krásný paradox, že takovýhle člověk recenzuje ještě nevydané hry. A já už se na další recenzi těším :D

1127

Odpovědět

Conan by byl dobrý Němec :D

1552

Odpovědět

Ta jeho němčina :-)

1251

Odpovědět

Totální nula bez života 7:41 detected

991

Odpovědět

Případně i na 21:43 - 24.6.2014

1593

Odpovědět

+Ninjerhoho

240

Odpovědět

+NinjerBurn! :)

592

Odpovědět

Tak jsem ho chvilku před tím sledoval a je to asi bohužel retard. A to se nedělá, dělat si srandu z retardů =(, mrzí mě to

343

Odpovědět

Štve tě, že jsi se v něm viděl? :D

323

Odpovědět

Jo, vážně jsem se bavil. A pak zase přišel ten zku** umělej smích kolem 4:00. To to dop*dele musej prostě takhle po amícku dokurvit?

866

Odpovědět

Ty jsi asi dement ne?

435

Odpovědět

+poslitomneMne to teda přijde nechutný. A zpátky do ohrádky ovečko.

526

Odpovědět

Mam pro tebe radu, pokud se ti tady nelibi zadny video, tak bys asi mel opustit nasi komunitu. Jses proste idiot co se snazi ziskat pozornost urazenim a blbyma recima. Prosim nekaz nam ostatnim zabavu a odejdi z tohoto webu.

73

Odpovědět

+ch4rlieblbost. Spíš mi přijde že zdejší komunita nemá vlastní názor, žije na sociálních sítí a nerespektují druhé.

Zamysli se.

322

Odpovědět

+ch4rlieKámo, krtek nikoho neurazil... řekl svůj názor... nemůže? a proto, že s ním pár lidí nesouhlasilo na jednom videu, hned musí odejít a je idiot? Ano, Conan opravdu má umělý smích.. Já si ho teda nevšímám a někomu to zase vadit může, někoho už to může s**t a komentáře jsou od toho, aby projevil názor.
Zamyslete se, prosím, všichni ostatní.
Mimochodem s ovečkou to bylo dobrý :D

10

Odpovědět

Ten konec byl geniální. Elektrikář Gwen s koksem po kapsách pozoruje Conana (na jeho příkaz) během jeho největšího zážitku z E3.

854

Odpovědět

oni to myslim delaji tak,ze pusti tohle video divakum ve studiu zive,kde to sleduji dalsi lidi v TV,a pak to video i s zivym smichem lidi,kteri se smali kdyz to videli poprve ve studiu daji na youtube

172

Odpovědět

ok tak ja si spletl post,na ktery jsem odpovidal :) sorry,moje chyba,tohle patri ke komentari o radek vyse

90
Další