Hlasový doprovod pro trailer

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:593
Počet zobrazení:5 767

V každém správném traileru musíte mít vypravěče s hřmotným hlasem. Bez toho to není ono. A takhle pak vypadá běžný pracovní den člověka, který tento hluboký hlas poskytuje. Originální upoutávka na dokument o stand-up komicích s názvem Comedian.

Přepis titulků

Překlad: scr00chywww.videacesky.cz Jejda... Tak jo, jdeme na to. Hlasový doprovod pro upoutávkuna film Comedian. První pokus. Ve světě, kde smích byl vším... Žádný "ve světě", Jacku. Jak to myslíš, "žádný ve světě"? K tomu filmu se to nehodí.

Aha. Dobře. - V zemi, kde...- "V zemi" taky ne. - V době...- Kdepak. V zemi před časem... Je to o komikovi, Jacku. - Jeden muž...- Ne. - Když vám vlastní život nepatří...- Co to znamená? - Když všechno, co víte, je špatně.- Tohle je špatně.

- Na základně...- Ne. - Na okraji vesmíru.- V tom žádnej vesmír není. - Dívka. - Ne.- Dvě dívky. - Ne! - Teď. - Ne.- Jak nikdy předtím. - To stačí.- Odpadlík... - Nenávidím tě.- Odpadlík-robot. - Máš padáka.- Máš padáka! - Ne, ty máš padáka.- Mám padáka!

Vylez z tý budky, Jacku. Ne, líbí se mi tu...

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mega ! ! ! :-D

00

Odpovědět

epic :D

200

Odpovědět

Get out of the booth Jack.
No, I like it in here.
nejlepší část videa

251

Odpovědět

Rozkošný děda :D.

200

Odpovědět

Má hodně dobrej hlas. Velmi povedené video :) I'am fired :D:D

220

Odpovědět

dobře tý :D

191

Odpovědět

Pravda, lze jen dodat, že pouze Hal Douglas má hlas na to nahradit LaFontaina.
Mně se jeho hlas líbí ještě víc než Donův.

191

Odpovědět

Já snad jen dodám pro ty, co netuší. Vtip toho videa je v tom, že tento týpek používá všechny obraty, kterými proslul "muž s hlasem Boha" - Don LaFontaine, který zemřel před cca rokem a něco, myslím. Ten "vymyslel" obrat "In the world", který mu usnadňoval ve filmových trailerech diváka rychle přenést do požadovaného prostředí a atmosféry.

220

Odpovědět

dost dobrý :)

190