Terminátor v roce nulaMADtv

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:458
Počet zobrazení:8 170

Arnold Schwarzenegger je vděčným terčem všemožných parodií a vtipů. Jedno takové video vám dnes přinášíme. Možná ho znáte už z dřívějška, z dob, kdy v Česku internet ještě ani nebyl běžná věc a kterékoli legrační video se tehdy rychle šířilo, protože jich zkrátka moc nebylo. I tohle video je už klasika, která nestárne. Jedná se o fiktivní trailer na třetího Terminátora od MadTV. V době svého vzniku ještě tvůrci netušili, že se Terminátor třetího, a dokonce i čtvrtého dílu, opravdu dočká. Pokud vás tedy zajímá, jak by mohl vypadat film o terminátorovi, co byl vyslán do minulosti, aby ochránil Ježíše, neváhejte a nenechte si tuto podívanou biblických rozměrů ujít.

Přepis titulků

www.videacesky.czPřeklad: scr00chy Do tohoto světa narodilo se děťátko. [25. prosinec, rok 0] ODPOVÍDAJÍCÍ VELIKOST OBLEČENÍ Užíváš si večerní vzduch, bratře? Tvoji róbu. Dej mi ji. Přináším mnoho darů,ale mé šaty mezi nimi nejsou. Co seš zač?

Nějakej mudrc? No... vlastně ano. JE ZPÁTKY! Arnold Schwarzenegger je Terminátor v nejakčnějším příběhu všech dob. [Žádné volné pokoje] [Cíl je v pohybu] [Vydali jsme se do Nazaretu] Hasta la vista, Ježíšku!

[O 33 LET POZDĚJI] Usaďte se... všechno v pořádku? Dobrá. Zpět k mému kázání.Požehnán budiž... K zemi! Pojď se mnou,jestli chceš přežít. - Co to děláš?- Chtěli tě zatknout.

- Já vím.- A ukřižovat tě. - Tak se to má stát.- Jsi snad masochista? Na počátku byl Arnold... Jsem kybernetický organismus.Živá tkáň na kovovém endoskeletu. Mám za úkol tě chránit. Vážím si tvé ochotya vím, že jsi cestoval z velké dálky, ale Pán pro mě má plán,a proto by ses měl držet dál. ZNEŠKODNIT VOJÁKY A nesmíš vraždit lidi na potkání!

Proč ne? Protože je to jedno z božích přikázání."Nezabiješ." - Proč ne?- Protože je to hřích. A proč? - Protože se to prostě nedělá.- Proč ne? Odpusť mu, Otče.Je to robot z budoucnosti. Nenechte si tento film ujít.

Přijďte a staňte se svědky zázraku... Bratři, můj čas mezi vámise téměř naplnil. Ale teď, pojezme. JIDÁŠ ZRADÍ JEŽÍŠEZNEŠKODNIT Pojez tohle! Ty to prostě nechápeš. Plánují vás zneškodnit. Už jsem ti to říkal.Mám zemřít za hříchy lidstva.

Jsem naprogramován,abych tě chránil. Přestaň zabíjet Jidáše! - Ale on tě zradí.- Já vím. Mám toho už takhle dost.Začínáš mě fakt vytáčet! Pilát Pontský na deseti hodinách! Dej mi to! O těchto Vánocích...tiší dostanou akci za dědictví. Nebojte, on se vrátí.

Co furt? Terminátor 3 - nejakčnější příběh všech dob. Budiž tento film požehnán.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrýýýýýý :) :) :)

00

Odpovědět

Nešlo by vyměnit zdrojové video? Zde je lepší kvalita: Terminator Vs Jesus HD The Greatest Action Story Ever Told Mad Tv 1996

00

Odpovědět

on se vrátí :D

250

Odpovědět

Pojez tohle :D :D :D rooofl

230

Odpovědět

Eat this! :D

210

Odpovědět

Hrozná kvalita....Ale dobrý...Na konci : Co furt?...:)

220

Odpovědět

Přestaň zabíjet jidáše! :D :D lool

250

Odpovědět

Povedené ale zaráží mě kde tam sehnal brokovnici a sluneční brýle :D

2213

Odpovědět

Kouzelný :D

190

Odpovědět

Což o to, video je zábavné, ale neříkejte mi, že jste ho nenašli v lepší kvalitě. :(

1913

Odpovědět

Opraveno, už funguje.

181

Odpovědět

Mě to nejede - jako zatím jediný video co tu máte mi toto nefunguje - video not found

180

Odpovědět

Eat this XD....jak po každý ráně Jidáš popojede po stole až spadne na zem to je nejvíc :D

190

Odpovědět

Skvělá klasika ;) Don´t worry, he´ll be back :D

190

Odpovědět

Jak jsi psal, klasika která nestárne. Vždycky mě to moc pobaví :)

190

Další