HANSPAULKA!

Thumbnail play icon
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:411
Počet zobrazení:5 358
A máme tu pro vás další český film. Tentokrát se jedná o komediální polofitkivní dokument o hanspaulském fotbalovém týmu, který potěší především fotbalové fanoušky. Natáčení probíhalo v rámci FAMU na katedře Scenáristiky a dramaturgie a sám režisér Lukáš Hrdý tvrdí, že při něm šlo především o zábavu. Kvůli velkému množství vulgárních výrazů upozorňujeme, že toto video není vhodné pro osoby mladší 18 let! Pokud jste i vy natočili nějaký zajímavý krátký film nebo jiné video a myslíte si, že by mohlo naše diváky zajímat, napište nám na adresu ceskatvorba@videacesky.cz!

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jojo písnička je od Ticho de Pre Cupé band. Jeden z aktérů je její zpěvák... Doporučuju, jejich konzerty docela stojej za to.

181

Odpovědět

proc tam nejsou titulky? i na www chodi take neslycisi lide.... myslete i na nas!

180

Odpovědět

Dinocop:Když v popisku vidíš fotbal tak to taky přeskoč debile,když se ti ten sport tak nelíbí.Lidi,kteří koukaj na video o fotbale(kterej se jim nelíbí)a pak v komentáři ještě urážej všechny fotbalový fanoušky,tak jsou ubožáci,kteří nemaj co jinýho na práci než koukat na video o něčem co je nebaví a pak ještě všechny urážet.

191

Odpovědět

Twe dobrej masakr, ironie hadr. Pokidat, na krmit pak možná .. :-DD no to ne

180

Odpovědět

"Já si nechávám nejlepší věci vždycky na konec. Ale už se mi chce opravdu s**t!" :D Pobavilo, místy nuda, místy úsměvné, ale stálo za to se na to podívat ;-)

181

Odpovědět

Nechápu co tím chtěl autor říci a to i možná proto, že jsem po těch nudných 2 minutách začal přeskakovat. Autor asi v životě fotbal nehrál, protože např. ten chlápek s těma prestižema ... jako komu boty vydržej 10 let, když kopeš do balónu ... to tam jen chodí nebo co ?! ... a ten tlustej vlasatej chlápek co se snaží mluvit jako Vlastík Horvátů ... tragédie... nepobavilo, nepoučilo...

184

Odpovědět

Vždyť je to dobrý! Možná víc než to.

184

Odpovědět

myslím že něco natočit nebude žádná p***l že to chce um apod. Věřím že autoři to umí mají dobrý nápady a určitě je mezi jejima výtvorama nějakej bomba film. Bohužel tento to opravdu nebyl.

Zkráceně řečeno: Zajímavý, ale nudný

180

Odpovědět

Mám rád fotbal, mám rád filmy. Ale má cenu se hlásit na FAMU jestli se tam točí takové sr*čky?

197

Odpovědět

Písnička na konci je od Ticho de pre cupé band či tak nějak :D

181

Odpovědět

ZZzz

181

Odpovědět

Mne sa najviac pacila ta pesnicka na konci .. neviete ze ci to je vymyslene k tomuto videu alebo to bolo použite aj niekde inde ?

180

Odpovědět

Nic moc, na čt nedavno bezel nakej dokument o malim fotbalu, ale uz nevim jak se to jmenuje, ten byl lepsi. Tohle je o nicem

180

Odpovědět

Ti co tu drzkujou na fotbal na takove urovni jsou jen kopytka, ktere nemaj nadani, protoze kazdy normalni kluk ma na fotbal z detstvi tolik krasnych vzpominek, ze nemuze rict ani pul kriveho slova! Takze si bezte ty vase smutne vzpominky na odmitnuti, ci posledniho vyberu do tymu ventilovat jinam...

186

Odpovědět

další :X

182

Další