Herní trailery: co se jinam nevešlo

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:3 544

V předchozích dnech jsme vás v souvislosti s herní výstavou E3 2019 seznámili s nejzajímavějšími herními tituly pro nadcházející sezónu. Dnes se zaměříme na významné aktuální trailery, kterým jsme dosud nevěnovali pozornost.

Ačkoliv se v rámci výstavy E3 většina mediálního i diváckého zájmu soustředila na již dříve představený Cyberpunk 2077, za jeho přímou konkurenci lze považovat pokračování Watch Dogs s podtitulem Legion. První díl vyšel v roce 2014, a ačkoliv v době vydání zcela nenaplnil astronomicky vysoká očekávání hráčů, bezesporu šlo o inovativní a kvalitně zpracovaný počin. Trailer na nový díl slibuje mimo jiné rozšíření o zcela nové prostředí futuristického Londýna a týmovou variabilitu.
Trailer pro Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint byl představen již před samotnou výstavou E3. Jde o zavedenou akční herní sérii s kořeny sahajícími až do roku 2001 a nejnovější díl zaujal širší veřejnost především angažováním populárního Jona Bernthala v roli hlavního padoucha.
Závěrem se podíváme na Marvel’s Avengers - 'A-Day'. Akční adventura z nesmírně populárního prostředí komiksových Avengers nabídne hráči kontrolu nad oblíbenými hrdiny, včetně různorodosti jejich rozličných schopností. Tvůrci se také oprostili od filmového univerza a jednotlivé postavy díky tomu získaly zcela nové tváře i hlasy.

Která hra vás zaujala nejvíce? Je nějaký trailer, který v našem výběru postrádáte?

Přepis titulků

Ach, Londýn. Tam to bývalo prima. Teď jsou tam samé nepokoje, bomby a lidé zavíraní do klecí jako zvířata. A nesmíme zapomenout na všudypřítomné vraždící roboty. Takže ano. Vše se trochu podělalo. Vzít si naše město zpátky je na nás. Problém je, že to nezvládneme sami.

Musíme rekrutovat hnutí odporu. Vím, na co myslíš. Kde začneme? Otevři oči a rozhlédni se. Koukni se. Vidíš ho? Jeho ne. Toho! - Bývalý člen MI5. - Služba nikdy nekončí. Dostane se kamkoliv. A odstraní kohokoliv. - Vidíš ji? - Vykopeme ty bastardy z Londýna. Vykopli ji z Oxbridgské školy robotiky, protože je učila reprodukci.

A tenhle chlapík? Pořádný vousáč. - Tak pojď, pojď ke mně. - Rozrazí ti lebku, stačí blbě čumět. Ať to kurva za něco stojí. A dovol mi představit ti tu nejvražednější. Není stará. Je zkušená! Jak jsem řekl, můžeš rekrutovat kohokoliv. A myslím sakra kohokoliv! Jeho.

Ji. Každý je skrytá zbraň. Najdi je. Naverbuj je. Vytvoř odpor. Pojďme odposrat tenhle svět. Watch Dogs Legion V prodeji od 6. března 2020 Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No, samozřejmě chybí trailer na novou Zeldu, pokračování Breath of the Wild.
Sequel to The Legend of Zelda: Breath of the Wild - First Look Trailer - Nintendo E3 2019
Moc na překládání tam teda ale není. :D

01

Odpovědět

Jo, to je jako u Outriders. Trailer fajn, ale co v něm překládat? :D A Zelďáky snad časem potěším alespoň skrz Man at Arms, jedna epizoda je zaměřena na Linkův štít ;)

20

Odpovědět

+L1ghtUpřímně, tohle mi asi nejvíc vadí na VideaČesky. Těším se, že zhlídnu výběr toho nejzajímavějšího z E3, nehledě na to, jestli každé z těch videí má texty k překladu nebo ne.

11

Odpovědět

+jjkDíky za feedback, ale nebuď na L1ghta tak přísný, propříště se polepší ;-)

00

Odpovědět

+jjkRozumím, ono je to složitější. Celá pointa webu videačesky jsou logicky otitulkovaná videa. Kdybych nahazoval videa, ve kterých není nic k přeložení (byť by třeba věcně zapadala do příspěvku), pak tím sice potěším jednoho jjk, ale pět dalších lidí mi vymáchá hubu v tom, že jen sdílím cizí obsah bez vlastní přidané hodnoty a samozřejmě by také měli kus pravdy. A ano, sice tu děláme videa kolem her (a chystám v nich pár dalších zajímavých věcí), ale pořád jsme web primárně překladatelský, ne herní ;)

Zajímavých videí bez čehokoliv k překladu bych měl v zásobě dost, např. z herní sféry mě teď fakt dostal nový Astartes Astartes - Part Four Třeba mi bude uznán jako taková pomyslná omluvenka :)

10

Odpovědět

+L1ghtNaplánujte si to na apríla a prvního dubna sem prostě jen naházejte 10-20 super videí beze slov. :)
To nikdo nemůže říct ani popel.

20

Odpovědět

+L1ghtJo, pravda je, že jsem se mohl nadechnout a vydechnout a místo "tohle mi nejvíc vadí" napsat spíš "je tady jedna maličkost". Takže nic vážného. Jen prostě já rád kouknu na dobré video i když v něm není moc co překládat. Viz např. DiabLoL, naprostá pecka.

10