Terminátor: Temný osudUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:8 188
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na nejnovější pokračování jedné z nejkultovnějších filmových franšíz vůbec.

Přepis titulků

Potom co vás zklamal Terminátor 3, Salvation vás nudilo a kvůli Genisys jste se ptali, co jste udělali, že jste si to zasloužili, konečně udělali slušného Terminátora, ale tentokrát je to všem ukradený. Mysleli byste, že ze všech franšíz by tato měla lepší přehled o načasování. Terminátor: Temný osud Máte rádi první dva díly? Tak co kdyby to udělali znovu, ale tentokrát bude Kyle Reese holka, John Connor bude holka a všechno ostatní zůstane stejné.

Od postav, přes akci, po dialog... Vrátím se. ...tak nějak... Pojďte se mnou, jestli chcete žít. Pojď se mnou, nebo v dalších třiceti vteřinách zemřeš. A v úplně novém zvratu je polovina z toho v Mexiku! Jak jste do toho nezvládli zapracovat Hasta la vista?

Měli jste to přímo pod nosem! Zapomeňte všechno, co se stalo v posledních třech filmech. A hotovo! A připoutejte se na příběh, který se odehrává pár let po Terminátorovi 2 a pak okamžitě celý ten film udělá bezvýznamným. Ne! Ale když to dokážete setřást, čeká vás film Terminátor zase od základů. Kde strážci zákona umírají... ...cestovatelé časem dělají blbosti z budoucnosti...

- Co děláš? - Blbosti z budoucnosti. ...a zbraně nedělají nic moc. Starý dobrý krok, výstřel, krok, výstřel. Terminátorská tradice. Linda Hamilton se vrací jako Sarah Connor, přeživší uvězněná v nekonečném cyklu rebootů. Ukáže se Terminátor, tak ho zničím, a o dva roky později znovu. Ale není jediná drsňačka s "chci mluvit s vaším nadřízeným" typem vlasů.

Je tu Grace, vylepšený člověk s několika minutami supersíly, než je z ní opilá běloška. Uhni. Já ne-- Tak bude vytvořeno nečekané spojenectví mezi T-800 modelem, který zabil Johna Connora... Stop! Zabiju tě.

...pak použil svou nově nalezenou svobodnou vůli, aby se stal texaským prodejcem závěsů v celibátu. Náš vztah není fyzický. Dělám závěsy. Zvláštní vytahování, ale fajn. To všechno, aby ochránili Dani, budoucí vůdkyni odporu lidí díky jejímu poselství. Roboti špatný. Měl bys bojovat s těmi stroji.

Vážně? Wow! O tom jsem nepřemýšlel, dokud jsi to nezmínila. Hádám, že teda vedeš ty. Připravte se utíkat před úplně novým Rev-9, modelem Terminátora s mocí rozdělit se na dva a udělat ze sebe sliz. Ale jako všichni dobří terminátoři, tato nemyslící, vraždící mašina nezaváhá... ...dramaticky zaváhat. A když se toto monstrum ze živých nožů přiblíží k hlavní postavě, tak se vsaďte, že do nich vážně silně strčí. A než vás zabije, můžete se vsadit, že vás odzbrojí svými studenými, vypočítavými...

...mravy. - Dobrej. - Dobrý den. - Promiňte. - Večír. Za tu kůlnu se omlouvám. Není zas až tak špatný. Zapomněl jsem, roboti špatný. Takže když všichni naši oblíbenci zestárnou a zúčastní se dalšího pokračování loganizace popkultury, kde vyjde franšízový film, který nesouvisí s hroznými pokračováními, přivede zpět prošedivělého nakopávače zadků, dá jim škaredý případ PTSD, spojí se s mladou holkou, která to snad odsud převezme a nechá je dělat všechno, co jste měli rádi, ale dost rozdílně, aby z vás dostali další dvě stovky, než dostanete demenci a každý film se vám bude zdát jako nový.

Vrátím se. My víme.

Hrají: Joan Connorová, Chrání, ale i útočí, Slizký voják, ¡Qué Linda! Bot Karl, Pryč za 60 sekund a Americký zdravotnický systém.

- Máte předpis od doktora? - Tady je. Terminátor Dos Na mém místě je novej chlápek. Berou nám práci. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě u tohoto posledního dílu více méně vadila jediná věc a to byla postava nové zachránkyně budoucnosti. Tedy přesněji její vstupy z budoucnosti. Byly strašné, diváka měli spíše nechat přemýšlet kdo holka vlastně je. Takhle strašně zničili dobrou atmosféru.

00

Odpovědět

Zatial najhorší terminátor.Trojka už začala byť komedia.Salvation,aj keď bez Arnolda(asi to je aj tak lepšie),ale sa mi to páčilo.Genisys,na prvé pozretie(kino rip) sa mi to nepáčilo,ale teraz si to pozriem aj viac krát.Je to už tiež taká komédia,ale sú tam dobrý herci,dá sa to pozrieť.Temný osud,sklamanie,tam ma už nič nebaví.Linda Hamilton sa tam vôbec nehodí,Vtipný Terminátor..Arnold sa hodí už iba do komédií.Ešte tá ženská s budúcnosti bola celkom zaujímavá postava,ale celkovo príbeh a mexická "John Conor" a jej príbeh z budúcnosti,velmy slabý.A tý furt nový terminátori na komiksový štýl,kde sa porušujú zákony fyziky.Starý,dobrý,ocelový,terminátor s červeným videním s ktorého išiel strach.
Škoda,že zrušili serial Príbeh Sáry Conorovej.Aj to sa dalo pozerať.

416

Odpovědět

V Genysis jsou naopak ti nejotřesnější herci a celkově je to nekoukatelná slátanina a pro mě určitě nejhorší díl... Salvation je docela dobrý, hodně ho zachraňuje, že je tak moc odtržený od "present day" kontinuity a vůbec spíš působí jako spin off. Každopádně T3 mi připadá jako mnohem lepší pokračování prvních dvou než DF... Zabít Johna ve flashbacku hned po T2 je mimořádně stupidní nápad. Všechen build up z T2 prostě spláchnou do hajzlu a říkají tomu pokračování...

121

Odpovědět

Příběh Sáry Connorovej - ten seriál kde matka nenápadně schovává Johna tak, že ho nechá chodit do školy? :D :D :D Smallville hadra... :D
A Genisys... uf, ech... a ještě k tomu psát o dobrých hercích... no vlastně od člověka co sleduje kinoripy asi nějaký nároky čekat nemůžu...

71

Odpovědět

+NicUf,ech..Odborník.

05

Odpovědět

"American healthcare system" - jsem myslel že vodpadnu :DDD

40

Odpovědět

Preklad zase super, len taký drobný detail :) V 3:43 nehovorí "Sorry 'bout your s**t", ale "Sorry 'bout your shed", teda buda, kolna :)

20

Odpovědět

Prosím! Nikdy jsem nečekal že to někdy řeknu ale prosím!!! sežente víc reklam tahle už opravdu leze na mozek!

41

Odpovědět

A Billa kartičku už máte?

70

Odpovědět

+troll.A bodíky sbíráte?

10

Odpovědět

Freefilm.to tam je v cz dabingu, :)

02