The ImmigrantiShorts

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
35 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:3 600

Kdysi známý komediant Bob London se poté, co je deportován zpět do své rodné Kanady, snaží o svůj hollywoodský comeback a nechá se propašovat přes mexicko-americkou hranici. Když po namáhavé cestě skončí na východě Los Angeles, odmítne ho jeho bývalý manažer i slavní přátelé a sám se ocitne opuštěný a bez peněz. Poté se ho ujme pár imigrantských pracovníků, kteří Bobovi ukážou, jak v Americe uspět. Tento snímek budete moci zhlédnout spolu s dalšími oceněnými filmy již dnes večer v pražském kině Bio Oko a příští týden v Hradci Králové a Brně. Podrobnosti najdete v textu pod videem. iShorts: První liga Každým rokem v květnu směřuje pozornost všech filmařů do menšího města na jihu Francie, do Cannes, kde probíhá velký svátek filmu. Proto jsme se v iShorts rozhodli připravit i našim divákům “sváteční” večer krátkých filmů, kde promítneme ty, které patří do „první ligy“. V programu uvedeme kraťasy, které získaly ohlas nejen v Cannes, ale i na jiných významných filmových festivalech kolem světa. V květnu na iShorts hrajeme první ligu. Pojďte se přidat. Kdy a kde? Středa 8.5. 2013 od 20:30 hod., BIO OKO, Františka Křížka 15, Praha Středa 15.5. 2013 od 20:30 hod., KINO LUCERNA BRNO, Minská 19, Brno Středa 15.5. 2013 od 20:00 hod., BIO CENTRÁL, třída Karla IV. 774, 500 02 Hradec Králové

Přepis titulků

Promiňte, kudy se dostanu do Hollywoodu? - Prosím. - Čau, Michaele, tady Bob London! - Čau, Bobe, kde jsi vzal mé číslo? - Jsem zpátky. - To ráda slyším. - Takže jsi ty problémy s imigračním vyřešil? Víš, co jsi mi posledně řekl? Vydělal ses mi v kuchyni na podlahu a neuklidils to po sobě. Možná jsem trochu silnější, ale nadmutá nejsem! Kluci na hausbótu tu byli před patnácti lety!

Ať se daří, Bobe. Kanaďan. Potřebuju sehnat rychle nějakou práci. Počkáte, až přijede auto, a až otevřou okénko, zeptáte se, o co mají zájem. Pak domluvíte za kolik. A pak půjdete s nimi a budete doufat, že nejsou zlí. - Přijde mi to oplzlý. - Občas taky je. Když už se bavíme o práci, něco bych pro tebe měl.

Já mám taky kouzlo! - Vítej v Americe, sněženko! - Prosím, já tu peněženku potřebuju! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zhlédnuto na iShorts. Musím říct, ač nerad, že to byl jeden z těch slabších.

180

Odpovědět

Jo jo, taky mě mírně zklamal. Penny byla ale bombová. ;-)

180

Odpovědět

+BugHer0To určitě. Také mě velice mile překvapil český "Hlavní chod" (a v něm herci obou rodičů). Nevěděl jsem, že se dá z tak kýčovité situace ještě stále vyždímat něco opravdu originálního a zábavného :).

180

Odpovědět

Náhodou to může být docela p***l :-D

184

Odpovědět

Druhý!

187

Odpovědět

Tohle bych nechtěl vidět. Je tam ten typický americký humor, který mi už leze krkem.

186