Penny DreadfuliShorts

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:6 733

Dalším filmem v projektu iShorts je příběh jednoho únosu, který se nevyvíjí podle plánu, protože unesenou je poněkud svérázná holčička. Snímek budete moci zhlédnout spolu s dalšími oceněnými filmy již zítra v pražském kině Bio Oko a příští týden v Hradci Králové a v Brně. Podrobnosti najdete v textu pod videem. iShorts: První liga Každým rokem v květnu směřuje pozornost všech filmařů do menšího města na jihu Francie, do Cannes, kde probíhá velký svátek filmu. Proto jsme se v iShorts rozhodli připravit i našim divákům “sváteční” večer krátkých filmů, kde promítneme ty, které patří do „první ligy“. V programu uvedeme kraťasy, které získaly ohlas nejen v Cannes, ale i na jiných významných filmových festivalech kolem světa. V květnu na iShorts hrajeme první ligu. Pojďte se přidat. Kdy a kde? Středa 8.5. 2013 od 20:30 hod., BIO OKO, Františka Křížka 15, Praha Středa 15.5. 2013 od 20:30 hod., KINO LUCERNA BRNO, Minská 19, Brno Středa 15.5. 2013 od 20:00 hod., BIO CENTRÁL, třída Karla IV. 774, 500 02 Hradec Králové

Přepis titulků

Podle Holly jsi spolehlivý. Znáš tu holku? Ano, pane. Můžete mi věřit. Já ti nevěřím. Promiň. Ty jsi... Penny, viď? Jo. Proč? Musíš si prosadit svou.

Ty jsi tu dospělej. To není tak snadný. - Kde je moje dcera? - Máte peníze? Jsi blbej? Nebo jsi úplně blbej? - Ranil jsi moje city. - Nevěděl jsem, že nějaký máš! Kde jsou moje prachy?! - Jenom jí koupíme hambáče a koktejl. - Žádnej koktejl nebude! PŘÍŠERNÁ PENNY - Jsme nejlepší kamarádi.

- Nejsme kamarádi. Unesl jsem tě. Jo. A teď jsme nejlepší kamarádi. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak jsem to viděl. Srandička hezky na konec promítání :).
Film těžil z dobrých herců i dialogů a z plného hrdla využíval dnešního obrovského trendu - překvapit, vyrazit dech, být nepředvídatelný a udělat nečekaně úplně všechno, co lze. Zatím to naštěstí ještě stále není úplně ohraná písnička.

180

Odpovědět

Smáli se lidi? :) Jinak mě ten film vyloženě nadchnul, souhlas s hodnocením :)

180

Odpovědět

+petrSFSmáli.

180

Odpovědět

Dají se lístky koupit na místě? Bývá tam přecpáno?

180

Odpovědět

Dají se myslím koupit i na místě, úplně plno nebývá, ale radši si lístek rezervuj zde:
http://biooko.colosseum.eu/kino-oko/hall?eventid=12615

Pokud ses tedy ptal na Prahu. ;-)

180

Odpovědět

+BugHer0Jojo, na Prahu. Děkuji mnohokrát.

180

Odpovědět

Tak zrovna tohle se bude hledat blbě, google našel několik hororových filmů, jeden začínající hororový seriál, knižní sérii, všechno má tenhle název a ani jedno není o téhle holčičce.

181

Odpovědět

je nejaka moznost, kde si my, ktori nie sme schopni dostavit sa na festival osobne, mozeme tieto zaujimave kusky pozriet online v sulade s autorskym zakonom?

182

Odpovědět

vsechny jsou na youtube nebo na vimeu staci hledat

186

Odpovědět

Není pravda. Ano, nějaké ty filmy se sehnat dají, ale jiné jsou zatím určeny jen pro různé festivaly a na webu nejsou dohledatelné. ;-)

182

Odpovědět

+BugHer0a este otazocka, ak sa po suhlase autorov tieto filmy uverejnia aj na internete, planujete k nim spristupnit aj vase titulky? resp. ich umiestnit aj priamo tu na stranky? bolo by to super :)

181

Odpovědět

pokud je nekde najdes a stahnes, neni to nic v rozporu se zakonem!

182

Odpovědět

+BeNiShto viem. ale ten kto to tam umiestnil moze porusovat zakon, v zavyslosti od toho, ci autor povolil sirenie alebo nie. defaultne je nie :)

180