Chris de Burgh - High on EmotionHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:7 071

Chris de Burgh je britsko-irský zpěvák, skladatel a muzikant. Ve Spojeném Království a USA prorazil do top 40 pouze se dvěma hity. Mnohem populárnější je jinde ve světě, zejména v Norsku a Brazílii. Mezi jeho největší hity patří The Lady in Red (1986), ale určitě znáte i dnešní klenot z roku 1990 High on Emotion.

Přepis titulků

Mé srdce je v jednom kole. Jen ona chápe, jak se cítím. Očima se sledujeme napříč pokojem. Zčista jasna přijde výbuch. A je to tu zas. Žijeme ve světě, kam nikdo jiný nemůže. A je to tu zas. Z jiskry se rozžehneme v plamen.

Jsem opilý emocemi. Znovu opilý. Opilý emocemi. Tvá láska si najde cestu. Moje srdce je v jednom ohni. Čím dál blíž, dýchá z ní touha. Chyť mě za ruku a dej jí všechno své světlo. Poslouchej příkazy, dnes večer jsem tvůj rytmus.

A je to tu zas. Žijeme ve světě, kam nikdo jiný nemůže. A je to tu zas. Z jiskry se rozžehneme v plamen. Jsem opilý emocemi. Znovu opilý. Opilý emocemi. Tvá láska si najde cestu.

Dej tomu čas. Jsem opilý emocemi. Znovu opilý. Opilý emocemi. Tvá láska si najde cestu. Opilý emocemi. Znovu opilý. Opilý emocemi.

Tvá láska si najde cestu. Opilý emocemi. Opilý znovu. Opilý emocemi. Opilý znovu.

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dalsi titul jehoz nazev je mi neznam :D

00

Odpovědět

pecka :)

91